Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Stížnost na Admina metanol

  1. #1

    Angry Stížnost na Admina metanol

    stěžuji si proto že mi ADMIN metanol neprávem udělil ban.
    ban sem dostal 17-05-2020 v 21:13 na TTT na 3 hodiny za to že jsem ho nazval idiotem když sem byl poslední zrádce a šel sem zabít posledního hráče v tu chvíli napsal do levého dolního rohu že jsme jen dva a hráč se otočil a zabil mě mezi tím mi měnil nick z Orticn na Otrivin v tu samou hru tak 6 po sobě.
    PROTO ŽÁDÁM O ODEBRÁNÍ ADMINA ZA ZNEUŽÍVÁNÍ PRAVOMOCÍ Děkuji
    (idiotem sem ho nazval v dalším kole za to co mi dělal)
    Úprava: omlouvám se metanol ta stížnost patřila na Indian0
    Naposledy upraveno AgentOO7; 18-05-20 v 12:08.

  2. #2

    Odpověď: Stížnost na Admina metanol

    jestli chcete demo tak ho bohužel nemám jestli je potřeba a pokud chcete něco jiného pomůžu (na kotelně hraju přes 6 let a bany sem dostal ale tenhle mě fakt nas*al nechápu jestli si potřebuje zvýšit ego nad 15 letím klukem ale raději bych normální adminy jako byl Smoke nebo Milk a ne tohoto Hnupa

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele metanol
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    301

    Odpověď: Stížnost na Admina metanol

    Ahoj,

    za 1) ja som nič nepísal, písal to iný admin, a napísal že ste sami dvaja. A mal na to dôvod,boli ste poslední 2 a ty si 2 minúty nič nerobil, máš sa venovať módu - teda ako zrádce zabíjať. Úprimne keby on nič nenapíše tak ťa ja zabijem.
    2) Ja som ti nick ani raz nezmenil
    3) začal si mi nadávať, tak som ti dal 3 hodiny nech sa ukludníš.

    Takže nechápem tvoju sťažnosť, nič z toho som ti neurobil ja, ale ja som idiot a hňup :)

    "bych normální adminy jako byl Smoke nebo Milk a ne tohoto Hnupa"

    Tak to si fakt pomáhaš, asi ti tam pridám ešte 3 dni


    Každopádne, nech sa deje čokolvek, skús sa správať slušne, nenadávať nikomu, či je to admin alebo nie. Ja som ti nič nespravil a vynadal si mi, a nadávaš mi aj tu. Tie 3 hodiny nie sú podľa mňa nič hrozné.
    Naposledy upraveno metanol; 18-05-20 v 00:28.
    - techtrance - psytrance -

  4. #4

    Odpověď: Stížnost na Admina metanol

    Ja ti menil nick, s tým Metanol nemá nič. Ban si ale dostal za niečo úplne iné.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Stížnost na Admina metanol

    Když už si chceš stěžovat, tak aspon na správného admina. K tomu snad nejde ani víc dodat, ban ti vypršel.
    Naposledy upraveno Britny; 18-05-20 v 10:30. Důvod: Bude se dořešovat
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Stížnost na Admina metanol

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Ja ti menil nick, s tým Metanol nemá nič. Ban si ale dostal za niečo úplne iné.
    Abychom dlouho nečekali na Samce, protože už je o tomto případu obeznámen, tak jen vysvětli, na základě čeho si mu ty nicky vůbec měnil. Prostě jaký si měl k tomu důvod.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7

    Odpověď: [ čekání na Samca ] Stížnost na Admina metanol

    metanole nenadával sem tobě to ti řekl jiný hráč (že sem ti nadával já nadával na toho admina co mi to měnil ) tomu adminovi co to tam psal a měnil mi nick když si mi dal ban usoudil sem že si to byl ty tímto se ti tedy chci Omluvit metanol , a tu stížnost sem tím myslel na Indian0 pokud to je ten co mi měnil nick a psal do té hry
    (zabíjel sem, jednoho sem zabil ve vinici a pak sem šel na toho druhého jenže sem ho nemohl dohnat a chtěl sem ho zabít nožem)

  8. #8

    Odpověď: [ čekání na Samca ] Stížnost na Admina metanol

    Menil som mu nick zo srandy, samotný sťažovateľ sa na tom zasmial. Šlo len o neškodné pobavenie cez 20 hráčov, ktorí čakali zopár minút za tým kedy sa sťažovateľ rozhodne hrať a zbytočne to nezdržiavať. Kedže to nepomohlo, tak som napísal cez admin chat, že sú dvaja len, nech to nezdržujú. Toť situácia z ktorej bol obvinený metanol a spravil som to ja. Snažím sa banovať čo najmenej a popohnať hráčov inými spôsobmi, veď o tom fun serveri by mali byť. Nick som mu menil už aj predtým, kedy bola podobná situácia ako teraz s tým, že som mu to vysvetlil. Myslel som, že mu dopne, nedoplo. Bohužiaľ niektoré deti si berú hru moc osobne a zjavne na nich musím byť priamejší.
    Následne na to sa dostal do konfliktu s metanolom a ten sa s ním nesral tak ako ja a mu všetko spočítal do trojhodinového banu. Proste hráč v návale hnevu si nejako vyvodil z nicku Indian0 nick metanol a trocha to prehnal (+voice).
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  9. #9

    Odpověď: [ čekání na Samca ] Stížnost na Admina metanol

    Ok díky za odezvu srz neměl sem čas koukat kdo to napsal a nepříjde mi to směšné max 3 ne 6 ale ok

  10. #10

    Odpověď: [ čekání na Samca ] Stížnost na Admina metanol

    Ono sa nič v podstate nestalo. Len sa treba ovládať, stále je to len hra. Toť asi vše z mojej strany.

    E: Ešte edit k vyjadreniu Britny. Ak slapnem zradcu, trištvrtina hráčov vie, že je zradca a nehrá a hneď ho zabijú. Ak ho zabijem ja, lebo kicknem, zníži mu to zbytočne karmu. Preto som mu zmenil nick, myslel som, že mu táto interná správa dôjde a že ho neprezradím. Nedošla a tak som napísal do admin chatu nech sa zabijú, aby sa zbytočne za nami nečakalo.
    Naposledy upraveno Indian0; 18-05-20 v 12:41.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  11. #11
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: [ čekání na Samca ] Stížnost na Admina metanol

    Tohle je trošku složitější situace, protože každý z vás píše něco jiné - admin píše, že hráč zdržoval, tak se nudil a měnil mu nicky, hráč píše, že nezdržoval a že mu navíc vadilo, že mu neustále někdo mění nicky, ale admin píše, že mu to nevadilo a ještě se smál, tak se naštval a začal být vulgární, do čehož vstoupil metanol a dal mu za to ban. Oba admini se však shodují na tom, že hráč zdržoval. No z toho asi vyplývá jen jedno, do budoucna radím asi všem adminů, aby hráčům nicky neměnili a pokud zdržují, tak jim dát slap/slay - popřípadě pak kick. Pak jestliže hráč bude vulgární, tak ban. Protože potom je z tohoto jedna story, při které, si někdo stěžuje na admina, že zneužívá své pravomoce na změnu nicku. To je asi vše z mé strany, dám klidně prostor k vyjádření ostatním + Samcovi, který stejně stížnosti na adminy řeší sám.

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    E: Ešte edit k vyjadreniu Britny. Ak slapnem zradcu, trištvrtina hráčov vie, že je zradca a nehrá a hneď ho zabijú. Ak ho zabijem ja, lebo kicknem, zníži mu to zbytočne karmu. Preto som mu zmenil nick, myslel som, že mu táto interná správa dôjde a že ho neprezradím. Nedošla a tak som napísal do admin chatu nech sa zabijú, aby sa zbytočne za nami nečakalo.
    No to je potom už problém toho hráče, pokud máte pravdu v tom, že zdržuje, tak at o tu karmu přijde, lepší o karmu, jak pak dostat ban. A jestli byli dva, z čehož jsem pochopila co ste psali, tak to moc nevadí, ten slap. Každopádně, kdyby jich bylo víc a někdo z nich zdržuje, tak jak jsem již psala, je to jeho problém, že zdržuje a klidně ten kick dostat může.
    Naposledy upraveno Britny; 18-05-20 v 12:45.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  12. #12

    Odpověď: [ čekání na Samca ] Stížnost na Admina metanol

    No jsou to 2 admini na mně možná víc nemám šanci vyhrát jen tak kdyby si mi to neustále neměnil třeba bych nezdržoval a jo možná sem ze zasmál poprvé a dodal prosím neměň mi ten nick a nebyl sem vulgární to až když si napsal do admin chatu (a nezdržoval sem zabíjel sem i přesto že si mi opakovaně měnil nick to je vše) sem rád že se aspoň nechováš jak Hňup při tomto =D

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele metanol
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    301

    Odpověď: [ čekání na Samca ] Stížnost na Admina metanol

    Agent, prepáč ale 2 minúty si stál pri poslednom hráčovi a nič si nerobil, ešte k tomu mal 30 HP a ty 80 hp, kľudne si ho mohol zabiť, a nemôžeš sa vyhovárať na zmeny nicku, to predsa nijako tvoje hranie neovplyvňuje :) A všetko v poriadku, len to neber moc vážne tú hru ale zároveň, mysli na to že je na serveri 20 ľudí ktorí chcú tiež hrať.
    - techtrance - psytrance -

  14. #14

    Odpověď: [ čekání na Samca ] Stížnost na Admina metanol

    dekujem za odpustenie a ano veymu si to k srdci

  15. #15

    Re: [ čekání na Samca ] Stížnost na Admina metanol

    Příště místo změny nicku radši použít amx_psay. Na druhou stranu, jestli hráč zdržuje, tak ho kick / slay o to víc potrestá, když ztratí karmu a bude to mít lepší efekt.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •