Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Gregorrr

  1. #1

    Gregorrr

    Vypis z konzole:

    [jumpstats] bomjamba jumped 248.910 units with LongJump! (100aa)
    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem Burak
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'Obchazeni'
    [AMXBANS] Delka: 'permanentne'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:49162335'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '178.253.180.127'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] ================================================
    'Gregor' byl PERMANENTNE zabanovan.
    Duvod: 'Obchazeni'
    By admin Burak


    Poznamka:


    Ahojte ludia neviem ako mam ani reagovat ze ci to je fail ban alebo co sa stalo ale dosiel som si dneska zaskakat kvoli chalanovi ktoreho som videl na streame a skakal zrovna na vasom serveri tak som si dosiel zaskakat s nim a dostal som permu neviem z akeho dovodu kedze som tu skoro nikdy nehral ale ak to je kvoli tym skokom tak vam mozem natocit demo ze to skacem legit vsetko ak je s tym problem dakujem za odpoved

  2. #2

    Odpověď: Gregorrr

    Ahoj, jedná se opět o Dana
    Chtělo by to nejdřív názor od Inlova

  3. #3

    Odpověď: Gregorrr

    kokos necakal som takuto rychlu odpoved vdaka ti moc som este kukal predtym ze ci sa odpovie alebo idem spat ale odpovedalo sa. Ale nechapem moc tomu co si napisal..neviem v com je problem mam ip rovnaku ako niektori ini hraci alebo ako

  4. #4

    Odpověď: Gregorrr

    Cau, co sa týka steamu tak ten patril Vicovi, hrávali sme tam spolu go, či ho hodil niekomu už vám povedať neviem, ale SK ip teda nepatrí jemu))


  5. #5

    Odpověď: Gregorrr


  6. #6

    Odpověď: Gregorrr

    ospravedlňujem sa ale vôbec vam nerozumiem z toho čo som vyčítal tak som si asi asi kúpil účet cheatera alebo obchadzača na tomto serveri ale môžem vás uistiť že žiadne cheaty nepoužívam ani neobchádzam podotýkam že vždy keď som hral tak som hral len kvôli chalanovi co túto hru streamuje na tiktoku �� tak som si vždy s ním išiel zahrat aj keď hral Inde ako na vašom serveri +nechapem preco tu vlastne píšete tí ktorí mi ani ten ban nedali čakám na reakciu admina Buraka vás som ani nestretol na serveri možno na duste. snáď sa to rýchlo vyrieši kľudne môžeme ísť na Discord alebo na TeamSpeak a porozprávať sa o tom co by som mal spraviť aby sa to rýchlejšie vyriešilo este ďalšie + šťastný nový rok vám prajem vsetkym ��

  7. #7

    Odpověď: Gregorrr

    :DDDDDDDDDDDDDDDD
    Vsak jasny, dojdi na pcwz a napis nam, pokecame

    Přišel jsem na tebe zas ja, Burak jen dal ban, protože na HNS prava nemam. Takže ban je 50/50 mezi mnou a Burakem.
    Chceš něco dokázat, dojdi na pcwz tsko.
    Naposledy upraveno Hunted; 31-12-23 v 16:08.

  8. #8

    Odpověď: Gregorrr

    strašnú aroganciu vidím, ja sa k tebe správam s úctou a normálne navrhujem ako by som mal vám pomôcť. Vôbec nerozumiem že preco stále ty píšeš ban mi dal Burak môže mi kľudne napísať správu alebo poslať Discord a môžeme pokecať ak s tým nemá problem a teba by som poprosil ak by sa dalo keď už sa chceš vyjadrovať tak sa vyjadruj aspoň s rešpektom
    :Pošli Discord nemám problem sa s tebou spojiť a porozprávať sa o tom môžem aj kľudne dneska aj keď momentálne cestujem nemám problem si nájsť na teba čas a zavolať si aj na Silvestra, rovno ti môžem zagratulovať k novému Roku (;
    Dobre asi tu musím ešte niečo napísať keďže sa tento omyl nejak ignoruje a ešte podotknem keď si tak vezmem co ti mám ja dokázať nemalo by to byt naopak že ty by si mi mal niečo dokázať alebo sa normálne ospravedlniť a zabudnúť na toto fiasko
    Naposledy upraveno Gregorrr; 02-01-24 v 01:02.

  9. #9
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    324

    Odpověď: Gregorrr

    Sorry, ale musím to napsat. Z tvého písemného projevu každý pochopí, jak strašně důležité jsou VELKÁ písmena na začátku věty, čárky a tečky. A druhá věc. Píše s tebou naprosto normálně a s respektem, takže to co vnímáš je jen tvá ublíženost a špatné svědomí.

  10. #10

    Odpověď: Gregorrr

    :DD realne na žiadosť o unban tu riešiš že nepíšem čiarky veľké písmena a podobne pritom je mi asi ukradnuté že či nenapíšem veľké písmeno alebo bodku ti tu dám na konci vety či čiarku, ja tu riešim fail ban a áno celkom som ublizeny že z ničoho nič mi príde perma ban na vás server a co sa týka toho rešpektu ale asi som naučený inak od iných serverov že keď niekto dostane ban sa tam napríklad vyjadria viacerí admini nápisu napríklad súhrn toho zaco sa ban udelil. Bohužiaľ ja som dostal výsmech a ešte mám podľa neho prísť niečo dokázať na teamspeak podľa mňa by mi mal on napísať nejaký dokaz alebo objasniť skôr ten ban lebo absolútne tomu nerozumiem ze zaco mám ban. Ale ďakujem ti za vyjadrenie aj keď tvoje vyjadrenie bolo k tomu že nepíšem bodky a veľké písmena na začiatku vety co som vôbec nepochopil ale aj tak ti ďakujem

  11. #11
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    518

    *VIP*

    Odpověď: Gregorrr

    A teraz začni huntedovi ešte nadávať ako klasicky. haha
    gj, ban ok

  12. #12

    Odpověď: Gregorrr

    že co? Prosím dostanem už nejakú plnohodnotnú a rozumnú odpoved co sa týka toho banu, prosím rešpektujte to založil som si žiadosť co sa týka unbanu jeden mi tu píše nech mu napojim tsko keď som mu povedal nech pošle Discord ani neodpovedal, druhý mi vyčíta že nepíšem veľké písmena bodky a čiarky v žiadosti a tretí to zakončil jak frajer napísal ze nech začnem tomu adminovi nadávať. Prosím skúste sa niekto iní normálne vyjadriť a napísať co by som mal spraviť aby sa mi permanentný ban zrušil zato obchádzanie či skákanie či neviem preco vlastne

  13. #13
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Gregorrr

    Ban je ok. Ip sedí.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •