Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Žádost o CHH na Aim server1

Hybrid View

  1. #1
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,539

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1

    Tvá žádost není zase tak dlouhá, abych si ji nepřečetla. To co sem napsala v minulé, neznamená, že musím mít stejný názor i teď, protože jsem ho odůvodnila tím, že jsem právě občas z tvé strany mezi tím viděla negativní postoj. Proto jsem ti dala momentálně proti a taky jsem i napsala, že se to může změnit. Nemusíš se dívat na můj záznam chatlogu, já o práva nežádám, já si je zde udržuju jiným způsobem a dělám jiné věci a hlavně jsem své osobní důvody dřív uvedla, které možná i někteří hráči ví, než jen admini.
    Já proti tobě upřímně taky nic nemám a i přesto cos měl v minulé žádosti, tak si dostal konečné proti. Jestli dostaneš i ted proti, tak se uvidí jaká bude tvá reakce, pokud ne a práva dostaneš, tak se zase ukáže časem, jaký si udělal pokrok. Mé momentální proti si dostal, jak jsem už psala z občasných negativních připomínek, které jsi měl a teď akorát utichly možná kvůli žádosti. Něco podobnýho jsem napsala právě u Enjoye, ale ber to jako čistě můj názor, každý má nějaký. V konečném verdiktu sám víš, že se rozhodne Samco, ať je tu asi napsané možná cokoliv.

    E:
    Jen ještě ti co ti napsali hned PRO podle tebe to nenapsali moc brzy? Jen když mám jiný názor, tak je podle tebe moc brzy a neobjektivní, jesli to chápu dobře? Jo počítala jsem, že se mě na to zeptáš, ale já si tvuj log nescreenuju, abych sem hodila něco a tak dale hlavně po tvé minulé uzavřené žádosti nesahá. Kdyby sem tušila, že to zase budeš zkouset, tak bych si i možná něco odfotila, ale taková zase nejsem. Píšu čistě jen to co si pamatuju a nemám určitě v žádném úmyslu si nějak vymýšlet, nebo ti záměrně hazet klacky pod nohy a chápu, že kdo nenapíše hned PRO tak je to špatně. To je asi vše, tak třeba se ti zadari tentokrát. Už k tomu nemám víc co dodat.

    E2: Na JB nemusíš nahánět aktivitu, když chceš práva na aim, kde bys měl hlásit hlavně na web a potom adminům na steam. Takže díky chatlogu vidím, že trávíš čas více jinde, než bys měl (chatlog rozbitý nemám), pokud teda žádáš o práva na aim. Což mě pořád utvrzuje v tom, že nejsi vhodný pro admina.
    Naposledy upraveno Britny; 01-05-20 v 00:21.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •