Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 45

Téma: Procesor,Grafická Karta

  1. #16
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447


    0 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Procesor,Grafická Karta

    Citovat Původně založeno Pani s velkyma ceckama ^^ Zobrazit příspěvky
    Taky jsem zastáncem červených,ptže podávají větší nebo stejný výkon za nižší peníz :)

    Edit: hlavně mají menší spotřebu a teploty.
    Si děláš prdel? :D
    Naposledy upraveno NemiKD; 24-08-12 v 13:48.

  2. #17
    Nováček Avatar uživatele Pani s velkyma ceckama ^^
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Znojmo
    Příspěvky
    48


    Re: Procesor,Grafická Karta

    Citovat Původně založeno NemiKD Zobrazit příspěvky
    Si děláš prdel? :D
    proč s teplotama jsou na tom dobře .



    Sám vlastním tuhle ,a nemůžu si jí vynachválit ,teploty luxus ,a při zatěži naprosto neslyšitelná :)



    Něco málo sem vytloukl z 3DMarku11.



    vykon po pretaktovani na 1150/7400 !!!



    narust vuci defaultnim taktům temer 40%!!!!! vykon nad GTX680 i nad HD7970 3GB :)
    Naposledy upraveno Pani s velkyma ceckama ^^; 24-08-12 v 14:10.

  3. #18


    Re: Procesor,Grafická Karta

    Citovat Původně založeno bones Zobrazit příspěvky
    podla mojho vkusu su radeony az prilis hlucne, neviem si vynachvalit tuto 6kovu radu nvidie.. brutalny vykon, tichy chod, dobra cena...
    Referenční kousky byli vždy hlučně, ale ten Gigabite je podle lidí co ho vlastní docela tichý.

    Navíc, on chce kartu do 130 E. A tam neni žádná jiná karta než HD7770. Pokud mu nechceš doporučit GT640 s výkonem pod HD7750a cenou okolo 130 E (Jako HD7770). Tam si nic jineho vybrat nemůže.

    Citovat Původně založeno Pani s velkyma ceckama ^^ Zobrazit příspěvky
    Neco napsal....
    Ten obrázek z webplnynesmyslu.cz (DD) bych taději nepoužíval. Radši koukni na diit.cz, SHW.cz nebo tomshardware.com.
    Naposledy upraveno znedlob; 24-08-12 v 14:35.

  4. #19
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447


    1 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Procesor,Grafická Karta

    Kdybych měl do něčeho jít, do něčeho co vydrží delší dobu, tak jedině INTEL a nvidia.

    Nikdo mi nevymluví, že AMD je horší, víc topí, víc žere - měl jsem to několikrát a je to fakt. Navíc procesory AMD zaostávají výkonem za INTELEM.

    Grafiku bych bral nvidii, je možné, že mají starší proces i že to víc žere, ale těch pár watů stejně nikoho nezajímá. Především, podle mě stojí CATALYST za totální hovno. Když si vemu, tak ovladače na nvidie jsou lepší, mám tam víc možností volby.

  5. #20
    Nováček Avatar uživatele Pani s velkyma ceckama ^^
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Znojmo
    Příspěvky
    48


    Re: Procesor,Grafická Karta

    že jsem měl gtx560TI a musela jít z domu,BF3,atd. neustálí padaní ovládačů ,at sem měl jakoukoliv verzi ,plno lidím co sem tak prolejzal weby,diskuse.
    taky Nvidia po první a naposled u mě . Vlastnil jsem mnoho karet ze stáje AMD ,nikdy žádný problém at to byla x1950PRO , 2600XT, 3850,4890,5850,6950,7950OC nikdy žádný problém.

    Edit : nebudu se tady hádat s fanatikem Nvidie :)
    mám 7950 OC přetaktovanou ,a podává vižší výkon než 670,680 které jsou o hodně dražší :)

    jediný co musím uznat ,že INTEL má navrch s procesory.
    Naposledy upraveno Pani s velkyma ceckama ^^; 24-08-12 v 19:05.

  6. #21
    Banned
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Greater London
    Příspěvky
    101


    1 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Procesor,Grafická Karta

    Citovat Původně založeno Pani s velkyma ceckama ^^ Zobrazit příspěvky
    mám 7950 OC přetaktovanou ,a podává vižšívýkon než 670,680 které jsou o hodně dražší :)
    jediný co musím uznat ,že INTEL má navrch s procesory.
    Tak by jsi měl uznat také, že NVIDIE má navrch oproti AMD i v technologií :) Né nadarmo, jsou všechny nové hry optimalizované pouze pro NVIDII.
    Pročti si o tom něco, pak sem piš odborné věci a hádej se s ostatními :)

  7. #22
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Procesor,Grafická Karta

    NVIDIE sou prostě lepší. Říkám to celou dobu.
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  8. #23
    Nováček Avatar uživatele Pani s velkyma ceckama ^^
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Znojmo
    Příspěvky
    48


    Re: Procesor,Grafická Karta

    Citovat Původně založeno gEt sToP Zobrazit příspěvky
    NVIDIE sou prostě lepší. Říkám to celou dobu.
    Aha,tak to potom jo.


  9. #24


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Procesor,Grafická Karta

    Citovat Původně založeno s3zn4m Zobrazit příspěvky
    Tak by jsi měl uznat také, že NVIDIE má navrch oproti AMD i v technologií :) Né nadarmo, jsou všechny nové hry optimalizované pouze pro NVIDII.
    Pročti si o tom něco, pak sem piš odborné věci a hádej se s ostatními :)
    Asi myslíš teselaci. Her co jí využívá se dá spočítat na prstech jedné ruky.

    Citovat Původně založeno gEt sToP Zobrazit příspěvky
    NVIDIE sou prostě lepší. Říkám to celou dobu.
    V cenové kategorii do 130E proste lepší karta než HD7770 neni. NVIDIA je prostě s vydáváním moc pomalá a na low-end uplně kašle (Viz GT640 s DDR3 za 3k). NVIDIA může být nejlepší v High-endu to ano, ale níž už je to bída. Takže tu přestan pláca nesmysli a nejdřív to něčim podlož. Já tu vždy uvedl test či graf, za to ty tu plácáš do větru.
    Naposledy upraveno znedlob; 24-08-12 v 22:48.

  10. #25
    Nováček Avatar uživatele Pani s velkyma ceckama ^^
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Znojmo
    Příspěvky
    48


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Procesor,Grafická Karta

    mohli by jsme se tu hádat do nekonečna ,asi bych to shrnul takhle ,někde je prostě lepší Nvidia a někde zase AMD ;)

  11. #26
    Banned
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Greater London
    Příspěvky
    101


    1 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Procesor,Grafická Karta

    Myslím technologii HyperQ, nevím jestli se tomu v CZ říká teselace, ale tato technologie podporuje tisíce MPI aplikací.

    Jinak pokud zapojíte NVIDII 9800GTX ($90) a jako dualní PhysX NVIDII 8800GTX ($60) dostanete takový výkon, že se budete hrabat u AMD při ceně 6 000 Kč, aby jste jej dorovnali. Kdo říká, že NVIDIA má pouze drahé karty, říká blbost!

  12. #27


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Procesor,Grafická Karta

    Citovat Původně založeno s3zn4m Zobrazit příspěvky
    Myslím technologii HyperQ, nevím jestli se tomu v CZ říká teselace, ale tato technologie podporuje tisíce MPI aplikací.

    Jinak pokud zapojíte NVIDII 9800GTX ($90) a jako dualní PhysX NVIDII 8800GTX ($60) dostanete takový výkon, že se budete hrabat u AMD při ceně 6 000 Kč, aby jste jej dorovnali. Kdo říká, že NVIDIA má pouze drahé karty, říká blbost!
    http://pctuning.tyden.cz/component/c...ny-vykon-v-hpc
    V hernim vykonne ti to nepomůže. Tahle funkce ti zlepší výkon ve výpočtech a ne FPSka.

  13. #28
    Banned
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Greater London
    Příspěvky
    101


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Procesor,Grafická Karta

    Vážně? Řekl bych, že pokud spustíš jakýkoliv proces vždy provádí výpočty. (Ať už jsou to kernely Windowsů, CS, Boosting, cokoliv.) Čím rychlejší výpočet dat, tím rychlejší je výčet programu, automatický to znamená, že roste i FPS u hry. Je vidět, že o tom nic nevíš, bože za co mě trestáš?

  14. #29


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Procesor,Grafická Karta

    Citovat Původně založeno s3zn4m Zobrazit příspěvky
    Vážně? Řekl bych, že pokud spustíš jakýkoliv proces vždy provádí výpočty. (Ať už jsou to kernely Windowsů, CS, Boosting, cokoliv.) Čím rychlejší výpočet dat, tím rychlejší je výčet programu, automatický to znamená, že roste i FPS u hry. Je vidět, že o tom nic nevíš, bože za co mě trestáš?
    Hele nebudu se tu s tebou hádat. Zjisti si o tom něco. Tahle funkce bude v kartách jako Quadro a tyhle karty nemaj výstupy. Quadro karty jsou použity např. v Nasa, Laboratořích atd. a stojí okolo 20k.

    V případě stolního PC výpočty provádí CPU. To pak dále říká grafice co má dělat. Takže když si koupíš silnou grafiku a slabej procesor tak ti to procesor bude brzdit, protože grafika nebude vedet co má dělat a bude se flákat.
    Od grafického výkonu jsou tam ROP, texturovací jednotky aj. a u NVIDIE specialne teselátory.

  15. #30
    Banned
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Greater London
    Příspěvky
    101


    Re: Procesor,Grafická Karta

    Máš pravdu nebudu se s tebou hádat, já to studoval. Mysli si svoje, HyperQ mají všechny nové řady, máš to nvidii, měj se!

    Btw. render jde přepnout na GPU, ale to by jsi měl vědět, když si takový profík.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •