Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 16 z 16

Téma: sUch

  1. #16
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108

    Odpověď: sUch

    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Hadat se nejdu, nema to vyznam kdyz uz pises hovna i Any.
    Moje vyjadreni "Ja urcite UB nedam, zkraceni tez nepripada v uvahu." je založený na tom, že si dostal od Inlova za mfk, omluvil se, dostal UB a pak děláš blbosti dál. Zkoušíš tu další omluvu s tim, že stejně si myslíš svoje a kydáš tady hnůj na nás adminy a očekáváš, že ti s usměvem dám UB.

    Doba se mění, každej banujem dle svého. Líbit se vám to nemusí, ale za to jak se chováte, nemůžete očekávat od nás nějakou toleranci nebo druhé šance. Můžeme pokračovat v tomhle cyklu banů/stížností. No, zatím to dopadlo vždycky tak, že admin byl v právu.
    Dělat bordel a kopat kolem sebe je úsměvné. Reagovat už nejdu, oni to pak dořeší a locknou.
    To je tvůj jediný argument, že admin byl v právu. To ti nikdo nebere, co ti ale uniklo, že si už od začátku adminování banoval píčoviny, vysíral lidi a nikdy ti v hlavě nezasvítila kontrolka, že to je špatně, protože když to budeš dělat dál, budou se objevovat lidi, co ti se stejnou arogancí budou natom serveru dělat bordel, dokud tam nebudete nakonec hrát v počtu 5ti adminů a tří děcek. Očividně jsi vůbec nepochopili ten ban od InLova, a stejně tu s ním argumentuješ, celkem úsměvné, jako bych před týdnem nepsal, že jsi jen blbeček, co má na všechno názor.
    Kydám hnuj zatím jen na tebe, kluci a ANY se tu sami zdiskreditovali, a to jsem o nich měl lepší mínění (bohužel, zklamali jste). Ty jsi ten, co si furt přes všechno snaží prosadit svoje a není schopný se normálně domluvit. Je to pěkně vidět na tom, že místo, abys napsal "debatovat nejdu, nema to vyznam" napíšeš "hadat se nejdu, nema to vyznam". Udělal sis pěknou vizitku a furt v tom pokračuješ, gj. Zkouším tu kromě žádosti o UB najít ve vás špetku toho takzvaného "chochmesu" (který teda zrovna ty jsi nikdy neměl hh), já osobně bych si to představoval takhle "Jo, děláš bordel, tu máš ban, já nejsem jeden z těch benevolentnějších, prostě když tě napomenu, tak bud dobrej a bude pohoda, všecko pořešíme a chill, já ti to ted nezkrátím, za týden bud dobrej" nebo něco na ten způsob, a ne, že se budeš stavět do role absolutního bezchybného boha "ja ti UB nedam, admin byl vzdycky v právu." Si tu pak v tom právu zabanuj celou kotelnu, když v těch pravidlech najdeš kličku na banování snad čehokoliv.

    Citovat Původně založeno InLoveSvK Zobrazit příspěvky
    Tak v tom prípade sa ospravedlňujem že som si dovolil dať zákaz hráčom k CT oprávnene z dôvodu porušenia pravidiel kt. ste si boli vedomí, pretože som si nechal vrátiť práva (prevážne na aim, to neznamená že nemôžem skočiť na jb) po tom ako som si dal permu (aby som mal pauzu od cska na par mesiacov). Nevedel som, že za tych pár mesiacov si hráči budú určovať čo sa môže a čo nie, a že je vôbec drzosť admina sa im do toho motať, tak budem zrejme nabudúce ignorovať sťažnosti z jb ako niekto dal mfk, pretože ono to je iba for fun a tym že by sme im dali zákaz by sme boli vlastne dementi, kt. dopomáhajú aby prestali hráči hrať jb. Chápem:-)
    Hmmmm, očividně nechápeš, ale k tomu už se nejdu vyjadřovat. Ta perma, která je, co vím, na rok, měla opravdu smysl, když se ti po pár měsících zrušila. :DDDD

    E: Psal jsem to už dřív, nevím přesně kam, ale zakončil bych tuhle žádost stejně. Na kotelně se nic nezmění, lidi se tu snaží jeden druhého nasrat, to se nikdy nezměnilo. O UB už nestojím, stejně mi bylo napsáno, že ho banující admin nedá a ani nezkrátí.
    Naposledy upraveno sUch; 15-03-24 v 17:17.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •