Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 25

Téma: Práva na JB 1-2 a na ZM

  1. #1

    Práva na JB 1-2 a na ZM

    Nick in game: Hectsssssssss
    SID: STEAM_0:0:48747147
    Něco o mně:
    Jmenuju se Jakub a je mi 21,bydlím ve Frýdku-Místku .Vystudoval jsem Strojní průmyslovku v Ostravě.Rád se zajímam o fotbal,hokej,ten si i občas zahraju s klukama a samozřejmě csko.
    Proč právě já?
    Na serverech mám vysokou aktivitu,tím pádem bych chtěl i přispívat k chodu serveru JB,často se tam oběvuje NoMic,FK a další prohřešky,které bych chtěl řešit sám a nevolat admina. A dál bych chtěl požádat na ZM kvůli nadávkam do rodiny , capm vyvoleného/nemesise , a dalších prohřežku .
    Skype : kuba.bauer2
    To bude asi vše co bych chtěl napsat,díky za vyjadření,kdyby jste cokoliv chtěli tak se ptéjte.

  2. #2

    Re: Práva na JB 1-2 a na ZM

    Pro

    Netřeba dalších slov

    Viď "zlato"

  3. #3

    Re: Práva na JB 1-2 a na ZM

    Tak Určite :)

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Amazing-Zajic
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    963

    Re: Práva na JB 1-2 a na ZM

    Pro :)

  5. #5

    Re: Práva na JB 1-2 a na ZM

    Dobrej hráč, aktivita taky. nejsem Proti ani Pro
    Naposledy upraveno *Pitbull*; 19-06-12 v 00:06.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Práva na JB 1-2 a na ZM

    musim uznat, že jsem se v jeho minulý žádosti zmýlil a jsem toho názoru, že asi neni momentálně lepší kandidát na jb admina

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: Práva na JB 1-2 a na ZM

    Ja by som bol určite pro. Hráva tu už nejaký čas a ako spešl sa osvedčil aspoň podľa mňa. Ako napísal Karl0s lepší kandidát na JB tu nieje.

  8. #8

    Re: Práva na JB 1-2 a na ZM

    Diky všem za Ano važím si toho :) :) a byl bych rad kdyby se vyjadřili admini ze ZM Diky ...

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Práva na JB 1-2 a na ZM

    Na ZM rozhodně ne. Za to co jste tam dříve předváděli.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele grifin
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Kadan
    Příspěvky
    324

    Re: Práva na JB 1-2 a na ZM

    tak nekdy to tvoje chovani i ten slovnik neni zrovna na admina tak nwm co by si potom predvadel kdyby si mel prava ale zase mas nedky dny kdy jsi v pohode a dokazes na jb zabavit T tak ze nwm za me nemas ani pro ani proti

  11. #11

    Re: Práva na JB 1-2 a na ZM

    souhlasím
    Citovat Původně založeno grifin Zobrazit příspěvky
    tak nekdy to tvoje chovani i ten slovnik neni zrovna na admina tak nwm co by si potom predvadel kdyby si mel prava ale zase mas nedky dny kdy jsi v pohode a dokazes na jb zabavit T tak ze nwm za me nemas ani pro ani proti

  12. #12

    Re: Práva na JB 1-2 a na ZM

    Tak to neni problem dokazu se chovat normalne a myslim si ze jsem se za ty 2 mesice zmenil a ve slovniku tak samo , kdyz mi jednou za cas ujede slove Dement nebo neco jineho tak je to normalni . Kazdemu to slovo ulitne . Ale jinak diky za vyjadreni :)))

  13. #13

    Re: Práva na JB 1-2 a na ZM

    To máš pravdu, počkej si na vyjádření adminu z JB
    Citovat Původně založeno kalka159 Zobrazit příspěvky
    Tak to neni problem dokazu se chovat normalne a myslim si ze jsem se za ty 2 mesice zmenil a ve slovniku tak samo , kdyz mi jednou za cas ujede slove Dement nebo neco jineho tak je to normalni . Kazdemu to slovo ulitne . Ale jinak diky za vyjadreni :)))
    Naposledy upraveno *Pitbull*; 08-06-12 v 22:50.

  14. #14

    Re: Práva na JB 1-2 a na ZM

    Ok :))

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: Práva na JB 1-2 a na ZM

    Já k tomu víceméně už nemám co říct, jen bych rád napsal (protože já vždycky řeším ty největší kktiny), že za čárkou, tečkou, středníkem a dalšími interpunkčními znaménky se píše mezera. Nikoli před, ale za. V každé větě to máš blbě, takže tě chci jen upozornit, že pokud si to nepochytil ve škole, tak si to vezmi prosím ode mně k srdci a dej si na to pozor, protože to pak vypadá otřesně. Nezapomeňte poklikat červené palečky, protože upozornit někoho na chybu v této komunitě z vás dělá automaticky kreténa. BTW: Ještě to co jsem psal ke kuzlimu tuším, platí asi i u tebe. Z mé strany vše.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •