Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Aim admin - sef - PRIJATÝ

  1. #1
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    158

    *VIP*

    Aim admin - sef - PRIJATÝ

    Zdravím, týmto príspevkom žiadam o post admina na sekciu aim.


    STEAM_0:0:37683081

    Hlásenia píšem najmä cez steam, a to hlavne Troyovi. Výnimočne využijem hlásenie cez !.

    Csko hrám s prestávkami už 16 rokov, pričom na steame mám nahraných 4500 hodín, z toho minimálne 1500 bude práve na kotelne. Robil som admina na hns ešte keď som mal 15, potom prišla prestávka a k ďalšiemu adminovaniu som sa dostal až tu, na servery TTT.

    Čo sa týka banlistu tak som dostal ban za countjump script, čo bol aj dôvod prečo mi predtým boli odobrané práva. Na kotelne som nikdy necheatoval / nescriptoval, s odstupom času nemám dôvod klamať, zároveň sa nebudem priznávať k niečomu čo som nikdy nespravil. Bol to dosť veľký chaos a dodnes veľa ľudí nevie ani čo bol vlastne problém. Takže keby sa niekto o to zaujíma ďalej, nemám problém sa k tomu vrátiť. Okrem spomínaného banu som žiadny iný, za tie roky nedostal.

    Mám 25 rokov a študujem posledný ročník na výške. Súčasnú komunitu kotelny poznám veľmi dobre. Taktiež poznám pár starších hráčov a adminov a teda viem veľmi dobre ako to tu chodí. Nebojím sa kontroverzie, keď vidím že sa niečo robí zle, tak zvyknem na to poukázať nezávisle od toho či je daná osoba hráč / admin / náborár / kamarát. Viacerí sa asi zhodneme, že 1.6 ako taká je viac menej stabilne dead. Ostali ju hrať len loyal hráči čo jej venovali niekoľko rokov života, a len ojedinele sa napoja noví ľudia.

    Tým smerujem k tomu, že dust 2 only je jediný server, ktorý celé tie roky stabilne prežil a tým, že je každý deň plný, si viem predstaviť že by som bol ako admin prínosom.

    link na starú žiadosť: https://csko.cz/forum/showthread.php...%DD-26-04-2020
    Naposledy upraveno sef; 04-02-24 v 15:47.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    495

    Odpověď: Aim admin - sef

    Som za.
    F4Ke

  3. #3

    Odpověď: Aim admin - sef

    áno

  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    590

    Odpověď: Aim admin - sef

    Som za, aby je nedostal
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  5. #5
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    235

    Odpověď: Aim admin - sef

    Cau, sefa poznám už 3 roky. Za ten čas mi nahlásil dosť veľký počet cheaterov. Za poslednú dobu tu len hodím pár príkladov:

    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=299139
    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=299083
    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=299107
    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=299086
    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=299085
    Nejde o "ľahké" bany, takže o jeho schopnosti rozpoznať cheaterov nepochybujem.

    Okrem toho aj niečo občas trafí, a čo sa týka jeho správania na serveri tak som si nevšimol žiadny problém.

    Som pro, myslím si že niekto s aktivitou a zároveň dostatočnými znalosťami určite nebude na škodu.

  6. #6

    Odpověď: Aim admin - sef

    Potvrzuju hlášení

    E: Jsem pro. Jediný mínus je ta perma, ale tak to by nebyl prvni ani posledni co ju měl(navíc to bylo takové meh usvedceni, poznam ho roky, je rozumnej a urcite pomuze a pevně věřim že byl čistej, ale to je historie). Když dostal práva tenkrát, tak s nim za tu dobu taky nebyl problém.
    Raději sefa s permou kterej bude přinosem, než nějakýho ťulpase kterej pozná jen sh a ab u obchazeče.
    Naposledy upraveno Hunted; 05-03-24 v 23:46.

  7. #7
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Aim admin - sef

    Admini s permou tu už boli (aj keď horko ťažko sa sem dostali, po väčšine až po opakovaných pokusoch). Neobdržali ju však počas adminovania a to je zásadný problém - ešte v skúšobnej dobe. Toho času cheating potvrdilo viacero ľudí a dovolím si tvrdiť, že vrátane tých najzdatnejších a najskúsenejších, akých sme tu na sekcii Jump mali. Spochybňovať vtedajší verdikt je už nateraz asi bezpredmetné, vtedy sme to uzavreli so zrozumiteľným záverom. Ak by sme chceli riešiť obhajobu, bolo by potrebné, aby teraz vyvrátili tvoj cheating tí, ktorí ho vtedy potvrdili. Či je v týchto dňoch aktívny niekto z nich, ťažko povedať.
    Nateraz to preto nemôžem pustiť ďalej, nebolo by to objektívne, nakoľko musím vychádzať z toho, čo odznelo v čase, keď sa to riešilo.

    Zdôrazňujem slovo len NATERAZ, ja osobne som ťa však ešte celkovo neodpísal.

    E: Ešte mi boli posunuté nové informácie z inkriminovaného obdobia, tak s nimi pracujem. Ponechávam ešte k doriešeniu.
    Naposledy upraveno Samco; 10-03-24 v 21:08.

  8. #8

    Odpověď: [ k doriešeniu ] Aim admin - sef

    Ja s ním problém nemám. Myslím, že je teraz aj dosť aktívny a na AIM-e by bol určite užitočný. Ten jeho cheating je podľa mňa blbosť, nevedel to poriadne nikto na 100 percent potvrdiť ani dokázať. Ani zoid ani fyksen tam vyslovene nenapísali, že je to na 100 percent jasné. Takže pokiaľ je toto jediný problém a nemá niekto na neho niečo iné (správanie, chatlog, faily a pod.) tak nech sa mu kľudne tie práva nahodia. Aj tak žiada na aim a nie na jump. Takže je som PRO.

  9. #9
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: [ k doriešeniu ] Aim admin - sef

    Tak po prešetrení sme pristúpili ku kompromisu. Na AIM to teda skúsime, avšak bez možnosti rozšírenia na Jump.

    OK

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •