Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Demencia

Hybrid View

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    520

    *VIP*

    Odpověď: Demencia

    Navrhujem všetkým permu, kto to má stále riešiť? lol xd lol

    Vraj to je moc ironické..
    Behom pár sekúnd spočítam aspoň 5 adminov, ktorí budú za zabanovanie vás oboch v prípade ďalšieho "hrotu" vás dvoch. Dokážem sa normálne baviť aj s tebou, aj s unihocom, no určite nás nebaví riešiť tieto vaše blbosti. Chováte sa ako nekompletné zakomplexované deti, ktoré nevedia čo od radosti. O tvojich spamoch hlásení, ktoré nedávajú zmysel nebudem ani hovoriť, a to som ťa na ne už x-krát upozorňoval. Väčšinou mi je to jedno, no od teraz budem akúkoľvek vašu vzájomnú provokáciu v hre (web nie je moja sekcia) riešiť. Keď píšem akúkoľvek, tak mi úprimne bude aj jedno, že sa vzájomne pozdravite "čau kkt". Tiež si chceme zahrať a nikto z nás tu nie je od toho, aby tu riešil vás dvoch.

    Takže ako napísal aj Hunted a veľa iných, za mňa tiež dostanete hneď pri akejkoľvek vzájomnej (Dôležité slovo pre Janciho, aby si sa neurazil a nepovedal, že všetci ideme len proti tebe - Vzájomná znamená, že bude urážať on teba a aj ty jeho, tak, ako to bolo aj teraz. ) Provokácií Ban. Toť všetko, užite si hru, my chceme tiež ;)
    Naposledy upraveno Mlýn; 26-02-24 v 13:36.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •