Cuate, pred par dnami ma "chytil" surf a ako tak pozeram hraci na servery sa nedokazu dohodnut na pravidlach hry. Jeden napise ze sa nezabija v buyzone, druhy hned na to dalsieho zastreli a vznikaju konfilkty medzi hracmi. No a to sa uz vlastne dostavam k veci.. Chcel som sa opytat ci by sa nemohli urcit jasne pravidla KOTELNA SURF SERVERU a nemohli by sa raz za cas vypisat (trebars kazdych 5 minut jedno pravidlo).. Trebars: Zapametaj si, ze zabijanie protihracov v buyzone (nakupna zona) a takisto z nej je zakazane. Dalej ma dost stve vec, ktoru ma zopar hracov uz ako pravidelny ritual (napriklad taky BUBEN) - na mapach ako surf_ski2 nie je problem "presurfovat" na port ku spawnu spoluhraca (dokonca sa tam da aj preskocit).. no a hraci robia to, ze sa dostanu na respawn portivnika, stoja tam s, dajme tomu, gulometom a len strielaju doblba az kym sa niekomu nepodari ubrat tomu s gulometom hp (naco pouzije nasledne nabindovany /respawn a citi sa ako chuck norris ked ma skore 5147:0 na surf servery).. Malo by sa tomu nejak zabranit - napriklad ochrana proti killu prve 2 sekundy po respawne.