Citovat Původně založeno InLoveSvK Zobrazit příspěvky
Dám ti tu posledné svoje vyjadrenie, potom už mám pass, oki? Nie že si to vezmeš osobne, je mi to nejak šumafuk celý tento thread

https://csko.cz/forum/showthread.php...d-JB-PRIJAT%DD

30.3.2021 Som si napísal žiadosť o práva, 11.9.2021 sa tam vyjadrila Britny, že som už spešla mal nahodeného skrz zaručenie sa zo strany Fellowa + mirca, ale to že dostali ďalší práva bez žiadosti už je fuk pre teba XD (5 mesiacov a pár dní som čakal + prvá žiadosť zamietnutá)
17.9.2021 mi to tam oficiálne nahodil Samco, písal som nejaký ufňukaný thread fnuk kašlete na mňa prestávam hrať, asi nie, hral som furt, huntil som furt :--) Presne po roku som dostal triala, plakal som? hrozne, 4 thready som napísal aký napiču je náborár lebo musím čakať.

Hovoríš o mojej aktivite spešla, kde aj tam som exceloval v aktivite, v huntení a robení poriadku skrz cheaterov, ale to skrz tvoju NEaktivitu asi budeš vedieť lepšie, ja som komunikoval s obchadzacmi čo zhadzovali jb server skrz chybe ktorá sa neskôr fixnula, ja som s nimi komunikoval ako jediný, ale na to máš ty nulové informácie, kedže som to posielal rovno Samcovi a hovoril mu presne chyby cska ktoré to spôsobujú :-)

Viac je vtipné ako si sa dostal k právam ty, neznámy hráč ktorý sa vtieral adminom len aby si mal všade pro, škoda že sa to otočilo o 180 stupňov po odobraní. (To nejdem ani rozoberať ani riešiť, kedže sa tu má riešiť niečo iné, ale keď si ma tak pekne porovnal tak som si dovolil teba porovnať ku mne)

Čo sa týka odchodu hráčov ako som už povedal, si veľmi naivný ak si myslíš že cs 1.6 bude mať stále rovnaký počet hráčov ako mala v roku 2016-18, ale čo ja o tom viem, ja mam čerstvých 18 rokov a neviem o ničom, iba ty máš prehľad o hráčoch :)
Máš pravdu (⁠•⁠‿⁠•⁠)