Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Žiadosť o administrátorské práva #server Old School

  1. #1
    MyNameIs18
    Guest

    Žiadosť o administrátorské práva #server Old School

    Zdravím portál "Csko.cz",Hl.Administrátorov,Administrátorov a členov.
    Na Vašich serverov vystupujem pod menom "18!" Mnohí ma poznajú.Chcel by som týmto požiadať o administrátorské práva na server "#Old School".A na to hlavne aby som nezabudol. "Každá pomoc sa zíde" Týmto chcem Vám dať najavo že by som Vám chcel pomôcť :-).

    Meno: Andrej
    Priezvisko: Olejár
    Vek: 17

    Moje administrátorské skúsenosti sú na 95%,samozrejme že nie sú na 100% keďže v kódovaní nie som moc dobrý.
    Predošlé skúseností a moje účinkovania: Zo začiatku som bol len ako server admin,na pár webov som tak účinkoval.Ale neskôr sa moje schopnosti rozvinuli na toľko že som bol schopný účinkovať aj na vyššej pozícii.Najskôr som bol "Redaktor,čo mi šlo skvele.Potom som sa učil trošku z technickej stránky som pozrel aj do serverov,čiže s takým nastavením servera alebo pridaním veci do servera tak s tým by problém nebol.No a neskôr som účinkoval ako Hl.administrátor serverov,náborov administrátorov.Táto pozícia mi šla najlepšie zo všetkého.

    Weby by som bol ochotný podať v správe,pretože reklamu samozrejme robiť nebudem.Predošle a aj celkom známe meno pod ktorým som účinkoval: OlaF^

    Steam meno: Tboy101
    Steam ID: STEAM_0:0:41566254

    Čo sa týka preverenia mojich skúsenosti,samozrejme že by som bol ochotný aj prísť na komunikačný server,aby sme sa mohli aj lepšie zoznámiť a pod.
    Niečo o mne: Takže ako vždy napíšem,som fanatik do hier,samozrejme counter-strike.Ďalej moje koníčky: Venujem sa aktívne športu,presnejšie Kick-Box venujem sa tomu profesionálne čiže zápasy a pod.Ďalej len "Nočný život (diská,ženy a tak :D) To je z mojej strany všetko.
    Ďakujem za pozornosť,keby mi to tu náhodou nevyšlo tak len prajem aby tento portál i naďalej fungoval tak skvele ako teraz :)

    S pozdravom 18!

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Žiadosť o administrátorské práva #server Old School

    Ahoj,
    poprosím tě, aby sis dal veřejný profil na steamu. Díky http://steamcommunity.com/profiles/76561198043398236

  3. #3
    MyNameIs18
    Guest

    Re: Žiadosť o administrátorské práva #server Old School

    Ale samozrejme,už sa stalo :-)

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Žiadosť o administrátorské práva #server Old School

    Díky, takže začneme.
    Nevím, jestli sis přečetl pravidla žádost, ale je tam napsáno, že pokud chcete práva na střílecí servery, tak máš hlásit a pokoušet se natáčet cheatery a následně je dávat na forum k posouzení, ale u tebe to tak není. Na Oldu hraješ, to ano, ale žádného nahlášeného cheatera tu nevidím.
    Takže zkus nahlašovat cheatery na foru a potom se uvidí, jo a můžeš trochu zvýšit aktivitu na foru, tím myslím zapojovat se do diskusí ohledně hlášení cheateru, žádostí o unban apod.
    Za mě máš zatím ne

  5. #5
    MyNameIs18
    Guest

    Re: Žiadosť o administrátorské práva #server Old School

    Takýto systém som zatiaľ nevidel,no dobre. :-)
    Nech je ako vravíš.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Žiadosť o administrátorské práva #server Old School

    Ale počkej až se vyjádří Charon ( náborář ) a ostatní admini.

  7. #7
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žiadosť o administrátorské práva #server Old School

    Členem od:
    01-08-12

    Last Activity:
    04-08-12 17:23

    Nedostal za 3 dni práva, tak išiel ďalej? Hm.

    Nie.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •