Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: ziadost o prava na JB

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2011
    Příspěvky
    113

    ziadost o prava na JB

    dobrý den,chcel by som požiadat o práva na serveroch jailbreak 1 a 2.Dôvod je jednoduchý,moc tam admini ani nechodia a väčšinou ked tam hrám ja tak tam neni admin,hlavne vo večerných a v ranných hodinach ale aj cez den,a väčšinou zrovna vtedy je tam niekto kto porušuje pravidlá (nemá mikrofon u CT,nevie simona,dáva FK,...),aj ked píšem cez ! adminom tak málokedy sa stane že tam aj dakto dojde.Takže toto je ten stručný dôvod prečo žiadam o práva.Už som bol adminom na 3 rozličných serveroch,no portál to nebol.Na kotelni hrávam už rok a pol no teraz som az kupil steam.mam 16 rokov,za porusovanie pravidiel ban nemam len za nadavanie a uz som sa skludnil,viem ze tym nic nevyriesim :D.na JB hravam od zaciatku ako tu vznikol
    Nick v CS:Troll BoXoLoP -l.:CQ:.l-
    steam name:BoXoLoP SVK
    steam id:STEAM_0:1:2060044
    meno:Tomáš
    ip adresa: 213.181.130.44 SK

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: ziadost o prava na JB

    VALVE_0:0:1344162976 - jen tak pro zajímavost, dejte si toto do banlistu...
    Celkem jsem byl z toho na větvi...

    http://steamcommunity.com/id/boxolop/
    0.8 hrs past 2 weeks

    no.. viděl bych to asi takto: Koupil sis steam jen na práva, jinak nic...
    A myslím si, že toto ti moc + nepřinese... 13:21:02 <VALVE_0:0:1344162976><213.181.130.44> BoXoLoP -l.:CQ:.l- : ADMIN TY KO#OT JEB#LY ZATO ZE SI ZM A NEVIES PREHRAVAT MUSIS MENIT MAPU CO

    Ale JB jde úplně mimo, takže jsem neutral.

  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2011
    Příspěvky
    113

    Re: ziadost o prava na JB

    ano hento si pametam som sa vadil s virginsom este na zm,som mal mg,bz,nocne a 70 b boli sme asi 4 ludia a 20 zm a on zmenil mapu,aj sa to tu riesilo niektory boli na jeho strane niektory na mojej no ako som pisal,uz som sa skludnil,a nemam to len na prava,ja som kupil cely steam ucet kde bol aj cs takze,ja som uz dlhsie planoval ze si ho kupim

  4. #4
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: ziadost o prava na JB

    Citovat Původně založeno boxolop Zobrazit příspěvky
    dobrý den,chcel by som požiadat o práva na serveroch jailbreak 1 a 2.Dôvod je jednoduchý,moc tam admini ani nechodia a väčšinou ked tam hrám ja tak tam neni admin,hlavne vo večerných a v ranných hodinach ale aj cez den,a väčšinou zrovna vtedy je tam niekto kto porušuje pravidlá (nemá mikrofon u CT,nevie simona,dáva FK,...),aj ked píšem cez ! adminom tak málokedy sa stane že tam aj dakto dojde.Takže toto je ten stručný dôvod prečo žiadam o práva.Už som bol adminom na 3 rozličných serveroch,no portál to nebol.Na kotelni hrávam už rok a pol no teraz som az kupil steam.mam 16 rokov,za porusovanie pravidiel ban nemam len za nadavanie a uz som sa skludnil,viem ze tym nic nevyriesim :D.na JB hravam od zaciatku ako tu vznikol
    Nick v CS:Troll BoXoLoP -l.:CQ:.l-
    steam name:BoXoLoP SVK
    steam id:STEAM_0:1:2060044
    meno:Tomáš
    ip adresa: 213.181.130.44 SK
    Boxlopa pozná z hry. Vždy som na tvoje hlásenia prišiel, ale asi 99% to boli somariny, alebo spätne nedokázateľné veci. Kebyže sleduješ veci okolo JB, tak vieš, že ak tam chceš byť admin, musíš mať najskôr spešl. To tak skoro asi nezískaš, hlavne po toľkých banoch. Navyše teraz je tam adminov vcelku dosť.

    EDIT:
    27-04-2012 - 20:31 !^SnoOopy^! BoXoLoP -l.:CQ:.l- Leryx Doplnovani hp pri modu 180 minut

    11-04-2012 - 12:48 BoXoLoP -l.:CQ:.l- Bezdak spam, urážení admina 1440 minut

    09-03-2012 - 20:24 Pan SMajlik [WKH] Zabijeni rukojmich 60 minut

    15-01-2012 - 09:42 *Chodici BoXoLoP* -l.:CQ:.l- Pep!n0^ Zneuzivani mikrofonu 1440 minut

    01-01-2012 - 13:44 *Chodici BoXoLoP* -l.:CQ:.l- Luccy Vulgarnost 4320 minut

    19-11-2011 - 13:51 *Black^Brothers*|BoXoLoP-l.:CQ: Air Jordan Dobijeni Hp pri prestrelce 180 minut

    08-11-2011 - 17:37 Black^Brothers*|BoXoLoP-l.:CQ 72 Virgins Opakovaná vulgarita 1440 minut

    22-10-2011 - 17:23 *(Gow)*BoXoLoP -l.:CQ:.l- * MR.Safari * Vulgarnosti do mic 1440 minut

    21-07-2011 - 08:27 BoXoLoP -l.:CQ:.l- 72 Virgins Obchazeni banu, provokace a urážky admina 12960 minut

    08-06-2011 - 15:54 BoXoLoP -l_CSPP_l- Lucca Vulgarnost
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele rIDer
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    272

    Re: ziadost o prava na JB

    PROTI.

    Stačí se podívat na tvoje pointless příspěvky na forum.

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2011
    Příspěvky
    113

    Re: ziadost o prava na JB

    tie bany su dost stare no pohoda a skoro nikdy to neboli blbosti

  7. #7
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2011
    Příspěvky
    113

    Re: ziadost o prava na JB

    a pochybujem ze tych adminov je dost,ako som pisal aj tie bany boli kvoli tomu ze som 5 krat pisal cez ! adminom a oni na to srali tak som dostal no nervy,a nechapem RIDER co riesis pointless,ide o to ako hras a ci vies pravidla

  8. #8
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2011
    Příspěvky
    113

    Re: ziadost o prava na JB

    to s tym bezdakom som si robil srandu som len tak naschval spamoval a dal mi ban a urazanie admina to vobec nebolo nanho,on to zle pochopil,a doplnovanie hp pri modu som sa stavil s kamosmi ze ked tam je admin ci som schopny si doplnit :D

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: ziadost o prava na JB

    Proti, tvůj banlist mluví za vše.

  10. #10
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2011
    Příspěvky
    113

    Re: ziadost o prava na JB

    hej hej,moj banlist hovori za vsetko,bany stare pol roka no,ale ok,locknite to

  11. #11
    Kotel
    Guest

    Re: ziadost o prava na JB

    Na obou JB maji admini nahrano 800 hodin za posledni mesic. Mesic ma 744 hodin. Fakt je tam nutny admin?

  12. #12
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2011
    Příspěvky
    113

    Re: ziadost o prava na JB

    kotle vazne je,ako som pisal v rannych a vecernych hodinach tam je fakt len sem tam admin a poobede tam taktiez dakedy neni

  13. #13
    Ex-adminka Avatar uživatele Lallinka
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Hell
    Příspěvky
    918

    Re: ziadost o prava na JB

    A vážně si myslíš, že by se takhle měl admin chovat? Přijde ti normální tak len naschvál spamovat? A vsázet se, že uděláš zakázanou věc před adminem a tím mu přiděláš práci? Vždyť neumíš používat ani Edit. Jsem proti

  14. #14
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2011
    Příspěvky
    113

    Re: ziadost o prava na JB

    ako som povedal,uz som sa poucil ale taktiez som aj povedal LOCK

  15. #15
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2011
    Příspěvky
    113

    Re: ziadost o prava na JB

    jebem to,uz to locknite kokos,ako admin si dava MTK ale to je v pohode,kebyze to spravi obycajny hrac hned BAN,toto tu nema zmysel

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •