Zobrazit výsledek ankety: čo s palčekami?

Hlasující
33. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • pridať z5 do žiadostí o práva

    26 78.79%
  • nechať odstránené v žiadostiach o práva

    2 6.06%
  • odstrániť všade(nepredpokladam že nejaký dilino to bude votovať

    5 15.15%
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 44

Téma: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

Threaded View

  1. #34
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    Sleduji toto téma pár dní, a vcelku mi dochází, jak Britny totálně zajebalo v hlavě z toho, že je si myslí jak je tu jedna z největších DŽÍs co tu furt jsou a snaží se kontrolovat chod Kotelny, aby byl podle jejích představ. Myslel jsem si, že jakožto dospělá žena, která musela snášet posměšky co se týče orientace, je offendnutá z toho, že jí někdo zpalečkuje, to její bezmyšlenkový PROTI. co někomu zajebala do žádosti. Jestli to zní nějak ofenzivně, tak promiň, je to ofenzivní. Dále, mám vlastní zkušenost s palečky, a po chvílích řádění palčekové mafie a mého kokotizmu, kterým jsem trpěl, jsem přemýšlel nad sebevraždou skokem z věže na jailbreaku. Dostat palec dole za příspěvek musí být opravdu demotivující a musí to určitě ovlivnit objektivitu k žadateli.
    Nábor se dostal do totálních sraček, ve kterých se řeší už i debilní nadávka typu do riti viz. stupo. Nechává se tu utíkat , na dnešní dobu, kvalitní žadatele o práva, jen z důvodu, že mají na píču chatlog. A to, že sis tu Britny vyplakala zrušení palečků u Kotla, kterýho skoro nezajímá co se tu vesměs děje.
    Prostě palce ke Kotelně patří, a jestli si Britny nezvládala názory reflektované přes palečky, tak je mi tě líto. Nikomu jinýmu palečky nikdy nevadily.

    E: Ano útočíme na tebe, jsi bystrá žena, ale potom ti taky může dojít to, že to co tu předvádíš je naprostá píčovina, sebereš palečky z nejvíce oblíbené palečkovací sekce, ve které jsme si díky tomu vyjadřovali názor, jestli ten hráč je respektován i untermenschem jako je normální hráč na Kotelně.
    Naposledy upraveno UNHCZ; 15-06-20 v 22:02.

    čau grakone


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •