Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: [ archivace 8.2. ] Daxer --> Koprakek

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    csko.cz/banlist
    Příspěvky
    194

    [ archivace 8.2. ] Daxer --> Koprakek

    Vypis z konzole:

    Detaily banu
    Hráč daxer
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:1:118846735
    IP adresa 95.90.221.116
    Udělen 05-02-2021 - 13:14
    Délka BANu 4320minut
    Vyprší 08-02-2021 - 13:14
    Důvod [zakaz k CT] Demence
    BAN dal Admin Koprakek (Koprakek)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6


    Poznamka:


    Jebe vam na hlavu? To Vam lezim v zaludku i po takove pauze? Proberte se..Ten hrac mapu predtim na me nadaval do mikrofonu? To kdo z Vas tam byl? Asi nikdo kdyz byl skoro prazdny server v te dobe..

    Proc ja potom bych nekomu mel pomahat se simonovanim?Ten typek si ma sam precist pravidla a pak muze jit k CT, takhle to normalne ma fungovat. Jen me mrzi ze nikdo z Vas uz nenapsal jak bylo nasledujici kolo...Kdo to HVD nahlasil a kdo z nas byl proti :-) Na co take ze? Hlavne ze i tento hrac se smeje tomu ze ban jsem dostal i ja diky jeho demenci.
    Proberte se prosim

    Tak příště zkusím ať skočí z mostu zda poslechne
    Naposledy upraveno Grakon2702; 05-02-21 v 19:11. Důvod: Dodání výpisu

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Daxer

    To že mu poradíš zle, aby dal FKs je na 2 facky... Určite si dostal ban, ale len za to, že si zle poradil inému hráčovi a za nič iné?
    Už neni čas huliť...

  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    csko.cz/banlist
    Příspěvky
    194

    Odpověď: Daxer

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    To že mu poradíš zle, aby dal FKs je na 2 facky... Určite si dostal ban, ale len za to, že si zle poradil inému hráčovi a za nič iné?
    Na takové věci má /menu, kde se mohl dočíst sám co má dělat při tomto..To by se vyvaroval otázce "Mám je zabít oba?" Kdo má vědět že je někdo tak neschopný a udělá to? Proč to tady vůbec řešíte více, normálně takovému simonovi by jste jebli na serveru ban a neřešili by jste ho..

    Nejvíce mě rozsekává ale to že Fellow je spokojený s verdiktem a ten knedliček to samé, to také o něčem svědčí..

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Daxer

    Citovat Původně založeno Daxer Zobrazit příspěvky
    Na takové věci má /menu, kde se mohl dočíst sám co má dělat při tomto..To by se vyvaroval otázce "Mám je zabít oba?" Kdo má vědět že je někdo tak neschopný a udělá to? Proč to tady vůbec řešíte více, normálně takovému simonovi by jste jebli na serveru ban a neřešili by jste ho..

    Nejvíce mě rozsekává ale to že Fellow je spokojený s verdiktem a ten knedliček to samé, to také o něčem svědčí..
    Len som ti chcel povedať, že neverím, že si dostal ban len za toto, to je blbosť počkaj na vyjadrenie admina čo dal ban (prípadne spešla čo hlásil) určite to bude chvíla
    Už neni čas huliť...

  5. #5

    Odpověď: Daxer

    Ban je v pořádku. Když je někdo poprvé u CT, tak může být trochu zmatený. To ho neomlouvá, ale když toho někdo využije a schválně mu radí špatně, tak je to z jeho strany totální demence. Já bych to však na serveru řešil pouhým přesunem. Jak tobě, tak knedlíčkovi.

  6. #6
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    csko.cz/banlist
    Příspěvky
    194

    Odpověď: Daxer

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ban je v pořádku. Když je někdo poprvé u CT, tak může být trochu zmatený. To ho neomlouvá, ale když toho někdo využije a schválně mu radí špatně, tak je to z jeho strany totální demence. Já bych to však na serveru řešil pouhým přesunem. Jak tobě, tak knedlíčkovi.
    Ty si asi taky děláš srandu ne? Poprvé u CT? Týpek dokázal v klidu ovládat simonmenu kde odehráli fotbal a všechno. Takže poprvé u CT nebyl, chtělo by to nejdřív si o tom hráči něco zjistit než začneš psát. Ale chápu takhle se vždycky řeší můj ban :D

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Daxer

    Citovat Původně založeno Daxer Zobrazit příspěvky
    Na takové věci má /menu, kde se mohl dočíst sám co má dělat při tomto..To by se vyvaroval otázce "Mám je zabít oba?" Kdo má vědět že je někdo tak neschopný a udělá to? Proč to tady vůbec řešíte více, normálně takovému simonovi by jste jebli na serveru ban a neřešili by jste ho..

    Nejvíce mě rozsekává ale to že Fellow je spokojený s verdiktem a ten knedliček to samé, to také o něčem svědčí..
    Tak prv ako niečo napíšem ohľadom tvoju banu chcem len povedať že si bol nahlásený mnou nakoľko si od spešlov dostal pár upozornení ale i tak si ich ignoroval.

    Som rád že máte ban obaja, lebo on síce nepozná pravidlá ale ty u ct nerobíš nikdy nič dobré a nebolo to ani tentokrát inak na koľko si mu celú dobu skákal do simonovania a nabádal ho ku FK ktoré napokon aj dal.

    Takže keďže bol dotyčný zabanovaný, tak správne by si mal mať ban aj ty za demenciu ktorú si u ct predvádzal.

    Preto som určite proti UB.

  8. #8
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    csko.cz/banlist
    Příspěvky
    194

    Odpověď: Daxer

    Citovat Původně založeno Fellow Zobrazit příspěvky
    Tak prv ako niečo napíšem ohľadom tvoju banu chcem len povedať že si bol nahlásený mnou nakoľko si od spešlov dostal pár upozornení ale i tak si ich ignoroval.

    Som rád že máte ban obaja, lebo on síce nepozná pravidlá ale ty u ct nerobíš nikdy nič dobré a nebolo to ani tentokrát inak na koľko si mu celú dobu skákal do simonovania a nabádal ho ku FK ktoré napokon aj dal.

    Takže keďže bol dotyčný zabanovaný, tak správne by si mal mať ban aj ty za demenciu ktorú si u ct predvádzal.

    Preto som určite proti UB.
    Na nic jsem ho nenaváděl jak tady vypisuješ. Ten frajer sám dal poslední reakci na "čup" a poslední 2 mu celou dobu stáli že ho to nebavilo zeptal se zda je může zabít, normální člověk by bral jako troll že on to vzal vážně za to vážně nemohu!! Potom jsem mu skákal do simonování na atrakci fotbal, hrálo se na 2 vítězné goly že za mě ten gol prostě nebyl za to nemůžu chtěl jsem mu jen poradit..Ale potom co mu do toho začala kecat "ANY" že gol má platit tak je popravil..

    Aspoň jsi mohl napsat tady jak následovalo to další kolo když jsem úplně dementní CT..Jediný který řekl ať dají HVD když padl MFK jelikož samotný knedlicek nebyl schopný to nahlásit.

  9. #9
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,948

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Daxer --> Koprakek

    Ahoj, s hráčem jsem se dohodl na adekvatním řešení, přes noc jsem měl výčitky svědomí že ban je příliš přísný, tudíž jsem jej zkrátil na pouhý den, to znamená že ban již vypršel.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  10. #10
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,948

    Odpověď: [ archivace 8.2. ] Daxer --> Koprakek

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •