decka, nahodne jsem si vybral nejaky unban, abych koukl na kvality adminu..
konkretne tema:
http://csko.cz/forum/showthread.php?...%9Bn%C3%BD-ban

ani jeden admin asi nevi co to je WH a nepozna zkuseneho hrace od WH
jediny kdo poznal ze nic nema je kotel

decka, probuh, i kdyz si ve svem mladem veku myslite ze jste pobrali dosti moudrosti, verte ze tomu tak neni a ze jsou preci jen zkusenejsi hraci jak Vy
pokud se nepletu, on se snazil s vama od zacatku slusne jednat, ale reakce nekterych adminu je opravdu detinska
sice mohl nektere veci rici mene nadnesene, ale nemeni to nic na tom ze admin by mel byt ten kdo je nad veci a slusne jedna

a rozlisovat hrace podle toho jestli ma nebo nema steam.. jste moc zmedializovaní.. hraji CSko defakto od prvni bety, mnozi z vas tou dobrou chodili do skolky nebo nastupovali do prvni tridy.. steam jsem si koupil mozna tak pred 5 lety a zapnu ho tak jednou rocne.. dela to ze me hned mene-cenneho hrace?

sledujte vice hrace, kteri to umi a ucte se.. stahnete si klidne i wh at poznate jak to funguje, co vse zobrazuje a co ne.. kdyz budete vedet, proti cemu bojujete, nejlepe to pak poznate..


PS:usetrete se svych pripadnych narazek, kolik mi je ci neni let.. sve udaje v profilu mam pravdive. Vas kolega admin "Giussepe" je z Noveho Mesta nad Metuji kde ma nase firma pobocku. Muze me kontaktovat PMkem a po domluve ho presvedcim pripadne osobne..