Vypis z konzole:

================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 299263)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: ' Neustala provokacia, demencia, nevhodne sprejlogo Reklama'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < �uldo >
[AMXBANS] Tvuj nick: šulin
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:196556997
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:196556997
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 194.154.251.132
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 194.154.251.132
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Happy Sugar Life >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================


Poznamka:


Pekny vecer,
ospravedlnujem sa za miernu satiru, ktoru som mal na spraylogu. (spraylogo kludne poslem, je to spraylogo screenshotu nemenovaneho hraca) bral som to ako srandu kedze ma na serveroch jailbreaku vacsina pozna a je mi luto ze to skoncilo permabanom.

Tymto by som sa chcel ospravedlnit dotknutym ludom v tejto situacii. Viem ze predchadzajuce bany nerobia prave "najstastnejsie" meno o mne ale su po vacsine stare a z nich som uz dospel.
O reklame na spraylogu neviem, ako som uz spominal mozem poslat i samotne spraylogo. Zaroven nesuhlasim s neustalou provokaciou, kedze spraylogo som nasprejoval iba raz a mienil som ho zmenit na svoje povodne.

Permaban mi pride ako prehnana reakcia a aj samotne tri tyzdne mi pride ako prehnana reakcia k danej situacii.

Po rokoch som sa vratil k csku a hlavne na kotelnu kvoli kamaratom no netusil som ze by takato situacia vyustila do permabanu.
Nerad by som prisiel o moznost hrat na kotelne kedze mozem povedat ze som tu v podsate vyrastal.