Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 31

Téma: S!GNA!

  1. #16
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    324

    Odpověď: S!GNA!

    Zdar. Že bych byl přes dema kapacita, to určitě ne. Většinou se k nim taky nevyjadřuji. Nicméně tohle jsem si prohlédl a musím konstatovat, že tam podle mě buď nic není, nebo nebo hraje s WH pořád. Viděl jsem ho hrát určitě víckrát, než vy všichni dohromady. Netvrdím, že dobrý hráč nemůže použít WH, ale tady podle mne není. Hrává i lépe. Delten byl jelito, které vás přivedl na stopu střídáním S a NS (mimo jiné). A odkaz na jeho případ je tady naprosto OT. Stejně tak jako "osobní" poznámka Troye (nic ve zlém, ale jsi admin, tak zkoukni demo a pak piš - antipatie nemá na unban mít žádný vliv, což i v jednom mém případě správně rozsekl Kaco :-). Což platí i pro Bagříka - hráč píše svou obhajobu jak uzná za vhodné. Pokud píše k věci, pak je jeho věc jak obsáhle to pojme. Takže za mne - UB. Děkuji za pozornost a přeji všem slunce v duši

  2. #17
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157
    Citovat Původně založeno UNHCZ Zobrazit příspěvky
    Každý má nějaký názor, když se zabanoval Delten tak to bylo 10 adminu pro Wh a 9 proti takže tak
    Kde přesně píšu že nemůže někdo mít názor, pokud má ten názor hlavu a patu, tak prosím, to ale neznamená že se s ním budu ztotožnovat ne? Abych pravdu řekl četl jsem si to včera na noční a odpověděl jsem ti svým stylem, ale uvažoval jsem nad tím a dobrá, chci aby jste se vyjadřovali seriozně k mé žádosti zkusím se vyjadřovat seriozně k vašim názorům, budu to brát jako svou osobní challenge v sebeovládání v kritické situaci, nicméně bych pro příště ocenil kdyby jste mi do UB žádosti necpali nějakého Deltena, schválně jsem si jeho žádost pročetl a kromě toho že to byla taky UB žádost a že dostal taky ban za cheaty podobnost žádostí minimální, jo a ty počty 10 pro a 9 proti mi taky moc nesedí, já tam napočítal pro možná 2 krát, ale možná to bylo už po editu všechno.

    Citovat Původně založeno plejerplejer Zobrazit příspěvky
    Zdar. Že bych byl přes dema kapacita, to určitě ne. Většinou se k nim taky nevyjadřuji. Nicméně tohle jsem si prohlédl a musím konstatovat, že tam podle mě buď nic není, nebo nebo hraje s WH pořád. Viděl jsem ho hrát určitě víckrát, než vy všichni dohromady. Netvrdím, že dobrý hráč nemůže použít WH, ale tady podle mne není. Hrává i lépe. Delten byl jelito, které vás přivedl na stopu střídáním S a NS (mimo jiné). A odkaz na jeho případ je tady naprosto OT. Stejně tak jako "osobní" poznámka Troye (nic ve zlém, ale jsi admin, tak zkoukni demo a pak piš - antipatie nemá na unban mít žádný vliv, což i v jednom mém případě správně rozsekl Kaco :-). Což platí i pro Bagříka - hráč píše svou obhajobu jak uzná za vhodné. Pokud píše k věci, pak je jeho věc jak obsáhle to pojme. Takže za mne - UB. Děkuji za pozornost a přeji všem slunce v duši
    Ahoj, děkuji za názor.
    Naposledy upraveno Koprakek; 27-10-23 v 19:37.

  3. #18

    Odpověď: S!GNA!

    Citovat Původně založeno S!GNA! Zobrazit příspěvky
    Kde přesně píšu že nemůže někdo mít názor, pokud má ten názor hlavu a patu, tak prosím, to ale neznamená že se s ním budu ztotožnovat ne? Abych pravdu řekl četl jsem si to včera na noční a odpověděl jsem ti svým stylem, ale uvažoval jsem nad tím a dobrá, chci aby jste se vyjadřovali seriozně k mé žádosti zkusím se vyjadřovat seriozně k vašim názorům, budu to brát jako svou osobní challenge v sebeovládání v kritické situaci, nicméně bych pro příště ocenil kdyby jste mi do UB žádosti necpali nějakého Deltena, schválně jsem si jeho žádost pročetl a kromě toho že to byla taky UB žádost a že dostal taky ban za cheaty podobnost žádostí minimální, jo a ty počty 10 pro a 9 proti mi taky moc nesedí, já tam napočítal pro možná 2 krát, ale možná to bylo už po editu všechno.
    Nevidíš tam tie pro a proti lebo sa to riešilo v AF ale tam nejde o podobnosť ale skôr o to, že už tu boli nezhody medzi adminmi či je niekto on alebo off takže to treba brať tak, že každý to vidí inak a každý má názor, bolo to myslené takto.
    Poprosím ťa teda ešte o chvíľku strpenia než sa ešte vyjadria iný, ako som povedal, ak to bude na UB od väčšiny nemám problém ti ho dať a ospravedlniť sa no za svojim názorom si stojím.

  4. #19
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: S!GNA!

    Citovat Původně založeno Bager258 Zobrazit příspěvky
    Nevidíš tam tie pro a proti lebo sa to riešilo v AF ale tam nejde o podobnosť ale skôr o to, že už tu boli nezhody medzi adminmi či je niekto on alebo off takže to treba brať tak, že každý to vidí inak a každý má názor, bolo to myslené takto.
    Poprosím ťa teda ešte o chvíľku strpenia než sa ešte vyjadria iný, ako som povedal, ak to bude na UB od väčšiny nemám problém ti ho dať a ospravedlniť sa no za svojim názorom si stojím.
    Chápu, rozumím a čekám, co mi jiného taky zbývá že? :D

    PS: ale ještě letos chlapci, nehodlám tu zestárnout
    Naposledy upraveno S!GNA!; 24-10-23 v 15:58.

  5. #20

    Odpověď: S!GNA!

    Prosím ešte nejakých adminov o pozretie a vyjadrenie nech sa to môže doriešiť, ďakujem.

  6. #21
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: S!GNA!

    Taky bych to velmi ocenil, danke.

  7. #22
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: S!GNA!

    Momentálně to uděláme tak, že ti dám (dočasný) unban. Pár adminů ví, co v následujících dnech mají udělat a už bude záležet jen na spolupráci. Téma zůstane prozatím otevřené a kdyby se našel ještě někdo, kdo by měl chuť se vyjádřit, může a určitě to pomůže.

  8. #23

    Odpověď: S!GNA!

    Z tých časov mi príde divný iba ten posledný, možno mu dopomohli fps, alebo nejaký model že ho videl) ten smoke tiež nieje bohviečo dá sa tadiaľ vidieť a neustále sa buguje, ja by som nebanoval, uvidí sa podľa väčšiny adminov


  9. #24
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157
    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Momentálně to uděláme tak, že ti dám (dočasný) unban. Pár adminů ví, co v následujících dnech mají udělat a už bude záležet jen na spolupráci. Téma zůstane prozatím otevřené a kdyby se našel ještě někdo, kdo by měl chuť se vyjádřit, může a určitě to pomůže.

    Sice úplně nechápu co jsi napsal konkrétně "pár adminů ví, co mají dělat a záleží už jen na spolupráci" ale okey, díky, je mi jasné že ted budu pod solidním drobnohledem, zkusím sehnat nějaký screen recorder, a ty hry ted nějakou dobu točit, no a sami už uvidíte jestli hraju stále stejně nebo ne žeo.

    Citovat Původně založeno InLoveSvK Zobrazit příspěvky
    Z tých časov mi príde divný iba ten posledný, možno mu dopomohli fps, alebo nejaký model že ho videl) ten smoke tiež nieje bohviečo dá sa tadiaľ vidieť a neustále sa buguje, ja by som nebanoval, uvidí sa podľa väčšiny adminov
    Ahoj, děkuji za názor, ohledně té last situace, tak tam v smoku prosvitl kousek hlavy viz tyto dvě fotky - https://uloz.to/shared/batch/a9KbdPE...A0H3cjJQD4ZJR0 (ve smoku ten zelený kousek čehosik to je ono)
    Naposledy upraveno Koprakek; 27-10-23 v 19:37.

  10. #25
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,092

    Odpověď: S!GNA!

    clear

  11. #26
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: S!GNA!

    Citovat Původně založeno hofy Zobrazit příspěvky
    clear
    Díky za názor.

  12. #27

    Odpověď: S!GNA!

    môže teda niekto lock, unban uz ma

  13. #28
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: S!GNA!

    Citovat Původně založeno Bager258 Zobrazit příspěvky
    môže teda niekto lock, unban uz ma
    Takže to mám brát jako výsledek clear, nebo jak? Rád bych před lockem viděl černě na bílém verdikt celé této situce,a v případě že verdikt bude clear pak rozhoděn očekávám omluvu, jelikož jsem dostal ban za nic, poté mi v UB bylo opět řečeno že jsme měl wh, a že pokud ne dostanu UB a omluvu, stálo mně to týden bez hraní na kotelně, nervy, čas a o jménu ani nemluvě protože ted si myslí každý druhý že jsem zaplý a že mi to bylo dokázáno, omluva za naprostý miss ban je to nejmenší. Samozřejmě pokud si Bagre stále stojíš za tím že jsme něco měl tak to nenechávej lockovat a počkáme, ale řekl bych že tu už asi není moc na co.
    Naposledy upraveno S!GNA!; 27-10-23 v 08:57.

  14. #29
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,092

    Odpověď: S!GNA!

    Pokud by se měl udělovat ban, bude to po předchozí diskuzi a shodě v admin fóru a nepředpokládám, že by se tak stalo na základě důkazů předložených v této žádosti. Z toho přirozeně vyplývá uzavření této situace jako clear.

  15. #30

    Odpověď: S!GNA!

    Citovat Původně založeno S!GNA! Zobrazit příspěvky
    Takže to mám brát jako výsledek clear, nebo jak? Rád bych před lockem viděl černě na bílém verdikt celé této situce,a v případě že verdikt bude clear pak rozhoděn očekávám omluvu, jelikož jsem dostal ban za nic, poté mi v UB bylo opět řečeno že jsme měl wh, a že pokud ne dostanu UB a omluvu, stálo mně to týden bez hraní na kotelně, nervy, čas a o jménu ani nemluvě protože ted si myslí každý druhý že jsem zaplý a že mi to bylo dokázáno, omluva za naprostý miss ban je to nejmenší. Samozřejmě pokud si Bagre stále stojíš za tím že jsme něco měl tak to nenechávej lockovat a počkáme, ale řekl bych že tu už asi není moc na co.
    Prepáč. Ako som povedal vyššie že sa že ospravedlním. To že či ja mám iný názor je momentálne jedno.

    Žiadosť o unban je vyhodnotená ako clear a ospravedlňujem sa za komplikáciu. Prajem pekný zvyšok dňa a užívaj si hranie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •