Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: Aldom

Hybrid View

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Aldom
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    MATRIX
    Příspěvky
    80

    Odpověď: Aldom

    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Jo presne tak. (Ne fr proc myslis, ze jsem se furt nechaval zabijet atd.? logicky jsem nekoho tocil zejo, Kaco ví o čem mluvim, řešil to odpoledne taky)

    To jestli je v pořádku už neni na tobě, momentálně jsme se už shodli 2 admini, takže ti zbývá jen počkat na vyjádření ostatních.

    To jak si dal ten kill je irelevantní. Každej admin řeší věci po svém, tys měl furt kecy, jak je Any k hovnu, tak tě vyřešila, tak jak by sis přál, aby dopadli ostatní.
    Jojo, delame si co chceme, nic neřešíme a banujeme jen nevinné hodně chudáky jako ty :/
    Psal jsem abys měl respekt k Any, ne ke mně. Je jedna z nejhodnějších lidí co tu má práva a aby ji klaun jako ty házel sračky na hlavu mi nepřijde v pořádku. "Dřív si byl normalní" Vtipný, to stejný jsme si o tobě psali v PM
    K zbytku se nema smysl vyjadřovat všichni jste stejní a jedete si to své pořád dokola.

    Ve zkratce - choval ses jak idiot, dopadl si odpovídajíc tomu

    A je rozdíl, když se o to někdo snaží a když to někdo udělá (nezapomen vytahnout něco z irl, jako je pokus o vraždu atd.)
    Hele, pokud jsi to změnil s dobrým důvodem, který popisuješ, oukej, beru to.

    Kde jsem měl prosím kecy, jak je ANY k hovnu. Nikdy jsem proti ní neměl slova. Nebo narážíš na to, že týpek řekl špatně reakci, která byla neplatná a já zmínil, že dneska admini neřeší ani to, že simon říká špatné reakce? A to jsem ho na to voicem upozornil, žádná reakce.

    Za to co jsem udělal si ban nezasloužím, na tom si trvám, přijal jsem to, ale to neznamená, že se neozvu.

    Všichni jsme stejní a jedeme si to samé dokola? Tak ok, pojď dát krátký discord call, rád si s tebou promluvím. Tohle je poprvé, kdy se s tebou neshodnu a třeba si to vyříkáme. (aldom.)

    Tvůj poslední řádek nechápu.
    Naposledy upraveno Aldom; 21-07-23 v 22:01.
    16:49 <Pelargos> to je novy anticheat proti obchadzacom. Ked nejde kotelna, neda sa obchadzat. Problem vyrieseny :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •