Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: Nezmyselný ban

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2017
    Umístění
    Bánovce nad Bebravou
    Příspěvky
    20

    Nezmyselný ban

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 299301)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Margo obchazeni'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Somko Kotnďż˝ >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Margo
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:763519292
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:763519292
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 87.244.255.84
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 87.244.255.84
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Hunted >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    Zdravim vas prijemny a-team kolektiv.
    Teraz opisem situaciu priamo bez reci okolo horucej kase.

    Stala sa taka vec.
    Hrali sme tu na servery jb 6 kde bola konkretne mapa jail_blue a ja jedno kolo z mnoha som zacal bugovat cely s nemenovanym hracom ktoreho si nick nepamatam a nasledne pri tom bugovani som dostal od ,,admina´´ ,,misiho´´ grab ( hodenie o zem) samozrejme hodil o zem pomocou grabu aj druheho nemenovaneho hraca ktoreho si nick nepamatam a nasledne buduce kolo som dostal ban s dovodom ,,opica´´

    Neuvedomujem si, ze by som urazal nemenovanu hracku s nickom ,, nikii´´ .
    Ale podla mna by clen a-teamu by nemal banovat hraca len kvoli tomu ze jeho napadnicke sa nelubi moje spravanie alebo konanie.
    Tento ,, clen a-teamu ´´ by mal najprv hraca upozornit na jeho ,,priestupok´´ alebo nezmyselne konanie napriklad upozornenim alebo kickom, ale tak sa bohuzial nestalo a nadisiel tak prvotny ban na 3dni.
    Podla mojho uvazenia, by clen a-teamu mal taketo situacie zvladat a mal by prijat kritiku voci ostatnym.

    Touto ziadostou chcem obvolat svoj permanentny ban a skratit ho na povodne 3 dni pretoze tento ban je nezmyselny, aj ked som obisiel ban pomocou verziou nonsteam cska, ktoru som stiahol a napojil sa na server z dovodu dozvediet sa konkretny dovod banu, pri com mi dotycny ,, Happy Sugar Life´´ nevedel povedat dovod lebo jeho imaginarna internet priatelka cez teamspeak nemala slov a povedal mi ze som opica serveru pri tom tu zacal opat hrat pretoze vycitil cez internetovy kabel ze si tu mozno najde nejaku priatelku s ktorou by mohol mat e-date cez discord.


    Dakujem vam za odpovede a dakujem Happy tebe ak sa tomuto vyjadris kedze v chate na forku si sa k tomu vyjadrit odmietol pretoze uz sam vies, ze vacsina hracov v jb comunite si z vas robia srandu ale boja sa vam to naznacit pretoze vedia, ako si lahko ovplyvnitelny osobou s ktorou travis tak vela casu na teamspeaku namiesto toho aby si si zariadoval svoj zivot ako normalny dospely clovek.

    E: Nemal by si dávať za toto bany lebo spôsobuješ úpadok serveru ( banuješ ľudí čo tu pravidelne hrávajú za úplné nezmysli a spôsobuješ úpadok servera vid. ,šuldo´´.)
    Naposledy upraveno MargooSK; 09-03-24 v 00:41.

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2017
    Umístění
    Bánovce nad Bebravou
    Příspěvky
    20

    Odpověď: Nezmyselný ban

    Happy čo si si to pozrel a neodpovedal, čo čakáš na vyjadrenie od svojej drahej?

  3. #3

    Odpověď: Nezmyselný ban

    Ja už ta upozorňovať nebudem. Písal som to aj v minulej žiadosti o ub (hráča Suldo)
    Ban máš za neustále spamovanie mikrofónu na čo si bol dvakrát upozorňovaní a ešte si sa tomu aj smial aj z (petr, vrana, kacer)(komentáre typu mam držať piču, nikoho nezaujímaš, a podobne sračky čo si tam hovoril) + samozrejme to bugovanie ciel.

    Hneď po bane si si nemohol odpustiť komentár
    Jailbreak 6 02-03-2024 21:09:55 STEAM_0:0:763519292 87.244.255.84 Tomáš Mastný JEBLA NIKOLA


    Napriek tomu to si sa rozhodol obchádzať ban. Takže ban zaobchádzanie ostáva
    Jailbreak 6 02-03-2024 21:24:12 STEAM_0:0:155387720 Tomáš Jasný no bude to zbytečný
    Jailbreak 6 02-03-2024 21:24:08 STEAM_0:0:155387720 Tomáš Jasný no to jsem mu říkal
    Jailbreak 6 02-03-2024 21:23:59 STEAM_0:0:713878051 woozie na fórku
    Jailbreak 6 02-03-2024 21:23:58 STEAM_0:0:22333990 Ejo odomna ban nedostal takze mna sa nepytaj
    Jailbreak 6 02-03-2024 21:23:48 STEAM_0:0:155387720 Tomáš Jasný ptá se on
    Jailbreak 6 02-03-2024 21:23:46 STEAM_0:0:155387720 Tomáš Jasný kde a jak se má Marek omluvit aby neměl ban
    Jailbreak 6 02-03-2024 21:23:30 STEAM_0:0:22333990 Ejo ano tomasi
    Jailbreak 6 02-03-2024 21:23:28 STEAM_0:0:155387720 Tomáš Jasný EJO


    Fakt som nemal záujem sa vyjadrovať na tieto blbosti v chatboxe
    A celkom sa čudujem že to nik administrátorov neriešil.
    Naposledy upraveno Happy Sugar Life; 09-03-24 v 10:04.

  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2017
    Umístění
    Bánovce nad Bebravou
    Příspěvky
    20

    Odpověď: Nezmyselný ban

    Daj tu radšej chat log v ktorom som ta urážal alebo tvoju drahú.
    Spamoval som mikrofón? Však boli miky zapaté tak neviem čo riešiš, sám Simon uzná za vhodné či v jeho kole chce aby mali väzni zapaté miky a nie, to že sa to nepáči tvojej internetovej priateľké neznamená že si zaslúžim ban

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2017
    Umístění
    Bánovce nad Bebravou
    Příspěvky
    20

    Odpověď: Nezmyselný ban

    A to že ty si škriekal do mikrofónu aby Simon vypol miky a po tvojom ,,prehláseniu´´ ich nevypol neznamená že si zaslúžim ban. Podľa mna tento človek Happy Sugar Life ktorý sa neukázal na tomto portály dlhšiu dobu mal dostať odobranie práv pretože sa sem vrátil kvôli tomu že sa začal baviť s nemenovanou hráčou ktorá ovplyvnuje nie len jeho ale aj dalších členov a-teamu.

  6. #6

    Odpověď: Nezmyselný ban

    Na jak dlouho ma ten ban za obchazeni?

  7. #7
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2017
    Umístění
    Bánovce nad Bebravou
    Příspěvky
    20

    Odpověď: Nezmyselný ban

    AA chcem rank iný ako nováčik dík

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele Ejo
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    435

    *VIP*

    Re: Nezmyselný ban

    Margo prvotný ban si dostal za svoje správanie sa na serveri, kedy admin vyhodnotil, že tvoje správanie nie je v súlade s pravidlami a následne ťa zabanoval. Keby si v tomto bode išiel požiadať o UB tak by si možno dosiahol skrátenie z pôvodných 3 dní na niečo kratšie.

    Ty namiesto žiadosti o UB si obišiel ban, kedy si banujúcemu adminovi začal vulgárne nadávať. Na základe tvojej reakcie ti môžem povedať, že napriek tomu, že mám rád tvoj "retardovaný" štýl humoru keď si chcem oddýchnuť, si to v tejto veci prehnal a jednoznačne sa musím zastať Happyho.

    Som na základe "takejto" žiadosti o UB Proti udeleniu UB.


    EDIT: Zároveň nechápem skopírovanú časť komunikácie, kedy sa ma nejaký hráč opýtal na serveri, že čo má urobiť hráč pre to aby dostal UB. Neviem aký súvis to má k prejednávanej veci a nechápem, prečo si to Miši mal potrebu sem skopírovať, prípadne mi to prosím vysvetli, ďakujem :)

    Edit 2: Rozumiem Miši ďakujem za vysvetlenie. To by malo byť každému normálnemu jasné, Margo to asi ale nechápe:D
    Naposledy upraveno Ejo; 09-03-24 v 09:50.

  9. #9

    Odpověď: Nezmyselný ban

    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Na jak dlouho ma ten ban za obchazeni?
    1, Ban dostal za správania + bugovanie
    2, cca 5 min na to si išiel na server na NS, zatiaľ tam nadávať cez mik že ban bol neopodstatnený. Namiesto toho aby išiel na fórum a požiadal si o klasickú žiadosť o UB
    3, obchádzanie
    4, Posledný ban dostal od teba, obchádzanie
    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=285126
    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=299280
    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=299292



    Citovat Původně založeno Ejo Zobrazit příspěvky
    EDIT: Zároveň nechápem skopírovanú časť komunikácie, kedy sa ma nejaký hráč opýtal na serveri, že čo má urobiť hráč pre to aby dostal UB. Neviem aký súvis to má k prejednávanej veci a nechápem, prečo si to Miši mal potrebu sem skopírovať, prípadne mi to prosím vysvetli, ďakujem :)
    Že mu bolo povedané že si ma požiadať o klasický UB na fórum a nie obchádzať ban
    Naposledy upraveno Happy Sugar Life; 09-03-24 v 10:06.

  10. #10

    Odpověď: Nezmyselný ban

    Jojo, tomu rozumim, ale nemuzeme mu nechat permu, kdyz obchazel 3denni ban. Většinou se dava 2x původního banu. Tak by bylo dobry, nastavit nejakou rozumnou délku. Ja daval permu, protoze mel od tebe aktivni ban za obchazeni taky permu.
    Nechal bych mu 1-2tydny max s tim, ze za dalsi obchazeni mesic atd.

    Podstatu puvodniho banu resit nejdu, pochopil jsem ze delali bordel a nejak na tebe meli kecy(bugovani bych nechal u slaye a nepocital do toho vubec, jeste to prej delali 2).

    Urcite se Marga nezastavam, zachoval se jak blbec s tema urazkama apod. Beru to ciste objektivne

    E: Dobry Ejo, nech vyjadrit adminy, co nespadaj do jejich skatulky Nikolety pejsci(akorat jim potvrzujes jejich point) . Chapu, ze jeho reakce na ban byla prehnana, ale takhle se to resit nema. Perma bejt nema proste, to je nesmysl neprimereny. I kdybych si spojil duvod puvodniho banu + to ze pak dosel a mel kecy, tak mi to neda dohromady mesic.

    E: Margo mi psal po ty moji perme, ze za co ju ma atd. Ja mu to vysvetlil at si zalozi zadost o ub a ze je blbost, ze nemel obcházet atd. Na to sel vypisovat sracky na forko, za to ho obhajovat urcite nejdu, takovy lidi nesnasim. Zadost dal az vcera vecer teda, ale tak vyresit se to musi rozumne. Ne jen protoze je nenavist na obou strach, tak delat extremy.
    Je to blbec, chova se jako blbec, ale chce to ferovy reseni a to perma ani mesic neni imo.
    Naposledy upraveno Hunted; 09-03-24 v 11:00.

  11. #11
    Server admin Avatar uživatele Ejo
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    435

    *VIP*

    Re: Nezmyselný ban

    Hunted pôvodný ban je jedna vec, reakcia hráča na daný ban je druhá. Napojil sa naspäť, takže obchádzal ban a začal vulgárne nadávať adminovi a toto praktizuje do tohto momentu. Keď sa má skracovať z perma banu, tak minimálne mesiac nech má ban určite.

  12. #12
    Server admin
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    617

    Odpověď: Nezmyselný ban

    Zdravím,

    a, bugovanie otvorenia ciel - Tu ťa admin mal potrestať slayom (grabom) / kickom, to aj urobil, pri opakovanom bugovaní banom v rozmedzí pár hodín, nie troch dní - k tomu ale je viazané aj tvoje správanie takže k tomu ešte neskôr. Hráš tu dostatočne dlho na to, aby si vedel, že nemáš bugovať cely (či už ich otvorenie, alebo sa cez textúru prebugovať), z tohto hľadiska nevidím u teba najmenší dôvod ťa upozorňovať.

    b, spamvoice a tvoje chovanie - Keď Simon zapne mikrofóny, neznamená to automaticky že budeš ten mik zneužívať alebo využívať vulgárne aby si obišiel chatlog

    c, tvoj osobný problém s hráčkou nikiii - "Neuvedomuješ" si, že by si ju urážal hh, Happy sem poslal tvoj chl. kde si ju jasne urazil + ešte ja si pamätám, keď si ju hrubo urážal v mojej prítomnosti cez voice - keď som sa ťa spýtal prečo to robíš, nevedel si rozumne odpovedať a na to si si vyslúžil týždňový ban odo mňa takže nás neskúšaj klamať, že nič proti nej nemáš.

    d, ban na 3 dni a obchádzania - Tu predpokladám, že to ho Happy udelil hlavne za ten spam voice a urážanie. Osobne s ním súhlasím. Čo sa týka periem za obchádzanie - priznal si sa že si to urobil za úmyslom dozvedieť sa, za čo si dostal ten 3 dňový ban. Toto bol skrat na tvojej strane, pretože keď si sa to chcel dozvedieť, mal si to urobiť rovno žiadosťou o UB. Tu ale súhlasim s Huntedom a skrátiť permy na ten 1-2 týždne.

    e, vyjadrovanie sa v chatboxe na fóre - Admin nemá najmenšiu povinnosť sa ti vyjadrovať do chatboxu na fóre. Ak máš problém so svojím banom ktorý ti udelil, máš si normálne požiadať o UB alebo to prípadne vyriešiť formou PM. Už len z logického hľadiska je nezmysel ťahať tvoj ban a vymáhať vyjadrenie admina do verejného chatu fóra.

    f, miši a jeho odobratie práv - Admin Happy tu v minulosti bol admin, potom bol Ex-Admin a prednedávnom začal opäť aktívne hrávať tak si ich nechal vrátiť. Najprv si zisti fakta, potom píš sračky. To s kým sa baví, o čom sa baví teba absolútne nemusí zaujímať.

    Opäť sa ukázalo, ako Margo nedokáže riešiť svoje problémy s chladnou hlavou a rozumne. Miesto toho kope okolo seba a samozrejme hráčky Nikoly ktorou je 100% posadnutý.
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  13. #13
    Server admin Avatar uživatele Hebrejec
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    44

    Odpověď: Nezmyselný ban

    Zdravím.

    Súhlasím s názorom Hunteda a len by som dodal k bodu b) od Kaca :

    Nevidím dôvod, prečo by nemal, respektíve nemohol hovoriť (spamovať) do mikrofónu, keď ho mal zapnutý a sám simon bol s tým v poriadku, akonáhle to nenarušuje chod hry alebo nenastane situácia, kedy nie je simona počuť a bol by prípadný FK alebo MFK, tak som za, vie to spríjemniť hru a pri SLUŠNOM kolektíve to vie zabaviť server. Čiže súhlasím jedine ak nastala chyba v tomto prípade, alebo teda ak naozaj využíval mikrofón na to aby obišiel chat.

    Ináč ale súhlasím aj s tým, že by si mohol stúpiť na brzdu a chovať sa Margo... Preto som vlastne aj zvýraznil slovo slušnom...

    Prajem pekný deň.

    E: veď áno Mlyn, súhlasím, preto je rozdiel keď hráč zneužíva mikrofón a keď ho využíva ku zábave... Ak by prišlo k tomu, že by Simon nebol počuť, padali by FK alebo MFK, vulgárne by nadával čo sa pravdepodobne stalo teraz, tak som za to že by sa mali niesť následky, ja som len písal to, že využívať mikrofóny môžu tak isto aj teroristi a v SLUŠNOM kolektíve v Tom nevidím problém. Chcel som sa k tomu vyjadriť aby potom ľudia nechodili po servery a nepísali že admin zakázal zapínať ľuďom mikrofóny a podobne blbosti... Ináč s tebou súhlasím...
    Naposledy upraveno Hebrejec; 09-03-24 v 12:00. Důvod: Doplnenie

  14. #14
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    518

    *VIP*

    Odpověď: Nezmyselný ban

    Ahoj,

    Z 99% súhlasím s Huntedom/Kacom,
    z 1% s Hebrejcom, pokiaľ simon zapne mikrofony a hráči to zneužívajú, padajú "následky" na simona (za mňa) - Simon si vedie hru a zrovna mikrofony sú vec, ku ktorej má prístup výhradne simon.

    K tomu, že si nebol upozornený:
    Hráš tu dosť dlho, banov ktoré si dostal by sme narátali dosť. To pre mňa znamená, že ty bany vyhľadávaš a nevidím viac dôvod ťa upozorňovať na tvoje správanie. Podľa všetkého sa tak správaš vedomo a vyhľadávaš pozornosť. A aj keď si pre mňa stratený prípad, prípadne niečo horšie, ale chováme sa nejak predsa, tak mi príde perma prehnaná.
    Za obchádzanie 3 dňového banu som sa tej perme vysmial rovno. Za mňa skrátiť na maximálnu dĺžku 2 týždne (od udelenia banu, nie od založenia ub). Jeho vyjadrovanie v chatboxe je smutné, no ako tu už možno bolo spomenuté (možno nie, kto to má čítať), tak miešať hru a forum nejde. Predlžovať bany/dávať im dôvod navyše na základe forka proste nejde.

    Úspešnú sobotu prajem Kika
    hej, aj vam čo to čítajú, hah

  15. #15
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Nezmyselný ban

    Souhlasím s Mlýnem.

    Pokud původní ban není permanentní, nemůže být ban za obchazení trvalým. Poprosím o úpravu. Pokud Simon zapne mikrofony, je to jeho problém že jsou zneužity. Jinak ok.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •