Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: Aldom

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Aldom
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    MATRIX
    Příspěvky
    80

    Aldom

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem ΛΝΥ
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'bugovani pri modu'
    [AMXBANS] Delka: '8 hodin'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:146883504'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '109.164.127.226'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] ================================================


    Poznamka:


    Any můžu se zeptat proč jsi mi dala BAN? Šel jsem při přestřelce na jb_oasis do M4 Aimu.

    V tomto aimu jsem zůstal po zbytek kola, nevycházel jsem ven... od kdy je tohle bugování???

    Btw.... Frkux nebo jak se jmenoval se tam o bugováni reálně pokoušel a několikrát prošel tam a nazpět portem - bez BANu. <Any mu napsala: "Kdybys to alespoň uměl" :))))))>

    Tak wtf???

    EDIT: A za cenu stojí zmínit i změnu mapy (což nevím, jestli jsi udělala ty nebo jiný z adminů) během simonování, bez ankety, bez ničeho, jen tak (hrálo se jb_snow)

    Hraje Vám tu 5 lidí, jednou za den se alespoň trochu naplní JB a děláte pičoviny. A ne, nebyl jsem jediný, komu se to nelíbilo.

    Ty práva máte proto, abyste to dělali hráčům příjemnějším, ne proto, abyste si dělali co chtěli. Kdyby byla anketa, neřeknu půl slova.
    Naposledy upraveno Aldom; 21-07-23 v 20:55. Důvod: diakritika

  2. #2
    Server adminka Avatar uživatele Any
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    93

    Odpověď: Aldom

    Ahoj, ano pokoušel, ale neumí to, nic nebugl, proto na to byl upozorněnej, že to dělat nemá)

    A co že jsi tam zustal po zbytek kola? :D takže když ostatní maj během modu dualky a ty je zabíjíš s mkou, tak ti to přijde v pořádku? :D Takže jo, rikam si taky wtf docela
    Stop being such a fucking cliche.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Aldom
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    MATRIX
    Příspěvky
    80

    Odpověď: Aldom

    Čekal jsem v aimu, víš co se stane když tam přijde T? Wow, dostane taky MKu, takže už to není M4 vs dualky. Bylo to ode mě zákeřné? Ano. Pochopil bych, kdybys mi dala kill? Ano. Ale proč mě banuješ za bugování? Je mi úplně jedno, že mu to nešlo. Dělal to za účelem bugu. Já nebugl nic.
    16:49 <Pelargos> to je novy anticheat proti obchadzacom. Ked nejde kotelna, neda sa obchadzat. Problem vyrieseny :D

  4. #4

    Odpověď: Aldom

    Serus

    Mapu jsem změnil já, jedná se o interní záležitost, takže do toho ti nic není.

    Ban od Any v pořádku, nemáš tam vůbec lízt. Byly dualky, tak máš střílet duálkama. Dualky neděrujou ten aim a tys tou emkou dokonce zabil někoho kdo byl mimo :D + Ano, T dostane taky mku, jenže on se portne a dostane od tebe insta kill, bez nejakyho realnyho casu zareagovat(argument muze jich jit vic je blbost, bugnou se)
    A taky si nech ty blbý kecy permanentně, seš otravnej. Any moc dobře ví co dělá jako adminka, ty práva nemá jen tak ze srandy, tak bys jí mohl projevit trochu respektu a nepsat sračky typu "dřív byli admini normální"

    dik, cus

  5. #5
    Server adminka Avatar uživatele Any
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    93

    Odpověď: Aldom

    "Ty práva máte proto, abyste to dělali hráčům příjemnějším" , přesně, jsem ráda, že se shodnem. :-)
    Kdybys přišel normálně, tak ti to ráda zkrátim, takhle ti akorát změnim reason na něco jinýho teda, ať máš klid na duši, že nešlo o bugování O:) Dělal jsi to úmyslně, narušilo to mod, vybavene.
    Stop being such a fucking cliche.

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele Aldom
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    MATRIX
    Příspěvky
    80

    Odpověď: Aldom

    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Serus

    Mapu jsem změnil já, jedná se o interní záležitost, takže do toho ti nic není.

    Ban od Any v pořádku, nemáš tam vůbec lízt. Byly dualky, tak máš střílet duálkama. Dualky neděrujou ten aim a tys tou emkou dokonce zabil někoho kdo byl mimo :D + Ano, T dostane taky mku, jenže on se portne a dostane od tebe insta kill, bez nejakyho realnyho casu zareagovat(argument muze jich jit vic je blbost, bugnou se)
    A taky si nech ty blbý kecy permanentně, seš otravnej. Any moc dobře ví co dělá jako adminka, ty práva nemá jen tak ze srandy, tak bys jí mohl projevit trochu respektu a nepsat sračky typu "dřív byli admini normální"

    dik, cus
    hah, interní záležitost.. jakože záležitost typu "nechce se nám hrát snow, i když si ho hráči odhlasovali"? :-)

    Ban není v pořádku, protože je za bugování při modu a nikdo při modu nebugoval. Kdyby byl za demenci, tak bych si stejně spíš myslel, že se to vztahuje k tomu, kdo mi ho udělil, ale mávl bych nad tím rukou.

    A viděl jsi ten můj kill? Náhodně jsem střelil od černého skla, protože se mě tam někdo snažil děrovat s dualkou, což nejde, chtěl jsem ho donutit k tomu, aby šel do portu, tak jsem nejvíc na random trefil HS. :)

    Ten argument, že tam nemám lézt beru... proč jsem nedostal slay? Hity? Napomenutí? Je mi úplně jedno, že jsem Tčka zabíjel zákeřně. Není to proti pravidlům a pokud chceš vytáhnout nevěnování modu, tak to se řeší killem, ne banem.

    Blbý kecy permanentě. :D Nedělejte si co chcete a nikdo nebude mít žádné kecy, dřív tohle admini nedělali, poprvé jsem zažil změnu mapy jen proto, že sis řekl, že změníš mapu během simonování. Tak si tady, milý Huntede, nehraj na důležitého. :D Jsi admin na cs 1.6 serveru, ne pán Bůh.

    Respekt? Za co? Se prober. Dřív jsi mi přišel normální a nechápal jsem, co proti tobě ostatní mají, ale trošku ti zajebalo, neříkám nic. :P Jinak ses krásně, alibisticky, vyhnul tomu, že jiný člověk, který se před očima adminů snažil bugnout, nedostal nic.

    diky, papa
    Naposledy upraveno Aldom; 21-07-23 v 21:30.
    16:49 <Pelargos> to je novy anticheat proti obchadzacom. Ked nejde kotelna, neda sa obchadzat. Problem vyrieseny :D

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Aldom
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    MATRIX
    Příspěvky
    80

    Odpověď: Aldom

    Citovat Původně založeno Any Zobrazit příspěvky
    "Ty práva máte proto, abyste to dělali hráčům příjemnějším" , přesně, jsem ráda, že se shodnem. :-)
    Kdybys přišel normálně, tak ti to ráda zkrátim, takhle ti akorát změnim reason na něco jinýho teda, ať máš klid na duši, že nešlo o bugování O:) Dělal jsi to úmyslně, narušilo to mod, vybavene.
    Nebudu chodit normálně za někým, kdo dá takhle hloupý ban. Jistě, změň to, pomineme to, že se za takovou věc nebanuje, nějaké logické přemýšelní od tebe už nečekám, tak papa a dobrou noc.
    16:49 <Pelargos> to je novy anticheat proti obchadzacom. Ked nejde kotelna, neda sa obchadzat. Problem vyrieseny :D

  8. #8
    Server adminka Avatar uživatele Any
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    93

    Odpověď: Aldom

    Měj se hezky! :-)
    Stop being such a fucking cliche.

  9. #9

    Odpověď: Aldom

    Jo presne tak. (Ne fr proc myslis, ze jsem se furt nechaval zabijet atd.? logicky jsem nekoho tocil zejo, Kaco ví o čem mluvim, řešil to odpoledne taky)

    To jestli je v pořádku už neni na tobě, momentálně jsme se už shodli 2 admini, takže ti zbývá jen počkat na vyjádření ostatních.

    To jak si dal ten kill je irelevantní. Každej admin řeší věci po svém, tys měl furt kecy, jak je Any k hovnu, tak tě vyřešila, tak jak by sis přál, aby dopadli ostatní.
    Jojo, delame si co chceme, nic neřešíme a banujeme jen nevinné hodně chudáky jako ty :/
    Psal jsem abys měl respekt k Any, ne ke mně. Je jedna z nejhodnějších lidí co tu má práva a aby ji klaun jako ty házel sračky na hlavu mi nepřijde v pořádku. "Dřív si byl normalní" Vtipný, to stejný jsme si o tobě psali v PM
    K zbytku se nema smysl vyjadřovat všichni jste stejní a jedete si to své pořád dokola.

    Ve zkratce - choval ses jak idiot, dopadl si odpovídajíc tomu

    A je rozdíl, když se o to někdo snaží a když to někdo udělá (nezapomen vytahnout něco z irl, jako je pokus o vraždu atd.)

  10. #10
    Server admin
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    618

    Odpověď: Aldom

    Ahoj, pri móde prestrelka sa má hrať s danou zbraňou, ktorú určí Simon alebo náhoda (pri náhodnej zbrani + ak je prestrelka s pištoľami a niekto zoberie štít, má hneď insta slay odomňa). Do AIMu nemáš vôbec čo loziť za účelom "ja si ich tu počkám s M4/AK-47". Ak ti vadí dôvod bugovani pri modu tak to ANY môže kľudne premenovať na demencia.

    Citovat Původně založeno Aldom Zobrazit příspěvky
    Ty práva máte proto, abyste to dělali hráčům příjemnějším, ne proto, abyste si dělali co chtěli.
    Wtf... admin práva máme preto, aby sme udržovali poriadok na serveroch a áno, aby sme spríjemnili hru ostatným hráčom, tz. keď niekto poruší pravidlá, má byť potrestaný alebo sa mýlim?

    Ban samozrejme OK.
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele Aldom
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    MATRIX
    Příspěvky
    80

    Odpověď: Aldom

    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Jo presne tak. (Ne fr proc myslis, ze jsem se furt nechaval zabijet atd.? logicky jsem nekoho tocil zejo, Kaco ví o čem mluvim, řešil to odpoledne taky)

    To jestli je v pořádku už neni na tobě, momentálně jsme se už shodli 2 admini, takže ti zbývá jen počkat na vyjádření ostatních.

    To jak si dal ten kill je irelevantní. Každej admin řeší věci po svém, tys měl furt kecy, jak je Any k hovnu, tak tě vyřešila, tak jak by sis přál, aby dopadli ostatní.
    Jojo, delame si co chceme, nic neřešíme a banujeme jen nevinné hodně chudáky jako ty :/
    Psal jsem abys měl respekt k Any, ne ke mně. Je jedna z nejhodnějších lidí co tu má práva a aby ji klaun jako ty házel sračky na hlavu mi nepřijde v pořádku. "Dřív si byl normalní" Vtipný, to stejný jsme si o tobě psali v PM
    K zbytku se nema smysl vyjadřovat všichni jste stejní a jedete si to své pořád dokola.

    Ve zkratce - choval ses jak idiot, dopadl si odpovídajíc tomu

    A je rozdíl, když se o to někdo snaží a když to někdo udělá (nezapomen vytahnout něco z irl, jako je pokus o vraždu atd.)
    Hele, pokud jsi to změnil s dobrým důvodem, který popisuješ, oukej, beru to.

    Kde jsem měl prosím kecy, jak je ANY k hovnu. Nikdy jsem proti ní neměl slova. Nebo narážíš na to, že týpek řekl špatně reakci, která byla neplatná a já zmínil, že dneska admini neřeší ani to, že simon říká špatné reakce? A to jsem ho na to voicem upozornil, žádná reakce.

    Za to co jsem udělal si ban nezasloužím, na tom si trvám, přijal jsem to, ale to neznamená, že se neozvu.

    Všichni jsme stejní a jedeme si to samé dokola? Tak ok, pojď dát krátký discord call, rád si s tebou promluvím. Tohle je poprvé, kdy se s tebou neshodnu a třeba si to vyříkáme. (aldom.)

    Tvůj poslední řádek nechápu.
    Naposledy upraveno Aldom; 21-07-23 v 22:01.
    16:49 <Pelargos> to je novy anticheat proti obchadzacom. Ked nejde kotelna, neda sa obchadzat. Problem vyrieseny :D

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele Aldom
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    MATRIX
    Příspěvky
    80

    Odpověď: Aldom

    Citovat Původně založeno Kaco Zobrazit příspěvky
    Ahoj, pri móde prestrelka sa má hrať s danou zbraňou, ktorú určí Simon alebo náhoda (pri náhodnej zbrani + ak je prestrelka s pištoľami a niekto zoberie štít, má hneď insta slay odomňa). Do AIMu nemáš vôbec čo loziť za účelom "ja si ich tu počkám s M4/AK-47". Ak ti vadí dôvod bugovani pri modu tak to ANY môže kľudne premenovať na demencia.



    Wtf... admin práva máme preto, aby sme udržovali poriadok na serveroch a áno, aby sme spríjemnili hru ostatným hráčom, tz. keď niekto poruší pravidlá, má byť potrestaný alebo sa mýlim?

    Ban samozrejme OK.
    nechce se mi se opakovat, sry
    16:49 <Pelargos> to je novy anticheat proti obchadzacom. Ked nejde kotelna, neda sa obchadzat. Problem vyrieseny :D

  13. #13
    Nováček Avatar uživatele Aldom
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    MATRIX
    Příspěvky
    80

    Odpověď: Aldom

    Ok, už jsem nějak vychladl. Nemusel jsem být v žádosti tolik útočný. Opravdu si stojím za tím, že ban byl zbytečný, ale čert to vem. Pokud se tě Any nějak dotklo co jsem řekl, když tě Hunted přišel hned tak bránit, tak se ti omlouvám. Nemám proti tobě nic, sloučili se dohromady blbé okolnosti a teď to na večer moje hlava nezvládla, my bad. Ty Huntede též odpusť moji útočnost. Nemám proti tobě nic. Nabídka na call pořád platí.

    Můžete lck, dík.
    16:49 <Pelargos> to je novy anticheat proti obchadzacom. Ked nejde kotelna, neda sa obchadzat. Problem vyrieseny :D

  14. #14
    Server admin Avatar uživatele Ejo
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    435

    *VIP*

    Re: Aldom

    Ban nebol zbytočný a bol v poriadku. Všetko ostatné zbytočné písanie...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •