Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 39

Téma: Samco - falošný kamarát

Threaded View

  1. #7


    7 z 7 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Samco - falošný kamarát

    Zdravím. Na tomto portále jsem byl členem komunity od roku 2011/2012. Za tu dobu jsem tady vystřídal mnoho hráčů, adminů a tři náboráře. Byl jsem aktivním členem serverů JB, Knife, Jump i klasických střílecích sekcí. V neposlední řadě jsem tu byl adminem který tady za roku udělil tisíce banů, adminem který se hádal s ostatními adminy a vždy si jel to svoje ovšem vždycky v tom nejvyšším zájmu pro tento portál a jeho hráče na uchování pořádku na serverech. Za mne je Samco naprosto v pohodě náborář, který ctí zásadu slušného chování a konstruktivního jednání se všemi bez rozdílů. To, že Kotelna v posledních čtyřech letech výrazně upadla v počtu hráčů, nedávám za vinu náboráři ani admin týmu, ale faktu, že cs 1.6 je na dnešní poměry velmi stará hra, která den ode dne příchazí o další a další bývalé aktivní hráče jednoduše prostě proto, že většina z těchto hráčů, které si pamatuji, z tohoto hraní vyrostla a má diametrálně odlišné zájmy. Druhým největším faktorem úpadku je skutečnost, že zde máme od nepaměti konkurenční portál gamesites, který je, ať už jsme se celé ty roky snažili sebevíc, prostě nejúspěšnější portál na cz/sk scéně. Každý vrstevník, se kterým se potkám irl a se kterým se náhodou začnu bavit o legendě zvané cs 1.6, zmíní gamesites namísto kotelny. Přijde mi z tvé strany hodně neférové přičítat úpadek aktivity hráčů právě Samcovi, protože jak já znám jeho, tak on je hodný člověk, který bere v potaz každou konstruktivní kritiku či poznámku týkající se typické náborářské práce. Mnohdy to neměl jednoduché a často si musel v otázkách náboru vybrat mezi jednou a druhou skupinou adminů s odlišnými pohledy na věc. V těchto případech, ať už vybral jakkoliv, vždycky tu největší kritiku snesl on. Můžete mu v soukromé konverzaci vypsat seznam všech nadávek, které znáte a i tak si dokáže zachovat chladnou hlavu. Musíš se smířit s tím, že cs 1.6 je mrtvá hra. Já jsem svoje nejlepší léta tady zažil v době, kdy byl problém se bez VIP napojit na jeden z šesti JB serverů kvůli zaplněnosti. V těhle podmínkách jsem zde zažil ta nejlepší léta. Dneska už je to jsou jen malé hrstky max po deseti hráčů na jednom serveru a to je například důvod můj, proč jsem absolutně ztratil zájem tady vůbec hrát. Už to prostě není ono. Čas udělal za své a je třeba pokročit dál. V životě by mě ale napadlo vinit za tento úbytek hráčů náboráře. On za to nemůže, to je prostě přirozený proces. Já si myslím, že za někoho, jako je on, můžeme být naopak rádi, že pořád kompletně neztratil zájem se tu o to starat tak kvalitně, aby to mělo ještě nějakou úroveň.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 28-02-23 v 03:41.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •