Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 36

Téma: Žádost o práva

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Žádost o práva

    No, k tobě bych se taky rád vyjádřil i já. Upřímně, nečekal jsem, dle tvého vyjadřování, že ti je 15. Je sice pravda, že na d2 je potřeba admin, ale nevím, jestli by jsi to zvládnul.
    Když si vzpomenu na několika stránkový flame proti mě tak opravdu nevím, jestli bych se s tebou v teamu snesl. Co si pamatuji, psal jsi tam, že admin být nechceš, že nevíš co to je adminovat a proto to neděláš. Nevím, nevím.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  2. #17
    Pokročilý člen Avatar uživatele RastaFarian
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Karlovy Vary
    Příspěvky
    162

    Re: Žádost o práva

    Co se týče toho, tak se ti omlouvám, s grEyem už jsme to vyřešili a už jsme v pohodě.. Totálně mi tehdy ujely nervy a šiblo mi na kvadrát, ale to už se nestane, už je kontroluju.. A kdybych se plně soustředil jen na ten server, tak bych to zvládnul.. A adminské zkušenosti už jsem získal (sice ani zblízka tak velké jako většina z vás, ale i tak), už vím (aspoň trochu), jaké to je snažit se udržet pořádek, aby si hráči mohli bezstarostně užívat při hraní, proto Vám také chci pomoct, snad mi dáte šanci.
    Dust2 Only

  3. #18
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Žádost o práva

    Pokial som ja chodil na JB vulgarni si nebol a zabavit hracov si vedel ale na strielacie servery naozaj nie ako hovori Karlos tam si ta predstavit adminovat neviem ty si skorej Jailbrejkovi tip

    E: Vela hracov ti dava len preto Pro lebo ta poznaju väčšinou z JB a tam ich zabavas tak si všímaju len to + Tvoja historia viz. ZEUS
    Naposledy upraveno Facened; 02-08-12 v 12:34.

  4. #19
    Pokročilý člen Avatar uživatele RastaFarian
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Karlovy Vary
    Příspěvky
    162

    Re: Žádost o práva

    Ok no, díky
    Dust2 Only

  5. #20
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Re: Žádost o práva

    Jsem pro. Pohodový hráč i člověk, nikdy nezklamal. Přátělský, zábavný, inteligentní. Snad ti to vyjde ;)

  6. #21
    Pokročilý člen Avatar uživatele RastaFarian
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Karlovy Vary
    Příspěvky
    162

    Re: Žádost o práva

    Díky :)
    Dust2 Only

  7. #22
    Stálý člen Avatar uživatele AnnoyingGreg
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Usti nad Labem
    Příspěvky
    761

    Re: Žádost o práva

    Další žádost která se dá pojmenovat podle alba Majka Spirita Nový člověk. S tim rozdílem, že by se k tomu muselo dodat, že za měsíc. PROti.

  8. #23

    Re: Žádost o práva

    Slo o hadku kvuli ESO Profesionalovi, poresili jsme to na tsku, svoje slova beru zpatky, protoze jsem bez dukazu a byl to vlastne vykrik do tmy, omlouvam se. :) Na TSku jsme to probrali, necham to na ostatnich, muj post teda berte jako neutralni, at rozhodnou ostatni... nebudu nikoho ovlivnovat svym nazorem, i kdyz si za nim stojim.
    Naposledy upraveno Flash; 02-08-12 v 16:41. Důvod: po domluve na TS edit

  9. #24
    Pokročilý člen Avatar uživatele RastaFarian
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Karlovy Vary
    Příspěvky
    162

    Re: Žádost o práva

    Díky za vyjádření.
    Dust2 Only

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: Žádost o práva

    Chtěl si ať se vyjádřím, inu dobrá, tvoje chyba :P
    Smoke;Grifin: ,,Nikdy jsem s nim neměl žádný problém" Hehe a ty bany jste mu dali jen tak z prdele co?
    Ano, vsichni co se vyjádřili kladně, tak to jsou lidé kteří znají rastu z JB, ale já bych byl teda radši kdyby se vyjádřil ještě někdo, kdo ho zná ze střílecích serverů. Přece jen POKAŽDÉ když někdo zažádá o práva na střílecí servery, tak se ptáte/me na to, jaké má zkušenosti, jak to umí, a hlavně zda má zkušenosti s chytáním cheaterů a zda už nějaké nahlásil, popřípadě komu. To že rasta baví lidi na JB si nechme pro sebe, až bude žádat na práva tam. Tady je potřeba vyjádření někoho, kdo chodí na dust/2. Několik lidí napsalo: ,,Pohodový člověk, snad to vyjde :)" EHM: Moje mamka je taky pohodová, hodná a často mi kupuje koblížky s jahodovou polevou které mám tak moc rád :), dáme ji za to práva? Pokud ano tak úroveň tohoto portálu je nižší než jsem očekával. Nepřišel jsem shodit rastu, aby si nemyslel. Přišel jsem to tu napsat, aby ste si ROZMYSLELI než něco někam napíšete -_-

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: Žádost o práva

    Koukám že s leryxe stáva kat.
    EHM: Moje mamka je taky pohodová, hodná a často mi kupuje koblížky s jahodovou polevou které mám tak moc rád :), dáme ji za to práva?
    Jestli pár pošle nejsem proti.
    K Rastově žádosti, přijde mě že je to v pohodě člověk pár cheaterů tu nahlásil, jinak najdi mě 5 adminů, kteří níkdy nic neprovedli, nebo nedostali ban.
    Beru ho tak jak ho znám z jailu a že sním mám toho nahráno spoustu.
    Tím myslím to že nebude mět ego up na střílecích serverech a nebude kickovat každého koho nedá.
    Na d2 je admin zapotřebí.
    Naposledy upraveno 3k a Jerry; 02-08-12 v 16:15.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  12. #27
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142

  13. #28
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: Žádost o práva

    No fucking way, že by tenhle člověk měl práva a ještě na d2. To už bych fakt neměl kde hrát, když by tam adminoval tenhle rádoby cs player. Po tom, jak si 2x dostal naloženo v chatu, kdy tě píčovala půlka portalu sem přijdeš s žádostí o práva. Chvíli jsem přemejšlel, jestli to myslíš vážně, ale jak vidim tak asi jo. Ani jsem to nečetl, nezajímá mě co jsi napsal, hlavně, že to je barevný...nic no, PROTI.

  14. #29
    Pokročilý člen Avatar uživatele RastaFarian
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Karlovy Vary
    Příspěvky
    162

    Re: Žádost o práva

    Díky Jerrymu a Leryxovi za vyjádření.
    Dust2 Only

  15. #30
    Stálý člen Avatar uživatele AnnoyingGreg
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Usti nad Labem
    Příspěvky
    761

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno RastaFarian Zobrazit příspěvky
    Díky Jerrymu a Leryxovi za vyjádření.
    Díky za vyjádření.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •