Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Výběr týmu

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    Výběr týmu

    Dříve když jsem se vždy připojil na server, tak vždy vyskočila pravidla. Ty se odkleply "OK" a byl tam výběr týmu. Teď poslední dobou mi to začlo blbnout, že nejdřív mi tam skočí výběr týmu a až pak pravidla. Nevíte někdo čím to může být? Popřípadě jak to fixnout? Jsem totiž už navyklej, že hnedka jak se připojím klikám na enter kvůli tomu "OK" ale ted když zmačknu enter tak mě to hodí do spectu a musím čekat celé kolo nebo dát retry.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803


    Re: Výběr týmu

    to nebude problem u teba.. to robi aj mne aj kamaratovy...
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  3. #3
    Kotel
    Guest


    Re: Výběr týmu

    Menil jsem nastaveni serveru, abych mel snazsi editaci slozek. Zkusim zkratit cas, kdy se motd okno zobrazi.

    EDIT: asi dobry, kdyz mackam enter behem nacitani, tak me to do tymu neda a okno zrusi

    Menil jsem vic veci, ale nastaveni jsem se snazil zachovat, tak kdyztak nahlaste, kdyby se neco chovalo jinak
    Naposledy upraveno Kotel; 02-06-12 v 18:49.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    Re: Výběr týmu

    Hm, tak furt mě tam dřív naskočej tymy, ale všiml jsem si že pod spectatorem se ještě nachvili objevi tlačitko "Cancel" a to ten vyber tymu zrusi, hodi to tam ty pravidla a kdyz je odkliknu tak nic. Tak musim dát "M" a vybrat si team.

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2011
    Příspěvky
    113


    Re: Výběr týmu

    to robi aj mne,sak to mas jedno,pockaj chvilku a daj ok a potom vyber tym a mas

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •