Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Jailbreak

  1. #1
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    423

    Jailbreak

    Ahoj ahoj, mnoho z vás si mě pamatuje z dob dřívějších.
    Ale tak pro jistotu vám to shrnu ještě jednou.
    Jmenuju se Jakub, pocházím z městečka nedaleko Ostravy!!!
    Momentálně mi táhne na víc než bych chtěl a to jest 24.
    Mé aktivní roky; 2014 (zakoupení steam cska), - 2017 (problémy, dloooouhá pauza snad až do 2020). 2020 - 2024; nechuť hrát.
    Poslední měsíce jsem to zase rozběhl.
    Mé zájmy se od minulé žádosti ( http://csko.cz/XmCp ) nezměnily vyrázně. Opustil jsem zákoutí zrzek a šel vyvolenou cestou autíčkáře. Kompy jsou stále stejný.
    NS nicky asi nemá cenu ani psát, můžu poskytnout ale takovou helpful věcičku zvanou VID.

    VID; VALVE_0:0:1782168135 (vid sdílené s bráchou)

    SID; STEAM_0:1:147017854

    Steam link; https://steamcommunity.com/id/clwjrr_/

    ingame nick; youwatchedasidecayed

    Čistý trestní rejstřík; nemám. na kontě mám 19 banů. Byl jsem nevychovaný, mladý a hloupý spratek, co si myslel že mu patří svět.

    Cheaty - něco odhlášené mám, něco hlásím když je zrovna někdo online, nebo prostě "!" to jistí. Ne vždy dorazí admin, samozřejmě nesedíte u toho 24/7 a nečekáte na hlášení, žejo..
    Faily byly, ale základy mám.

    Nějaké ty upozornění ohledně vyjadřování se na fóru jsem dostal taky, ale opustilo mě to, páč už jsem dospělý, s duší dítěte, který se chce bavit.
    Nějaký případný dotazy klidně zodpovím, není problém ofiko.
    Obhájení VACu -Ukradený účet. Po navrácení mi byl udělen VAC i gameban. Neměl jsem možnost se přihlásit na steam pár let, tak jsem o tom ani nevěděl. Nikde žádné upozornění, nic. Tak si nesu "zcela zasloužené" následky.

    Případné dotazy s radostí odpovím, ať už někomu do DM's, nebo tady ve vláknu.
    Díky za jakékoliv připomínky, názory nebo reakce.
    "dýkejt"

  2. #2

    Odpověď: Jailbreak

    Ahoj
    Mám velký pochybnosti o tom, jak bys naložil s právama. Začal si hrát po dlouhy pauze, jsi sice teď hodně friendly a aktivní, ale to je tak vše.
    Až moc na sílu se snažíš bavit s ostatníma (vlezdoprdelka styl), mezery v pravidlech tam jsou taky a hlaseni jsem taky moc neviděl.
    I když požadavky spadly, tak si nemyslim, že je nutný tam nasílu někoho cpát. Momentálně jsem proti.

    E: No, tvoje vyjadreni v map pool topicu mě utvrdilo, ze je to vse jen pretvarka. Vyjadrovani a chovani na serveru hrozny, sorry ale budes jeste muset pockat.
    Naposledy upraveno Hunted; 02-03-24 v 13:09.

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele Ejo
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    435

    *VIP*

    Re: Jailbreak

    Súhlasím s vyjadrením že je aktívny a priateľský hráč, dokonca povahou super vhodný na JB. Len tá história banov je tam pošramotená:D verím, že sa ľudia menia, len zas no.... :)

    Za tú povahu a tak PRO len neviem no, radšej by som to vyjadrenie zatiaľ nechal bez Pre alebo Proti :D

    Edit: Žiaľ Proti brácho
    Naposledy upraveno Ejo; 06-03-24 v 10:10.

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    518

    *VIP*

    Odpověď: Jailbreak

    Ahoj, asi väčšina z nás čakala, kým sa nájde "prvý odvážny".
    Nepamätám si, že by som mal s tebou ja osobne akýkoľvek problém. Za mňa ti môžem dať také malé "kamarátske pro", ale obávam sa, že to je momentálne asi to najviac. Ak to myslíš naozaj vážne, tak by som tomu dal ešte nejaký čas. Asi nie som pro, ale asi nie ani proti.

    po dnešnom úlete na forku a bane je asi jasné, že potrebuješ ešte veľmi veľa času. #noh8, ale aj keď hej, je mi to jedno. proti je asi už zbytočné
    Naposledy upraveno Mlýn; 05-03-24 v 22:40.

  5. #5
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    423

    Odpověď: Jailbreak

    Hunted;
    Asi nevidím žádný vlezdoprdelkovství (nebo si ho nechci připustit? to nevím), vzhledem k hráčům, co mám přidané na steamu. Většina z nich nemá práva, nebo z nostalgie, že jsem s němi kdysi dávno hrál. Pokud na tom vidíš něco vlezdoprdelkovského, tak ti nemám na to co říct.
    Pokud ale speciálně myslíš tvoření přátelství v admin teamu JB, tak mi jde spíš o to, mít někoho na nějaký občasný hlášení. Ne vždy tam jsou schopné CT, jen přeci je to JB. (:
    Mezery v pravidlech nejspíš budou, byl bych rád, kdyby si mi třeba do PM/Steam napsal, o co se konkrétně jedná, já si ty pravidla přečetl a nezměnili se, možná jsem jen změnu nenašel.
    Hlásil jsem párkrát Hebrejcovi, protože Ty, nebo například Mlýn, jste v off režimu, takže nebudu zbytečně psát, když nevím jestli hrajete. :)
    Názor cením a díky ♥

    Ejo;
    Bany.. Nemám k tomu co říct, už jsem to uvedl na pravou míru v prvním postu no. Je to velké -, ale poučil jsem se. Trvalo to, ale mělo to zdárný účinek :)
    Díkes za názor. ♥

    Mlýn;
    Já bych tomu taky nechal ještě čas, jen přeci, tady se vyjádří náborář/mod až po čtvrt roce, žejo.
    Nikde není psané že nepožádám o lock když se něco stane, takže jsem podal žádost na začátku týdne nic neznamená. Aktivní budu tak či tak. :)
    Díky za názor ♥

    E: Ejo; to je rozhodnutí vás, samozřejmě díky :)
    Naposledy upraveno ^nismo; 17-02-24 v 19:39.

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele Ejo
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    435

    *VIP*

    Re: Jailbreak

    Zas jednu vec tu máme, spešl/trial. Pokiaľ by sme s tým viacerí súhlasili stále je to možnosť. To len tak pre kompletnosť situácie :) držím palce chalan :)

    Edit: Tak toto je bezpredmetné teda:D
    Naposledy upraveno Ejo; 06-03-24 v 10:09.

  7. #7

    Odpověď: Jailbreak

    Proti
    Naposledy upraveno Happy Sugar Life; 01-03-24 v 14:27.

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele Hebrejec
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    44

    Odpověď: Jailbreak

    Zdravím.

    Hoc potvrdzujem hlásenia na steame, tak som momentálne PROTI. Chce to len čas.

    Prajem pekný deň.

  9. #9
    Server admin
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    618

    Odpověď: Jailbreak

    PROTI ---> https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=299300

    Není zač.

    + výlev:
    Jailbreak 6 05-03-2024 22:00:31 STEAM_0:1:147017854 ;ywaid~ mám práva na párku, nic tu není, nikdo tu nehraje, tak na to mrdám :DD
    Jailbreak 6 05-03-2024 22:00:58 STEAM_0:1:147017854 ;ywaid~ stejně mi vždy bylo líp jako trollovi, než mít neschopný adminy v teamu, kteří jsou tupí jak píča

    Jailbreak 6 05-03-2024 22:02:39 STEAM_0:1:147017854 ;ywaid~ staci ked mas rozum, staci ked niesi arogantny dementik, tak jako obvykle. :D
    Naposledy upraveno Kaco; 05-03-24 v 22:07.
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  10. #10
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    423

    Odpověď: Jailbreak

    Dik blude, spíš dokonči BP ve fonku, než tady toto. Nejde nic, ale jak jsem psal výš, lepší je být troll, než seriozni typeček, byla chuť pomoct, už není.. :-) gg lock, dik

    To nebyl výlev. Spíš jen krutá realita, Kaciku. :--)

  11. #11

    Odpověď: Jailbreak

    Ulet :DD Bylo jasny, ze si jen hrajes na andilka. Ocividne si nedospel jak si sliboval.

    E:To je jak když mi odepisuje 9ťák na základce. Jo asi budu arogantní, rád se pousměju nad tim, že jsem měl zas pravdu
    O mojí aktivitě víš prd, ale to je jedno. Uzivej
    Naposledy upraveno Hunted; 05-03-24 v 22:30.

  12. #12
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    423

    Odpověď: Jailbreak

    blud si myslí, že sem to slíbil že sem dospěl.. Yikes.
    na to aby si pochopil věci, co se na jb dějou, by si tam musel i chodit, pookie <3

    btw pokud nejseš arogantní opička, tak by ses tu nevysmíval, tupelo :D Sereš si do huby víc, než jakejkoliv jinej šášo z vašeho teamu. <3

    mlyn je mocka #h8 :(
    Naposledy upraveno ^nismo; 05-03-24 v 22:59. Důvod: ee

  13. #13
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,047

    Odpověď: Jailbreak

    Není to můj server, ale stejně se vyjádřím obecně k chování, což si myslím, že už tu lidi dost odhadli v jeho map pool threadu, kde se akorát potvrdilo, že se snažil hrát na někoho, co není. Bolelo to se přetvařovat a proto to zase vybouchlo a musel sis ulevit.

    Stačí se podívat do chatboxu. “Blud” stále nedospěl a furt je to jen malý dítě, co kope kolem sebe, vyjadřování na bodu mrazu, takže tady jsem proti, pookie <3

  14. #14

    Re: Jailbreak

    To, že tě mám v ignore listu z minulosti mělo nějaký smysl.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  15. #15
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    423

    Odpověď: Re: Jailbreak

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    To, že tě mám v ignore listu z minulosti mělo nějaký smysl.
    <3 taky tě miluju

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •