Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 58

Téma: Global Offensive

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Re: Global Offensive

    Citovat Původně založeno mecky' Zobrazit příspěvky
    asi proto že ještě nevyšla
    GO už se jinde uplně normálně hraje a už je v prodeji ...

    nebo ne?Já myslel že už tak od února se prodává
    Naposledy upraveno Slunicko; 16-08-12 v 15:05.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  2. #17
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Made in Morava
    Příspěvky
    259

    Re: Global Offensive

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    GO už se jinde uplně normálně hraje a už je v prodeji ...

    nebo ne?Já myslel že už tak od února se prodává
    Hraje se jen beta oficiální vydání je 21.8

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Re: Global Offensive

    aha tk to sry já už koukal na yt videa z go a je jich tam celkem dost tak jsem myslel že už vyšlo...ale beta se tky počítá :D
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Global Offensive

    pokud vím oficiálně beta jde stáhnout od 14.8, alespon tak mi to nabídl steam a plná jde stáhnout 21.8. Hrál jsem to dnes a je to hodně podobný CS:S, ale je to o trochu hratelnější teda. 1.6 je zatím pořád nejlepší, ale myslím, že to je o zvyku. Stejně letos plánujou s příchodem CS:GO všechny velký klany postupně skončit s CS1.6 a CS:S. Ale možná to jsou žvásty jako když měl vyjít CS:S :D

    Jinak ti co dělají recenze a testují, tak to mají už dlouho, ale servery jsem teda zatím našel jen od Valve :)
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  5. #20
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Global Offensive

    Beta už je venku hodně dlouho, vim že se dala získat nějakym vyplněnim dotazníku, ale asi byl i jiný způsob. Já jsem to pařil asi hodinku, zatim nevim no, ještě to chce pořádně otestovat.

  6. #21
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447

    Re: Global Offensive

    Ta hra je totální mrdka, ano sorry za ty výrazy ale jinak se to nazvat nedá. Klany neplánujou nic, nekteří přechází, ale podle mě je to kravina.

    Ten kdo vymyslel 1.6 tak založil určitý druh sportu a jako v každém sportu se má pokračovat, jenže místo toho aby valve udělalo hru se všim dobrym z 1.6, tak udělá novou a to navíc hodně podobnou CSS - Proč asi když hrál forest a getright se svojim týmem proti VERYGAMES tak dostali 16:7? A to to verygames hrají kratší dobu. Valve má prachy a podle mě tento rychlý sled událostí je právě sponzorován valve. Viz carmacovo vyjádření, že CSGO nebude hlavním titulem a teď? Teď zrušili Německou EPS. Když začali pracovat na vývoji CSGO, tak přislíbili naslouchání komunitě, teď? Lurppis říkal, že valve serou na to, co jim profi hráči píšou.

    Mám betu a po dvou turnajích jsem se rozhodl, že tu hru hrát nebudu ať se děje cokoli, protože tím, že si ji koupím dám číslo valve, tím, že to budu sledovat dám sledovanost něčemu co nehodlám podporovat. Dle mého je budoucnost v CSpromod, ale bohužel ten teď strádá, nemá o proti CSGO žádnou kampaň, ale naslouchají hráčům a ta hra je dělaná od hráčů pro hráče, stejně tak jako za vývojem Counter Striku stálo pár lidí, co z toho nechtěli vymlátit prachy a proto ta hra byla tak dobrá.


    čísla hranosti na steamu:

    Top games by current player count
    Current Players Peak Today Game

    94,074 94,074 Team Fortress 2
    45,283 69,529 Dota 2
    42,114 50,587 Counter-Strike
    33,280 53,204 Football Manager 2012
    30,638 39,966 Counter-Strike: Source
    27,429 39,766 The Elder Scrolls V: Skyrim
    22,539 30,873 Call of Duty Modern Warfare 3 - Multiplayer
    19,468 32,450 Counter-Strike: Global Offensive Beta
    17,450 27,463 Sid Meier's Civilization V
    7,424 11,050 Left 4 Dead 2

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Global Offensive

    Citovat Původně založeno Bezdak Zobrazit příspěvky
    Beta už je venku hodně dlouho, vim že se dala získat nějakym vyplněnim dotazníku, ale asi byl i jiný způsob. Já jsem to pařil asi hodinku, zatim nevim no, ještě to chce pořádně otestovat.
    jj máš pravdu, já už mám betu takovej dobrej měsíc. A teda hrál jsem to a moc mě to nebavilo. I ten source mi přišel zábavnější když jsem ho jeden čas hrával.

  8. #23
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: Global Offensive

    Nemíku, ale dřív měli CS 1.6 90 000 hrajících hráčů, teď je to 50 000, CS:GO to rozštípalo.
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  9. #24
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447

    Re: Global Offensive

    Citovat Původně založeno gEt sToP Zobrazit příspěvky
    Nemíku, ale dřív měli CS 1.6 90 000 hrajících hráčů, teď je to 50 000, CS:GO to rozštípalo.
    Tos vzal kde? Poslední dobou ty čísla sleduju a CS:GO nic nerozštípalo.

  10. #25
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: Global Offensive

    Před 10 měsíci sem to sledoval a bylo tam 90 000 CS 1.6, 80 000 CoD:MW 3 (na to sem se díval hlavně).
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  11. #26
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    18

    Re: Global Offensive

    Citovat Původně založeno NemiKD Zobrazit příspěvky
    Ta hra je totální mrdka, ano sorry za ty výrazy ale jinak se to nazvat nedá. Klany neplánujou nic, nekteří přechází, ale podle mě je to kravina.

    Ten kdo vymyslel 1.6 tak založil určitý druh sportu a jako v každém sportu se má pokračovat, jenže místo toho aby valve udělalo hru se všim dobrym z 1.6, tak udělá novou a to navíc hodně podobnou CSS - Proč asi když hrál forest a getright se svojim týmem proti VERYGAMES tak dostali 16:7? A to to verygames hrají kratší dobu. Valve má prachy a podle mě tento rychlý sled událostí je právě sponzorován valve. Viz carmacovo vyjádření, že CSGO nebude hlavním titulem a teď? Teď zrušili Německou EPS. Když začali pracovat na vývoji CSGO, tak přislíbili naslouchání komunitě, teď? Lurppis říkal, že valve serou na to, co jim profi hráči píšou.

    Mám betu a po dvou turnajích jsem se rozhodl, že tu hru hrát nebudu ať se děje cokoli, protože tím, že si ji koupím dám číslo valve, tím, že to budu sledovat dám sledovanost něčemu co nehodlám podporovat. Dle mého je budoucnost v CSpromod, ale bohužel ten teď strádá, nemá o proti CSGO žádnou kampaň, ale naslouchají hráčům a ta hra je dělaná od hráčů pro hráče, stejně tak jako za vývojem Counter Striku stálo pár lidí, co z toho nechtěli vymlátit prachy a proto ta hra byla tak dobrá.


    čísla hranosti na steamu:

    Top games by current player count
    Current Players Peak Today Game

    94,074 94,074 Team Fortress 2
    45,283 69,529 Dota 2
    42,114 50,587 Counter-Strike
    33,280 53,204 Football Manager 2012
    30,638 39,966 Counter-Strike: Source
    27,429 39,766 The Elder Scrolls V: Skyrim
    22,539 30,873 Call of Duty Modern Warfare 3 - Multiplayer
    19,468 32,450 Counter-Strike: Global Offensive Beta
    17,450 27,463 Sid Meier's Civilization V
    7,424 11,050 Left 4 Dead 2

    to to hodnotis nejak moc brzo nato ze to jde kupovat cca 3 dny a by mel clovek pristup do bety

  12. #27
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447

    Re: Global Offensive

    Citovat Původně založeno hadas Zobrazit příspěvky
    to to hodnotis nejak moc brzo nato ze to jde kupovat cca 3 dny a by mel clovek pristup do bety
    Měl jsem přístup do bety asi 4 měsíce.

  13. #28
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: Global Offensive

    Citovat Původně založeno hadas Zobrazit příspěvky
    to to hodnotis nejak moc brzo nato ze to jde kupovat cca 3 dny a by mel clovek pristup do bety
    Já už mám přístup do bety půl roku a hrál sem to 2x, protože to je hrozná mrdka.
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  14. #29
    Pokročilý člen Avatar uživatele Celenka
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    RpR
    Příspěvky
    200

    Re: Global Offensive

    1.6 bude vždycky nejvíc hratelná ze všech CS, protože je to old school a byla 1. nevim o tom , ze by nejake klany prechazely, aspon ty nejlepší ne.
    Lidská blbost je nekonečná.

  15. #30
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: Global Offensive

    Polovina SK-Gamingu přešla na CS:GO.
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •