Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Oživenie BaseBuilder módu

Hybrid View

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Oživenie BaseBuilder módu

    Čau.

    Citovat Původně založeno arogant Zobrazit příspěvky
    Môj návrh na update je taký že -

    - vymazať komplet cely ten mód čo tam je teraz,
    + pridať itemy, dropy itemov počas kola, nejaké bonusy pre VIP hráčov (stačia maličkosti)
    + špeciálne kolá pri ktorých hráči získavaju nejaké bonusy
    + a dalšich plno vecí ktoré by ten server oživili :)
    Bylo by to dost zajímavé, třeba ten drop itemů, ale pokud to neuděláš ty nebo někdo jiný, Kotel to určitě dělat nebude, nehledě na faktu, že i kdyby jsi něco takového už naprogramoval, kdo ví, jestli by se to vůbec dalo do provozu.
    Určitě bych nemazal celý mód, to je blbost. Já teda nevím jak ty, ale já žádné hráče na bb už pěkně dlouho neviděl, takže moc nevím, jak jsi přišel nato, že se někteří hráči vracejí. Podle mě by bohatě stačil reset statu, tím už se nedá nic zkazit.

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2019
    Příspěvky
    26


    Odpověď: Oživenie BaseBuilder módu

    Citovat Původně založeno sUch Zobrazit příspěvky
    Čau.



    Bylo by to dost zajímavé, třeba ten drop itemů, ale pokud to neuděláš ty nebo někdo jiný, Kotel to určitě dělat nebude, nehledě na faktu, že i kdyby jsi něco takového už naprogramoval, kdo ví, jestli by se to vůbec dalo do provozu.
    Určitě bych nemazal celý mód, to je blbost. Já teda nevím jak ty, ale já žádné hráče na bb už pěkně dlouho neviděl, takže moc nevím, jak jsi přišel nato, že se někteří hráči vracejí. Podle mě by bohatě stačil reset statu, tím už se nedá nic zkazit.
    Sám osobne hrávam na nemenovanom BaseBuilderi kde sa zmenil mód a hráči sa tam vrátili, tak isto jeden úplne unnamed portal mal ešte mesiac dozadu plný BaseBuilder server, všetko záleži len od toho ako je ten mód spracovaný a z vlastných skúseností viem povedať že reset statov na kotelna BB nepomôže. Hráči sú už zvyknutý na drop itemov, vylepšovanie statov, eventy počas kola ktoré sa automaticky spúšťajú. Klasicky BB by ich moc neohuril, a nieje ani dôvod aby tam hrali :)

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108


    Odpověď: Oživenie BaseBuilder módu

    Citovat Původně založeno arogant Zobrazit příspěvky
    Sám osobne hrávam na nemenovanom BaseBuilderi kde sa zmenil mód a hráči sa tam vrátili, tak isto jeden úplne unnamed portal mal ešte mesiac dozadu plný BaseBuilder server, všetko záleži len od toho ako je ten mód spracovaný a z vlastných skúseností viem povedať že reset statov na kotelna BB nepomôže. Hráči sú už zvyknutý na drop itemov, vylepšovanie statov, eventy počas kola ktoré sa automaticky spúšťajú. Klasicky BB by ich moc neohuril, a nieje ani dôvod aby tam hrali :)
    Já jsem myslel, že myslíš tenhle portál, že se k němu začali vracet, nepochopil jsem to, omlouvám se. Kotelna nikdy nebyla založena na kvantitě, ale spíš na kvalitě (alespoň podle toho, jak se vždy vše prezentovalo a jak to alespoň na mě působilo) a od toho se taky odvíjela ta jednoduchost. (opět, je to jen můj pohled, může být chybný). Podle mě to je fajn nápad, když něco dáte dohromady, nebo kdyby se cokoliv realizovalo, ale já sám bych si asi radši zahrál v plném počtu BB na Kotelně takový, jaký vždy byl. Ale určitě jsem pro jakýkoliv nápad, koneckonců, taky už se opravdu natom nemá co zkazit.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2019
    Příspěvky
    26


    Odpověď: Oživenie BaseBuilder módu

    Citovat Původně založeno sUch Zobrazit příspěvky
    Já jsem myslel, že myslíš tenhle portál, že se k němu začali vracet, nepochopil jsem to, omlouvám se. Kotelna nikdy nebyla založena na kvantitě, ale spíš na kvalitě (alespoň podle toho, jak se vždy vše prezentovalo a jak to alespoň na mě působilo) a od toho se taky odvíjela ta jednoduchost. (opět, je to jen můj pohled, může být chybný). Podle mě to je fajn nápad, když něco dáte dohromady, nebo kdyby se cokoliv realizovalo, ale já sám bych si asi radši zahrál v plném počtu BB na Kotelně takový, jaký vždy byl. Ale určitě jsem pro jakýkoliv nápad, koneckonců, taky už se opravdu natom nemá co zkazit.
    Kotelna nemusela byt založená na kvantite, ale tú kvantitu by každý ocenil, pre každého by bolo potešením že sa pozrie na server list a uvidí tam o niekoľko hráčov viac (tým netvrdím že to zachráni jeden BB mód). Ale každému sa nedá vyhovieť a verím tomu že by si dosť hráčov rád zahralo na starom BB čo bol tu, ale je rok 2023 a ten mód je už celkom dosť mimo hry :D. Keď sa spojí kvantita a kvalita tak je možnosť to trošku oživiť :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •