Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: JB - Usp + Namiy - Neschopnost, team killování

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Uganda
    Příspěvky
    221

    JB - Usp + Namiy - Neschopnost, team killování

    Zdravím,

    Tito dva hráči opět velmi neschopní (Oba už mají historii), USP a namiy se zabíjeli na začátku kol, dokud si neuvědomili, že být sám, je ještě horší, než když jsou oba :D

    USP VALVE_0:0:290398780 SK
    Namiy VALVE_0:0:1348287167 SK

    Demo: http://csko.cz/dema?UPD=vESfBvI5 - 18:30 USP zabíjí namiy, taky kvůli tomu, že hráč bugl celu, tak hráč, který měl mít VD, ho neměl (i když o něho žádal v chatu), protože se CT zabili, 25:30 - Namiy zabíjí USP - TK kvůli "CÉTÉČKO, ty neumíš zabít ani jednoho vězně se scoutkou ?!", následně na to řekne "puštěná klávesnice" a prakticky v zápětí zabije hráče ( FK, žádná reakční doba, nebyly příkazy na dané kolo), 26:07 - USP zabíjí namiy - TK. V demu je ještě asi 1/2 FK, ale u nich jsem nebyl, takže nejsou prokazatelné.

    Obecně je těžké víc z toho dema vyčasovat, příkazy typu "v čupu bez zdržování", nebo "šachta kill" a další podobné nesmysly byly "denním chlebem", každé druhé kolo je mód, takže demo je dlouhé, ale tak 1/2 je sotva jejich simonování, protože zbytek je to jak jsou mrtví, nebo je mód. Pokud někdo bude chtít koukat kompletní demo, bude muset hodně přeskakovat.

    Dík.

  2. #2

    Re: [ stížnost k posouzení ] JB - Usp + Namiy - Neschopnost, team killování

    Ahoj. Co se týče toho VD na začátku, tak nemohu posoudit, zda ho dotyčný měl mít, či nikoliv. Neviděl jsem, co se dělo před tím. Ohledně té puštěné klávesnice, tam opět nebyla vidět situace, proč dotyčného zabil. Klidně ho mohl napadnout. Každopádně mezi příkazem a killem uběhly asi dvě sekundy, takže dotyčný měl dostatek času na ten příkaz zareagovat. Další killy nelze posoudit, zda byly FK, protože jak už jsi psal, nebylo vidět, co se přesně stalo. Jinak každé druhé kolo mód nebyl. V celém demu byly jen dva módy. Jediné, co by se dalo CTčkům vytknout, je ten teamkill. To bych klidně řešil přesunem. Nejsem si však jistý, jestli je vhodný ban z webu.

  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Uganda
    Příspěvky
    221

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] JB - Usp + Namiy - Neschopnost, team killování

    Ahoj,

    tak si to rozebereme.

    Za 1. VD opravdu měl, jak jinak by ho mohl dostat neprávem (A i kdyby ho dostal neprávem, není to samo o sobě projev debility, protože omylem asi jen tak 1 člověku VD nedáš. Kdyby to VD měl dát někomu jinému, tak by v tom případě v dalším kole ten hráč i žádal to VD, které měl dostat, nebo by se o něm v dalším kole zmínili CT / hráči, ale to se nestalo.), takže vylučovací metodou můžeme zjistit, že hráč pravděpodobně VD mít opravdu měl. V následujících kolech ho nedostal.

    Za 2. Kdyby ho ten hráč napadl, bude mít ihned červené jméno, jako hledaný vězeň = nenapadl ho. Pravděpodobně ho zabil z leknutí, prostě řekl příkaz a ihned po něm hráče zabil + to že si stoupneš před celu hráče při otevření je taky moudrost a tím se ohrozíš sám.

    Za 3. Kdyby tam byl admin / byl online, asi bych to nedával na fórum.

    Za 4. Kdyby si viděl demo, zjistíš, to co jsem napsal, že CT opravdu neschopné byli, včetně příkazů co dávali, které jsem napsal. Jako "V čupu bez zdržování" a podobné nesmysly.

    Za 5. Ano, opravdu byly jen 2 módy (aspoň něco máš správně), myslel jsem, že jich bylo víc, na základě toho, že byly často nové kola, které byly způsobené tím, že CT se zabíjeli a tím rychle umřeli a ne módem, jak jsem se domníval.

    Suma sumárum bych doporučoval, aby se na to demo aspoň někdo podíval, nespěchá to, ale radši ať je to pořádně.
    Naposledy upraveno SirValecekLuis; 08-06-20 v 21:50. Důvod: Zapomněl jsem dát mezeru za čárkou lol.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] JB - Usp + Namiy - Neschopnost, team killování

    čauky, podla toho rozpísania som niečo čakal, ale na deme je vidieť obyčajné kolá ked sú deti u CT čo sa týka FK tak po hre na simona bol MFK (z neznalosti, a nie len od jedného ctčka). Pár TK padlo tiež zo strany oboch CTčiek. Celkový dojem mám z toho taký že to banovať nebudem, snažili sa obe ctčka, žiadny umyselny FK nebol.

    Na jednej strane chápem teba že to vie človeka vytočiť ked to CT nemajú dlhodobo pod kontrolou ale zase tu hrá doležitú rolu hlavne vek, u CT vždy treba aspon jedno schopné CTčko a tipujem že jak k ct prišiel eugen tak sa to tam akotak unormálnilo.

    Ale zase máš pravdu TK boli, neschopný boli tiež, ale nie do takej mieri aby sa to banovalo z forka.
    Už neni čas huliť...

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Uganda
    Příspěvky
    221

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] JB - Usp + Namiy - Neschopnost, team killování

    Kk then, Fasta poslechnu.

    Pokud to vážně nikdo nechce banovat, tak to lockněte no.
    Naposledy upraveno SirValecekLuis; 09-06-20 v 10:00.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •