Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 39

Téma: Samco - falošný kamarát

Threaded View

  1. #1
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    172

    *VIP*



    7 z 17 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Samco - falošný kamarát

    Zdravím, podľa názvu možno neviete o čo ide, ale ja sa to pokúsim vysvetliť čo najzrozumitelnejšie, aby aj tí mentálne poslabší ( cc vac ) dokázali pochopiť.

    Sledujem kotelnu už 4 roky, vidím ako to tu funguje a možno aj trochu rozumiem prečo je všetko tak ako je. CSko 1.6 umrelo, a s ním zomiera aj kotelna, to však nie je úplne pravda.
    (https://steamcharts.com/app/10)
    15k hráčov stále online (globálne), môžme len hádať koľko ich je zo svk / cz, každopádne... nerozumiem, prečo by sme sa mali prizerať tomu, ako to tu náš kamarát Samco, všetko vlastne pokazil.

    Hráči by boli, už len vytvoriť pre nich vhodné podmienky na serveri, však? Nie tak úplne. Prečo vôbec napájame na d2/only - jediný server ktorý konštantne žije? - lebo nikto nič nerieši, každý si príde len na pár hodín/minút zahrať, a nemusí sa báť že príde naegovaný admin, ktorý im začne kaziť náladu svojim vystupovaním. Toto však nie je pravda pre ostatné serveri - môj obľúbený jb6 - kde sa poobedná komunita skladá zo 4 detí, 2 e-girls, 6 panicov a 13 ľudí čo milujú drámu. Občas príde nejaký admin, ukáže babám +grab na Fku a oni sú z toho wet, keď nie sú, zabanuje decko za freekill nech má pocit že aspoň niečo dnes produktívne vykonal. Na serveroch ako je jb, sa vytvorila atmosféra, do ktorej len tak niekto nový nepríde, pretože nie je vítaný ostatnými. Každý random čo príde, dostáva pocit že sem nepatrí, tobôž pokiaľ ide o niekoho z GS, to dostáva instantné bomby do chatu.

    Túto atmosféru opisujem preto, lebo platí pre celú kotelnu ako komunitu. A kto môže za to, že to takto vypadá? Jop, náš kamarát Samco a jeho kamaráti z admin teamu. Ako človek ktorý je na tope už niekoľko rokov, je so všetkými zadobre a všetkých zároveň drží pod krkom. (pretože je to náš pán náborár, a je priamo zodpovedný za to, že si môžeš nabindovať ten grab)

    1. - Prečo je samco, tam kde je?
    Vážne netuším. Rozmýšľal som nad týmto nejakú chvíľu, možno je to kotlov vzdialený bratranec, možno mu platí za to aby sa mohol cítiť dobre ako vedúci, možno je Samco len Kotlom navrhnuté AI ktoré na každý problém odpovie len 5timi možnosťami: Problém aktívne riešime // Uvidíme po 3 rokoch // Ja neviem, ja sa do JB ani aimu nevyznám // Počkáme na vyjadrenie ostatných // *insert chatlog* takto by sa admin nemal vyjadrovať, proti

    2. - Samcove výsledky
    (Budem hodnotiť len z doby 4 rokov, netuším aký bol predtým, podľa jeho vyjadrovania na fórku sa však nezmenil.) Neviem sa dostať ku grafom ktoré by boli staršie ako 1 rok, každopádne.. 4 roky dozadu bolo na kotelne denne 250+ hráčov, plné 3jb servery zo 4roch, d2only obidva plné, classic takisto. Kotelna bola ešte hrateľná a dalo by sa povedať že zábavná. Dnes však na serveroch ostali len stáli hráči (100+denne), ktorý dokázali pretrpieť ďalšie 4 roky samcovho úradovania ---> tzn. mentálne damaged hráči, admini ostali len tí, ktorí samcovi lezú do prdele (česť výnimkám), a tak to potom aj vyzerá na serveri aj na fórku.

    3. - Pacifistický prístup
    Samcova najlepšia obrana a zároveň najväčší dôvod prečo kotelna umiera. Ako vymeníte človeka z pozície, pokiaľ ho má každý rád a všetci sa mu vtierajú? No nijak, aj preto je samco náborár už X rokov aj keď spôsobil najväčší úpadok počtu hráčov za celý čas čo csko.cz existovalo.

    Máte nejaký problém? Napíšte na forko, samco sa na to pozrie za 3 mesiace. Obsah jeho správy? "Sme si vedomí že toto je problém, aktívne sa snažíme ho vyriešiť a uvidíme čo príde."
    Chcete niečo vylepšiť na serveri? To vlastne samco ani nerieši, pardón. Máte na niekoho sťažnosť? No tuto Ferko admin je môj kamarát, a nechám túto sťažnosť vyhniť 4 mesiace, nevyjadrím sa do nej a všetci aj tak zabudnú.

    Samcov prístup nie len že zabil prísun nových stálych hráčov, spôsobuje odchod aj tých, ktorí jeho neproduktívne reči už nemôžu vystáť, majú pocit že sa nikam neposúvajú a vykašlú sa na celú kotelnu, na svojich kamošov s ktorými hrávajú po večeroch a idú robiť niečo čo má zmysel. Pretože Samco vytvoril podmienky také, že pokiaľ chcete nejako napredovať v tejto komunite, musíte byť jej súčasťou minimálne 5 rokov, s nikým sa nepohádať a nenapísať žiadnu nadávku do chatu, pretože ju proti vám neskôr vytiahne v žiadosti o admin práva.


    4. - Si kamarát samca? Dobre, tu máš pro. Nekamaratiš sa so samcom? Počkaj si na verdikt 3 roky.
    Žiadosti o admin práva Je už všeobecná známosť, že pokiaľ chcete nejaký posun na kotelne, váš najväčší atribút musí byť trpezlivosť. Pretože samco je veľmi busy človek, nemá čas na to aby sa pozrel na žiadosť a zhodnotil ju za týždeň, má totiž na krku tak veľkú komunitu(100hráčov, z toho len 15 pozerá forum a rieši kto je admin a kto nie), že musí čakať a analyzovať človeka 3 roky. Napísal si "dpc" keď si dostal hlavu cez 3 steny od multihackera? Proti, skús to znovu za polrok a počkáš Ďalšie 3 roky.
    Žiadosti o ub Dostal si ban a nevieš za čo? Spýtaj sa, admin ti to určite vysvetlí. Alebo aj nie, veď ty nemusíš vedieť za čo máš ban, dôležité je že ja ako admin viem čo robím a zabanujem ťa za demenciu, pretože ja som veľmi smart a môžem si to dovoliť. Myslíš si že samco mi môže niečo povedať na to? Asi nie, pretože sme kamaráti a píšeme si na steame denne.
    Sťažnosti na adminov Dúfaj že si sa trafil akurát na admina ktorého ostatní nemajú radi, pretože ak je to samcov kamarát, tvoja sťažnosť je aj tak ako hádzanie hrachu o stenu.
    Sťažnosti na hráčov Prepáč ale samco nemá dostatočné skúsenosti s daným módom a musí počkať 5 mesiacov kým sa vyjadrí nejaký admin z danej sekcie a nemá čo iné robiť ako pozerať tvoje hodinové demo.

    TL;DR : Samčo, aj keď ho máme všetci radi(kamarát), spôsobil svojím prístupom najväčší úpadok v počte hráčov od doby čo kotelna existuje(falošný). Nič nerieši, všetko dlho trvá, nepozná iné módy ako z jeho sekcie (fun). Nie je to človek ktorý by mal byť v čele hocjakej komunity.

    TL:DR v češtine, pre tých čo nevedia maďarsky:
    Spoiler Spoiler:

    Osobný odkaz pre samca - Ja len dúfam, že v mojom živote nestretnem nikoho ako si ty, zátarasa na jednosmernej ceste, s ktorou nikto nemôže pohnúť a všetko len brzdí.
    Osobný odkaz pre Kotla - Asi to nebudeš ani čítať, ale keby túto vymeníš pána náborára, možno by si si za peniaze z kotelny nekúpil 2 kebaby, ale mohol by si pozvať svoju polovičku na kvalitnú večeru.

    P.S. to s tým, že to bude aj pre tých menej mentálne zdatných, bola lož.

    V poslednej rade, prečo to tu vlastne píšem, keď všetci máme veľmi zaujímavé životy a kotelnu môžme mať úplne na háku ---> nemôžem sa prizerať, že takéto veci dokážu niekomu prejsť, riešim toto len čisto z princípu a pre pokoj na duši.
    Naposledy upraveno sef; 27-02-23 v 18:52.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •