Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 26

Téma: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    202

    *VIP*

    Question žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Dobrý večer...

    Týmto by som chcel požiadať o odobratie práv Adminovi UNHCZ za neustále urážanie a stále písanie hlúpostí na moju adresu. Toto nemá nič spoločné s humorom. Takto sa predsa sa nemá správať admin, že neustále tu ide útočiť po niekom bezdôvodne. Nerobí to žiadny admin, tak prečo to robí zrovna on ?? Prestáva ma to baviť. V každej žiadosti sa žiada od admina slušné správanie a vystupovanie, pokial dobre viem. Je to stupídne, primitívne a takto robí zlú reklamu aj ostatním Adminom. Čakal som, že už s tým konečne prestal, ale očividne nemá dostatočnú mozgovú kapacitu na to, aby to dotyčná osoba ochopila.
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    324

    Odpověď: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Datum, čas, server. Rád se podívám na chatlog.

  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    202

    *VIP*

    Odpověď: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Plejer, týka sa to tu na fórume ...
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Citovat Původně založeno Janci Zobrazit příspěvky
    Plejer, týka sa to tu na fórume ...
    To jsem si myslela, ale raději jsem čekala až to potvrdíš. Bohužel když se sám podíváš na kompletní chat, kam až to sahá, tak tam nic od něj skoro není. Po čase se to vše maže. Takže aby to mohl posoudit jiný admin, nebo náborář bude těžké.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    202

    *VIP*

    Odpověď: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    To jsem si myslela, ale raději jsem čekala až to potvrdíš. Bohužel když se sám podíváš na kompletní chat, kam až to sahá, tak tam nic od něj skoro není. Po čase se to vše maže. Takže aby to mohl posoudit jiný admin, nebo náborář bude těžké.
    Ahoj,

    Ani nie. Lebo už Samčo ho tu dlho napomínal a určite to neni tak staré, že by si to tu veľa adminov nepamätalo, keď mi to dokonca niektorí admini zo srandy hovoria na jb ,,nehroť sa furt s tým unihocom na tom fórku,,
    .... takže ano, to viem, že tu sa ten archív po čase maže.
    Ale keď je dovolené hráčov urážať, na fórume, to potom môžte rozdávať práva hocikomu. (ironie)
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Ahoj Janko Petráš,
    v první řadě, děkuji, že žádáš o něco, o co se žádat ani nemůže. Pokud máš se mnou nějaký problém, můžeš napsat stížnost, která se bude dále, dle adekvátních důkazu Tebou přiložených, řešit.
    Nicméně, mám vystudovanou vysokou školu, tudíž moje mozková kapacita pochopila název tvého topicu správně, a proto se k tomu milerád vyjádřím.
    Vezmeme-li v potaz, že tato žádost o odebrání mých tvrdě vydřených práv přišla out of fucking knowhere, protože od 19.11 jsem do chatboxu napsal pouze 3 věci a ani jedna z nich nebyla mířena nějak ofenzivně vůči Tobě. Ano, nedávno jsme se potkali na serveru, kde jsem napsal na tvou osobu ":/" viz. screen z chatlogu načež si Ty reagoval ":D". Toť vše.

    Připouštím, že mezi námi byly občasné nejasnosti, které však plynuly z TVÉHO OFENZIVNÍHO chování, kterého ses ke mne dopouštěl v době, která už bude cca 2 roky zpátky. Dále přišla Tvá nepovedená žádost o práva, kde si bohužel dostal samé Proti.. Asi ti ostatní admini nevěřili, hlavně tvé výbušné, sobecké povaze. Všichni jsme zde byli svědky TVÉHO ofenzivního chování na Hunteda, kterému si nadával a urážel ho cituji "děcko hunted", jen kvůli tomu, že se narodil o pár let později, než Ty. Já jakožto služebně i věkově starší admin, člověk, jsem se samozřejmě zastal hráče (kamaráda?). Následovaly útoky na mou osobu, že jsem taky mladík, že mám držet hubu a nevyvracet názory staršímu člověku( Jsi starší o půl roku), dále bych si dovolil tvrdit, že Tvé ego nedokáže překousnout, že vydělávám více než ty.. smutné..

    Ano, todle by měla být ta věc, která by se měla řešit. Tvé ego, tvá tvrdohlavost a sobeckost, kvůli které si taky nedostal práva. Jsi člověk, se kterým bych nevydržel v reálu ani minutu, bez toho, aniž bych mu nemusel napálit nebo něco podobného. Jsi naprosto arogantní, nedokážeš uznat svou chybu a hlavní, nedokážeš se přenést přes to, když někdo jiný dosáhne něčeho, čeho si ty nedosáhl. Ale dost o shitování na tvou povahu, buďme reální.

    Několikrát jsem ti psal, abychom si to šli vyříkat na TSko, nešel si. Po Samčově upozornění jsem přestal s útokama na tebe, ale ty si nepřestal útočit na ostatní, to je ten problém, kdy jsem pokaždé zasáhl a začal na tebe nakládat, protože tobě jedno varování nestačilo, aby si se nebeefoval se mnou, musel si to rozjet s někým jiným. Bohužel, tydle chaty se nedají asi nijak dohledat, jelikož chatbox je asi smazanej a pochybuju, že se někomu bude v logu chtít hledat nějakého Jančiho.

    Jelikož si nedoložil žádné důkazy, chatlog, chaty apod. nemohu dále sloužit v rámci své obhajoby. Ano, připouštím, že občas jsem na Tebe vypálil více, než bylo přípustné, ale tak, je to jen chatbox, nebyli jsme ve hře ani v reálném životě. Přiznávám, zpestřilo mi to mé chvilky, když jsem se nudil v práci.

    Zkráceně, mám Tě v bloku už více jak měsíc, proto jsem si nevšiml tohoto threadu, ale nedalo mi to, musel sem si tě vyndat z bloku a vidím, že zase píšeš kktiny do chatboxu, nepoučil ses. Je mi líto, že toto je jediné moje stigma, které mi zkrášluje moje působení zde na Kotelně. Jsem tu více jak 13 let, považuji se za pár posledních z přeživších ze staré doby, kdy by si dostal totální hejt a šikanu a ban za demenci. Prošel sem si tím taky, a to co jsem psal já tobě, je oproti tomu co bylo psáno mně, slabý odvar.

    Je to na adminech aby posoudili, zda-li mě chcou mít stále v týmu a náboráři. Já jsem na této platformě čistě z nostalgie a vždy rád pomohu, když se jedná o nějaké pochybné demo nebo když mi napíše někdo na steamu, ať příjdu na server.

    Děkuji
    S pozdravem
    RNDr. Ing. UNHCZ

    E: TEBE taky napomínal, nekopej kolem sebe a kopni i do sebe, možná se probereš.
    E2: Rád bych věděl, proč si nenapsal stížnost dříve, ale až teď, kdy byl klid. To tě ten margo vyvedl tak z míry?
    E3: Dekuji Burakovi za vysvetleni akademicke schematiky.
    Naposledy upraveno UNHCZ; 04-12-23 v 16:25.

    čau grakone


  7. #7
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    202

    *VIP*

    Odpověď: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Rovno ma napadla otázka... prečo sem taháš niečo, čo je 2 roky staré ?? Ja som narážal tvoje chovanie, čo sa stalo cca len pár mesiacov a naspäť a zrovna včera, ked znova máš potrebu sa tu do mňa obúvať bezdôvodne. To, že má niekto vychodenú VŠ neznamená, že si aj vyzrelý po mentálnej stránke. Pokial viem, VŠ je škola, ktorá je založená na múdrosti a či vieš používať logiku. takže týmto sa brániť ,, mám vystudovanou vysokou školu,, . A dalšia vec, prečo sem taháš dalšiu osobu, ked táto stažnosť alebo resp. pokus o stažnosť je mierená len na teba. Nikoho iného. Ale dobre, takže to mám brať tak, že nemáš argumenty, tak sem taháš veci 2 roky staré, z ktorých som sa poučil, s daným hráčom, momentálne adminom už nehrotím, rozprávam sa s ním ako rozumní a normálni ludia ?? a to tvoje ,,vyříkat si to na tsku,, tak ja som nemal záujem z toho dôvodu, lebo tam by sa s tebou debatovať nedalo. Skákal by si do reči a ked by som povedal veľa argumentov pravdivých a rozumných, tak by si sa začal urážať.

    Sorry, nemám záujem s niekym rozprávať cez komunikačnú appku, kto sa nevie správať ani počas písania. Presne toto je ten další dôvod, prečo nechcem, resp. nemám záujem si to s tebou vyrozrávať na tsku, lebo sa správaš povýšenecky a stále si tu snažíš dôkazovať, že si niečo viac. Ty to nazývaš ,,moje kktiny,, ja to volám úprimne pravdu a fakta, ale to si ty nepriznáš, lebo ma tu máš za niekoho pod tebou. Ano, si tu 13 rokov, ale verím, že za tých 13 rokov tu bolo veľa takých osôb, čo si od teba nechali skákať po hlave a neriešili to. Len ja si nenechám srať na hlavu. Dlho som sa držal hesla od veľa hráčov, čo mi písalo ,,nechaj toho debila tak,, a zrovna bola to dosť chyba, lebo si nepoučitelný. To je správanie osoby, ktorá vychodila VŠ ?? Takto sa nesprávajú ani ludia, ktorí majú vyštudovanú SŠ. Takže ohradzovať sa prvým úspechom v živote je úlet.

    Bohužial, preto to lišiacky zneužívaš, že sa tu často navážaš do mňa a ja naivný, že sa poučíš, že ťa to prestane, veď človek s VŠ má predsa rozum naviac a nie sa tu handrkovať s nejakým Jančim alias poisťovákom (beriem to už len s humorom, lebo nič iné použiť nevieš)

    Ideš tu vyťahovať moje ego, pritom moje ego sa drží na hranici ktorá je abnormálne neutrálna. Vždy sa tu snažiš niečo voči mne otočiť, lebo, že si niečo ,,viac,,. Ak by to bolo podla tvojich tvrdení, že moje ego, tak by som sa tu považoval aj nad ostatnými Adminmi, hráčmi...

    Dalšia vec a dosť úbohá z tvojej strany, že si si dal tú námahu hladať moje tzv. GDPR - Meno a priezvisko k tomu tiež patrí, pre tvoju informáciu, ale to by si mal samozrejme vedieť.

    Zhrnutie: Dal som si tú námahu založit tento thread, lebo ako som už spomínal, niesom ten, na koho si tu možeš dovolovať, len preto, že máš VŠ. Pochybujem velmi o tom, že zrovna dostaneš už tzv. ,,posledné varovanie,, ale rád by som sa mýlil. Doplním, že 2 roky naspäť som bol možno toxic, sobec atd., ale za ten čas som sa dosť zmenil a trošku sa niekam posunul narozdiel od teba, čo pár mesiacov naspäť si sa začal povyšovať a zrovna to tvoje úbohé povyšovanie vylepšilo to, že som sa dokázal usmerniť s viacerými osobami na základe mojich chýb.

    Toť všio. Čakám zmysluplnú reakciu od Samča a vyššie tu postavených ak to mám tak nazvať.

    Pekný deň všetkým.

    Janči
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Byla podána žádost o odebrání, můžete LOCK. Díky, gg

    čau grakone


  9. #9
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    202

    *VIP*

    Odpověď: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Odobranie práv na pár dní, alebo na pár hodín ?? v chatboxe ťa potopil Nixvan a Ejefkey za to, čo som ja tvrdil celý čas, len oni to napísali svojským spôsobom, ale pointa rovnaká. Takže by to mohlo byť na trvalo. Takýto admin si ani práva nezaslúži. Rozhodne nie takýto, čo sám tu tvrdil o mne, že som tvrdohlavý, drzý, ofenzívny, keď sa to presne potvrdilo o tebe.

    Aspoň tu sa ukáž, že si seriózny človek s VŠ titulom a nie len osoba, ktorá sa za posledné roky nezmenila.

    Takže čakám OFICIÁLNE potvrdenie od Samča, že ti boli práva odobraté.

    Ďakujem.
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  10. #10
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Ty můžeš čekat maximálně na autobus na noční.

    Jinak jsem Pro. Chlapec dospel, silnejsi lev prepral slabsiho, pro i na Aim.

    čau grakone


  11. #11
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,047

    Odpověď: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Jen abych uvedl věci na pravou míru. V tomto sporu jsem “Švýcarsko” oba máte svoje dementní chvíle, na přeměřování penisů (čti výplatních pásek) tady máme Love Island, další podobnou sračku tady nikdo nechce. Jen jsem poukázal, či vyvrátil určitá tvrzení, která nebyla pravdivá, nebo byla zavádějící. Nejsem na ničí straně, stále to beru tak, že nechápu absolutně jeden jediný důvod, proč mate potřebu to řešit přes chatbox, kde se má bavit normálně. Tyhle vaše spory patří do PM, popřípadě někam na TS/DC a zasloužili byste tak max oba přes držku nebo ban. Toť vše.
    Naposledy upraveno Nixvan; 04-12-23 v 19:40. Důvod: Hrubka :(

  12. #12
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Citovat Původně založeno Janci Zobrazit příspěvky
    Odobranie práv na pár dní, alebo na pár hodín ?? v chatboxe ťa potopil Nixvan a Ejefkey za to, čo som ja tvrdil celý čas, len oni to napísali svojským spôsobom, ale pointa rovnaká. Takže by to mohlo byť na trvalo. Takýto admin si ani práva nezaslúži. Rozhodne nie takýto, čo sám tu tvrdil o mne, že som tvrdohlavý, drzý, ofenzívny, keď sa to presne potvrdilo o tebe.

    Aspoň tu sa ukáž, že si seriózny človek s VŠ titulom a nie len osoba, ktorá sa za posledné roky nezmenila.

    Takže čakám OFICIÁLNE potvrdenie od Samča, že ti boli práva odobraté.

    Ďakujem.
    Když vezmu v potaz, že by mu Samco vzal práva ze své iniciativy, nebo Unihoc z té své, pořád to nemění nic na tom, že byste se tu mohli pořád hádat. Tento případ jsem pochopila pouze v tom smyslu, že je admin a měl by se chovat slušně, ale až by nebyl a pořád to neskončí, tak pak by musel teda přijít tvrdší trest pro oba, abys toho byl vědom dopředu. Já jsem moc sama nepochopila proč si totiž založil až teď, když se tu nic vůči tvé osobě z jeho strany nic nedělo.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #13
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    202

    *VIP*

    Odpověď: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Když vezmu v potaz, že by mu Samco vzal práva ze své iniciativy, nebo Unihoc z té své, pořád to nemění nic na tom, že byste se tu mohli pořád hádat. Tento případ jsem pochopila pouze v tom smyslu, že je admin a měl by se chovat slušně, ale až by nebyl a pořád to neskončí, tak pak by musel teda přijít tvrdší trest pro oba, abys toho byl vědom dopředu. Já jsem moc sama nepochopila proč si totiž založil až teď, když se tu nic vůči tvé osobě z jeho strany nic nedělo.
    zakročil som preto, lebo už ked som videl, ako už spomenul moje meno, tak som vedel, že začne znova vyrypovat. Nechápem, z akého dôvodu trest aj pre mňa, ked neustále, sa do mňa navážal, velakrát som ho ignoroval z dobrej vôle, že prestane. Samozrejme to nepomohlo, lebo si musel začať znova. Neustále tu začína jediný vyrypovať ako malý chlapec. Ano, mal by sa chovať slušne, nie útočiť po niekom. Len toto už trvá pol roka, to je ten problém... Ja to už tolerovať nebudem.
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  14. #14
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Ahoj, vaše vzájomné spory nie sú raritou. Len pre upresnenie, ak som to dobre celé preštudoval a ak to správne vnímam, tak podstatným impulzom pre podanie žiadosti mala byť táto pasáž?



    E: Neviem prečo mi zmizol ten screen, tak skúsim ešte raz:

    Naposledy upraveno Samco; 04-12-23 v 23:05.

  15. #15
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Pro impulz nebylo nic, poslední měsíce se nic nedělo, jak jsem psal, tak Janči out of fucking knowhere dropnul žádost o odebrání, takže tak..

    čau grakone


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •