Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 18 z 18

Téma: [ k doriešeniu ] staznost na admina + jeho chovanie na serveri

  1. #16

    Odpověď: staznost na admina + jeho chovanie na serveri

    Kdyz kouknem na celej screen, tak nademnou se tam napojil Xion a Matěj. https://prnt.sc/I33zv5YMwSMo
    Finalni CT team z tvyho videjka : https://ctrlv.link/YDpO
    Čiže ono to bude spis tim, ze ja se napojil k CT ve stejnou chvili jak ty (o vterinu driv) a Mlyn a Crosshair, ale k CT to pustil jen mě a vas zbytek to jen zabilo, ale k CT nepustilo. (Na to ty si opět začala mít kecy, že "dik za kick", když se ti vysvětlovalo, že to neovlivňujeme a Mlyn ti napsal "drz pysk")
    Jsem si na 99% jistej, že já s Xionem z toho CT tymu mame nejslabsi PC, takže jsme se napojili k CT pozdejc nez Matěj,Troy,Frax (melo by jit snad jen o kvalitu ssd/hdd).
    Takže z toho logicky plyne, že já zabral prostě poslední slot a vás to už nepustilo. Kdyby tě Mlýn vyhodil, bylo by v konzoli někdě, že se napojil k T. Jestli mas demo, tak kdyztak prihod prosimte. Protože tady neni videt ani ta hlaska "prilis mnoho dozorcu, presouvam te k T"

    - Naschval jsem napsal "víceméně"

  2. #17
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: staznost na admina + jeho chovanie na serveri

    Odjakživa chodili hráči i admini k CT na začátku mapy i z důvodu přestřelky a hraní proti většině serveru. Našlo se samozřejmě pár lidí, kterým se to zdálo nefér a často se tito stejní lidi stále dokola ozývali a říkali, jak novější admini tohoto zneužívají, přitom to v minulosti bývalo v daleko větší míře. Věřte nebo ne, dřív tam ti admini opravdu chodili jen kvůli přestřelce, dnes tam admini i odehrají aspoň půlku mapy. Druhá část, respektive valná většina lidí, to brala správně jako výhodu adminů a dál to neřešila. A to nemluvím o tom, že to většinou dělají právě hráči a ne admini.

    Tím se dostáváme k další části stížnosti, a tou je kickování od CT pomocí této "výhody" admina. Nejsi první ani poslední, co má pocit, že je celý svět proti tobě a že admini schválně čekají, až se napojíš k CT, aby tě mohli úmyslně vykopnout. Vybrat si ale bohužel nemůžeme. Vždyť přinejhorším se můžeš napojit zpět po pár kolech, odehrát 2 až 3 kola a zapnout si tam svůj mód. Co mám ale vypozorované, tak když už admin napojí k CT, tak tam nějakou dobu i zůstane, to hádám vidí většina.

    Jediná validní záležitost se týká nějakých fotek na pokeci, kterým přesně nerozumím, ale vzhledem k tomu, že se pravděpodobně jedná o něco mezi vámi dvěma, je zbytečné to řešit mezi všemi. Admin to pochopil a psát už nic nebude.

    Důležité je si uvědomit, že tito dva admini se do pravidel a chodu serveru rozumí velmi dobře. Situace na serverech s lidmi, co porušují pravidla, zvládají na výbornou a veškeré problémy mezi hráči a nimi často pramení právě z banů nebo kicků, které oprávněně dají. Pokaždé, když se objevil na serveru přísnější admin, který hráčům důkladně řekl, že něco nemůžou, tak to hráči nerespektovali a pak si stěžovali, že mají "bany za nic" a že takového admina oni nechtějí. Pravda byla ale téměř na 100 % vždy u admina, který nečekaně ovládal pravidla líp než hráč.

    Než tu někdo bude pindat, že jsem si udělal kamarády na internetu, a proto stojím na jejich straně, tak bych vám rád řekl, že když už se objeví něco, s čím nesouhlasím, tak to řeknu a vyjasníme si, co je z mého pohledu špatně. Zase není správně, aby si admin mohl dovolit všechno na hráče, kteří nikdy problémoví nebyli, případně kteří se snaží a mají chuť i hrát a nedělat jenom bordel. To se ale prakticky neděje. Když se na to podíváme z druhé stránky, tak je z mého pohledu třeba daleko horší chodit ve skupince na ts cheatovat, dělat nepřetržitý bordel a smát se tomu, že hráči nemůžou plynule hrát, než se bez ubližování třetím osobám bavit s kamarády.

    Na závěr bych chtěl říct, že stížnost si přečetlo velké množství adminů, ale jen někteří se vyjádřili. Ty, kteří se nevyjádřili, beru jako neutrální. Zbytek se vyjádřil objektivně, stejně jako jsem se snažil vyjádřit já objektivně na základě zkušeností s obrovským množstvím různých adminů. Uzavírám proto stížnost jako vyřešenou. Samčo se buď vyjádří dodatečně, anebo to s ním proberu někde v chatu.

  3. #18
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: [ k doriešeniu ] staznost na admina + jeho chovanie na serveri

    K systému prednostného práva k CT sa nejdem vyjadrovať. Pokiaľ ten systém využívania nie je objektívny, tak to je na širšiu diskusiu. Aspoň doteraz s tým však problém nebol. Prípadná zmena sa môže prejednať interne v AF.

    Zo strany admina by však malo prísť k ospravedlneniu smerom k hráčke, lebo niektoré veci na jej adresu, ktoré tam odzneli už sú cez čiaru a v rozpore so základnými povinnosťami pre administrátora.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •