Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: sUch

Hybrid View

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108

    Odpověď: sUch

    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Ja urcite UB nedam, zkraceni tez nepripada v uvahu.
    A to je celá tvoje diskuze. Žádné racionální uvažování, nic... Prostě jednoduchý člověk.

    At mám klid na duši, rád bych dodal, že za unban bych byl rád a když tady z toho chcete mít teda chrám bez hříchů a jiných neřestí, měl se ten server přesunout do speciální kategorie, ne do kategorie fun, protože, ač se to podle data registrace nezdá, pamatuju doby, kdy tu admini mnohdykrát dělali větší bordel než hráči. Měl jsem zato, že když sem přijdu s adekvátní reakcí na adekvátní situaci, bude nato tak nahlíženo, ale očividně fungujete jen na základě toho, co vidíte bez širšího úsudku, což je smutné. Už delší dobu tu zavádíte vlastní řešení situací a zabíjíte natom serveru účel, pro který byl vytvořen, pro srandu. Je mi to upřímně líto a nečekal jsem, že jste až tak jednoduší, ale už víc lidí se smířilo s tím, že jste to tu dokurvili. :)

    Citovat Původně založeno Mlýn Zobrazit příspěvky
    Mal si racionálne uvažovať, keď si bol u ct.
    Hmmm, asi jo.
    Naposledy upraveno sUch; 14-03-24 v 21:21.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Ejo
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    437

    *VIP*

    Re: Odpověď: sUch

    Citovat Původně založeno sUch Zobrazit příspěvky
    pamatuju doby, kdy tu admini mnohdykrát dělali větší bordel než hráči.
    Áno všetko pre zábavu, ale taktiež sa nestávalo, že po tom čo admin v rámci tejto zábavy "zneužil" práva alebo porušil pravidlá, tak by sa hneď niekto sťažoval na fóre a žiadal odobranie práv:D ono tá ohľaduplnosť funguje obojstranne, nie iba jednostranne :D

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108

    Odpověď: Re: Odpověď: sUch

    Citovat Původně založeno Ejo Zobrazit příspěvky
    Áno všetko pre zábavu, ale taktiež sa nestávalo, že po tom čo admin v rámci tejto zábavy "zneužil" práva alebo porušil pravidlá, tak by sa hneď niekto sťažoval na fóre a žiadal odobranie práv:D ono tá ohľaduplnosť funguje obojstranne, nie iba jednostranne :D
    Jestli narážíš nato, že hráči začali být citlivější, tak ano, celá doba je taková. Potom bych i pochopil, kdyby mi někdo normálně napsal "Doba se změnila, budeme víc dodržovat pravidla, už to nebude jako dřív" nebo prostě něco v tom stylu, ale když tu začal spešlovat někdo jako Hunted a začal doslova na sílu prosazovat svoje pravdy a metody a k tomu se choval jako by mu všichni mohli políbit prdel, tak se nemůžeš divit, že tu pak bude víc žádostí/stížností na něj. Sám si vzpomen, jak jste se chytli v chatboxu...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •