Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: behindyou

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele behindyou
    Datum registrace
    Dec 2015
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    104

    behindyou

    Vypis z konzole:



    Poznamka:


    Zdravim, dostal som pred casom perma ban za obchadzanie banu ktory som nedostal ja ale moj kamarat , s ktorym hrame na rovnakej ip. Neriesil som to lebo som nemal cas na hranie a ked som si chcel zahrat tak som si zapol VPN a isiel na non steam ale teraz admin fellow riesil kamrata ze obchadza permu, ktora sa ho netyka a bola udelena mne a aj to nepravom. Admin fellow argumentuje tym ze mame rovnaku ip, co bohuzial nemoze nikto ovplyvnit, proste musime hrat za takych podmienok. Ako dokaz je urcite mnozstvo chatlogov alebo inych zaznamov na backende ku ktorym maju pristup kompetentnejsi, urcite sa tam daju najst chvile kde sme boli na serveri obaja sucasne a nie len na TTT. Hravame spolu celkom casto teda hravali sme. Ako dokaz sa mozme kludne obaja znovu napojit pod rovnakou IP ale je na to potrebne zrusit bany, aby som sa mohol pripojit. Kolega moze hrat s rovnakou IP kedze mu ban na steam vyprsal, mna ta perma bez VPN nepusti.

    E: pišem to z mojho učtu lebo kamarat nema vlastny a nechce sa mu robiť, preto neriešil UB
    Naposledy upraveno behindyou; 02-02-22 v 09:25.

  2. #2

    Odpověď: behindyou

    Toto je nejaký bullshit, by som zrušil tie bany. Alebo nech mi to niekto objasní prečo, začo, ako banoval.

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele behindyou
    Datum registrace
    Dec 2015
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    104

    Odpověď: behindyou

    Banoval na zaklade chatu s hracom ktoreho som trolloval. :D Kde som mu pisal ze to je ten isty clovek z tej IPcky... Mimochodom v tom chate sa mi ten hrac priznal ze randomuje odkedy vznikol ten server ale vie to robit tak aby mu na to admini neprisli (resp. mu niektori admini nadrziavaju). Cize ak sa na najvacsom alebo aspon jednom z najvacsich portalov banuje na zaklade chatu medzi dvomi hracmi rovno moze dat ban tomu hracovi za porsenie pravidiel modu (odhliadnuc od toho ze som pred casom dal demo ako porusuje pravidla a admin indian0 ktory ma nema rad napisal ze demo je nebanovatelne :D)... mam od tej doby nazbieranych 15 dem kde randomuje alebo inak porusuje pravidla, odlozim si k inej prilezitosti


    dalsia uzasna vec na tom vsetkom je ze ti admini indian0 a fellow skoro vobec nehravaju (a to som hral jeden cas dost aktivne, neviem ci som ich tam videl viac ako 2x aj to len nejaky ban asi riesili, aj to mi indian0 pri prvom kontakte s nim dal ban a odvtedy ma nema rad, aspon to tak vyzera :D). Jediny admin co bol spravodlivy a dokazal sa preniest cez drobne hluposti, nepovysoval sa kvoli admin pravam a hral tam aktivne bol stupo, skoda ze ten nema prava, nemuseli by sa ani riesit taketo nezmysly


    Edit: Inak fellowa som sa pred tym nez som to riesil na forku snazil kontaktovat (pridaval som si ho na steam ja aj kolega, oboch ziadosti odmietol, pisal som mu sukromnu spravu na forku, odpoved neprisla dodnes a ani tu sa nejak nehrnie do odpovede)
    Naposledy upraveno behindyou; 02-02-22 v 19:58.

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: behindyou

    Ahoj, tak na začiatok tej tvojej rozprávke o tom že to hra tvoj kamarát neverím ani slovo.
    Po druhé, dostal si ban za vulgaritu a veselo si obchádzal ďalej bez toho aby ťa to nejak trápilo či už na NS alebo na druhom steam účte. Teraz k téme že niesme aktívni poviem ti ako je to vlastne, ja pracujem každý deň a keď prídem domov nemam chuť hrať mŕtve TTT, tak si zahrám niečo iné alebo idem na Jb kde mám práva primárne.
    U Indiana je to komplikované na koľko je študent VŠ a tiež nemá čas a chuť byť 24/7 na poloprazdnom serveri a preto si radšej zahrá niečo iné.

    Teraz k banu, príde mi veľmi zaujímavé že dvaja alebo dokonca traja hráči majú do čísla rovnakú IP adresu. Ďalšia vec osobne som vás nikdy oboch na serveri nevidel. Po ďalšie to stým posielaním žiadosti alebo správ, mám na teba svoj názor a preto nemienim stebou riešiť veci súkromne a nie to si ťa ešte pridávať na steam. Viem čo si zač a vie to aj Indiano, tak možno preto ta nemá rád.
    Tak asi toľko k tomu.

    Pokiaľ mi niekto z vyššie postavených povie že ti mám dať UB tak ti ho dám ale ver že keby je to na mne tak UB nemáš len za to ako sa správaš a vyjadrujes na naše adresy.

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele behindyou
    Datum registrace
    Dec 2015
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    104

    Odpověď: behindyou

    - mna nezaujima ci mi veris alebo nie, ja som napisal ze sa to da overit na backend logoch ak nejake su, pripadne sa vieme aj dnes napojit dvaja do hry pod jednou IP, dokonca aj z toho dna co som dostal ban za vulgaritu na CTF tam hral kolega so mnou. Takze ci mi ty veris alebo nie ma nie len ze nezaujima ale ani to neni podstatne

    - tie steamy ci co pocitas .. ja mam steam aj nonsteam, kolega ma steam aj nonsteam, vies si dat 2 a 2 dokopy ci ti treba pomoct ? ( su to 4 rozne pristupy z jednej IP adresy keby si dlho rozmyslal :) )

    - prave to ze je TTT mrtve, celkovo 1.6 umiera par rokov to netreba ani hovorit, a neprofesionalni admini co banuju na zaklade toho co im napise hrac tomu vobec neprospievaju. Ja ked dostanem ban za vulgaritu trpim len ja, ked je admin subjektivny a neprofesionalny a nevie ovladnut emocie trpi cely server/portal.

    - to ci ma indiano ma rad alebo nema rad neriesim, ja som hovoril ze nezabanoval hraca KVOLI TOMU ze ma nema rad. Kludne nech ma nenavidi, ale nech si robi svoju robotu admina spravne. Ked uz na demo odpise ze je nebanovatelne :D Ale mam dalsich 15 ak sa mu chce pozerat

    - Ty si dal ban nespravnemu cloveku, DOKONCA PERMU, na zaklade toho co ti napise SULTAN MEHMET TRINACTY a ty chces riesit vobec CI mu das unban ? Ved si to posral kamarade, proste si priznaj chybu (ked uz, mam screennute spravy od sultana kde pise ze randomuje odkedy hra TTT a nikdy nedostal ban, mam este 15 dem kde to robi, ale dal by si mu ban na zaklade screenov sprav ?)

    - miesto toho aby si hracovi napisal a opytal sa ho preco obchadza alebo CI vobec obchadza, ci to nie je niekto iny, rovno hodis ban, LEBO SULTAN TI POVEDAL ? Ten jednoduchy sultan co random hituje pol servera a ked ho zabijes za to ze ta hituje krici random ? A zacne ta randomovat ? Lebo ho zabijes po tom co ta hituje ? A ze sa vam vtiera obom adminom, trosku cudne nemyslis ?
    Naposledy upraveno behindyou; 03-02-22 v 09:07.

  6. #6

    Odpověď: behindyou

    Len to tu zhrniem a uvediem pre ostatných ako to vidím:
    1. ban udelený 29.12.2021 na steam: STEAM_0:0:4864449, IP: 85.248.11.240 za vulgarnosť, ban do 26.01.2022.
    2. ban udelený 10.01.2022 na naše nové CS: VALVE_0:0:740701304, IP: 85.248.11.240 za obchádzanie, ban do 07.02.2022. Už nevidím pôvodný chatlog ale dá sa predpokladať, že ban je OK. Hráč si proste stiahol naše CSko a obchádzal.
    3. ban udelený 12.01.2022 na steam: STEAM_0:0:510547446, IP: 85.248.11.240 za obchádzanie, perma. Podľa mňa ban neprávom. Pretože v chatlogu jasne vidieť, že ide o dvoch hráčov, ktorí hrali na TTT napr. okolo 7. -10. januára spolu naraz v rovnaký čas.

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: behindyou

    Ban si nedostal na základe nejakého hráča ale na základe toho že si mal ban za vulgaritu na steame a itak si hral na NS, čím si jednoducho porušil pravidlá.

    A dajme tomu že budem veriť tomu ze ten druhy steam účet je tvojho kamaráta, itak si drzo obchádzal ban od Piráta na NS. Áno sme neprofesionálni admini preto že nebanujeme všetko čo nám hráči povedia aby sme zabanovali? Tak sa to robí?
    Ako hovorím banoval som na základe toho že si mal aktívny ban a IP hráča sa zhodovala do posledného čísla s tvojou a preto si myslím ze si obchádzal.

    A teraz to k tomu ze sa daný hráč vteria adminom, stým na mňa nesmeruj lebo ja nie som kamarát s každým ale to ti povedia len ludia/hráči ktorí ma poznajú.

    Ban zruším ak je to naozaj tak že je to tvoj kamarát ale nezabudni že ďalšie obchádzanie bude trestane prísnejšie.

    Ban na steam účte som zrušil.
    Naposledy upraveno Fellow; 03-02-22 v 13:50.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •