Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 32

Téma: St3nY Chanel ... :D INFLIRTACE GAMESHYTES

  1. #16
    Stálý Maniak Avatar uživatele :D Dal Ta Bhoper:D
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Trenčín
    Příspěvky
    1,111


    Re: St3nY Chanel ... :D INFLIRTACE GAMESHYTES

    To ani nebol skill kým si im zamieril HS to dosť trvalo.



  2. #17
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142


    6 z 7 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: St3nY Chanel ... :D INFLIRTACE GAMESHYTES

    Jezis ty si kokot, aj ti boti ti dali hit. Hs si dal az ked bol na 5 cm od teba s fulloutom. Keby si im povolil stity, tak by si len utekal lebo by ta dali, dalsia 0 co robi zo seba skylerQa. Zmaz sa.

    A o tom gs ani nehovorim, traposko.

  3. #18
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864


    Re: St3nY Chanel ... :D INFLIRTACE GAMESHYTES

    Kotelna vs Gejšits = mafia wars

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Shamino
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    437


    Re: St3nY Chanel ... :D INFLIRTACE GAMESHYTES

    Demence :)

  5. #20
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864


    Re: St3nY Chanel ... :D INFLIRTACE GAMESHYTES

    Citovat Původně založeno $h4miik Zobrazit příspěvky
    Demence :)
    hh nevím jestli je to na mě. Ale hrál si tam někdy ? Já v době svého banu a řeknu to, řeknu, jak se tam krásně o Kokotelně, pardon, kotelně vyjadřují, už jsem z těch jejich názvů zblbnul.Dodnes si to pamatuju na tom jejim debilním JB. " Ty si z Kokotelny ? To seš ale kokot, protože kokot kterej vymyslel kokotelnu musel bejt vopravdu kokot" ........Nic z toho není vymyšlené.Takže mi vůbec nevadí to, že se tady urážejí gejšits

    E: a všichni se tomu smáli.Takže by ste mohli změnit názor.
    Naposledy upraveno Piner; 29-08-12 v 19:15.

  6. #21
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Re: St3nY Chanel ... :D INFLIRTACE GAMESHYTES

    Citovat Původně založeno .Piner Zobrazit příspěvky
    hh nevím jestli je to na mě. Ale hrál si tam někdy ? Já v době svého banu a řeknu to, řeknu, jak se tam krásně o Kokotelně, pardon, kotelně vyjadřují, už jsem z těch jejich názvů zblbnul.Dodnes si to pamatuju na tom jejim debilním JB. " Ty si z Kokotelny ? To seš ale kokot, protože kokot kterej vymyslel kokotelnu musel bejt vopravdu kokot" ........Nic z toho není vymyšlené.Takže mi vůbec nevadí to, že se tady urážejí gejšits

    E: a všichni se tomu smáli.Takže by ste mohli změnit názor.
    Kotelnu mám stále za seriozní server, takže měnit názor na to video je scestné.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  7. #22
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864


    Re: St3nY Chanel ... :D INFLIRTACE GAMESHYTES

    Citovat Původně založeno |B4D B0YS|xXx Zobrazit příspěvky
    Piner, nebuď večne hysterický, samozrejme že to nemyslel na teba.
    Ale

    je dobrá slovná hračka, hh.

    A okrem toho: Keby niekto došiel na JB sem a povedal by, že je z GS, stavím sa, že v momente by dostal veľmi podobnú odpoveď, takže v tomto si neni čo vyčítať. Proste také sú všetky tardbrejky.
    Smutné je, že tam to admini ještě podporujou.Na těch gejšits.

  8. #23
    Stálý člen Avatar uživatele Kuzli
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    670


    Re: St3nY Chanel ... :D INFLIRTACE GAMESHYTES

    Já si myslim, že tady na JB se k hráčům z Gayů nestavíme nějak špatně. Když je to nějakej fakt kid, tak se mu zasmějem, trochu se vyhlásí (trochu) a je klid. Když je to nějaký starší, moudřejší, tak se mu zasmějem a v pohodě hraje se dál. Když řekne "Puste klávesnici a myš" hned odpověď "Ty si z Gayshits viď? Myš se tu nesmí napiš /menu a přečti si to." A v pohodě víc se to neřeší. Tak nepiš že sou TardBrejky všechny stejný. Poslední dobou se na JB k šitům chová docela dobře. Myslim si teda já.

    E: K tomu videu. Kdyby ste radši ukázali jak ste intelgentní. To je odplata jak cip. To se to bude takle oplácet do konce světa. Vžijte se radši do situace, kdyby se to stalo na opačné straně. hh nechtěl bych vás vidět, jak takhle dostanete hlavu. Radši di na classic nebo tak něco a ukaž skill ať vidí že sou na kotelně skills. Ne tohle. Eště ty blbý titulky k tomu. hh trapas

    E2: a k tomu tvýmu videu. To dej na stránky GS ať vidí jaký sou tu skills. Nejlepší na tom je asi ta písnička.
    Naposledy upraveno Kuzli; 31-08-12 v 22:21.

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele zyx
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    753


    Re: St3nY Chanel ... :D INFLIRTACE GAMESHYTES

    Asi jako je blbost nenávidět občany onoho státu jen kvůli tomu, že se narodili v onen stát.

  10. #25


    Re: St3nY Chanel ... :D INFLIRTACE GAMESHYTES

    Chalani, keby som patril do tohto admin teamu, bol by som skutocne za Ban aj tu, to to nie je normalne, spravate sa jak totalne retardovani ludia. Taketo hrdinstva stvaraju deti v skolke, alebo na zakladnej skole, je smutne, ze aj ludia nad 16(mladsi predsa cs hrat nemozu) stvaraju taketo hluposti, mali by ste sa nad sebou zamysliet.

    Co sa tyka toho druheho videa, mas pravdu kazdy nejako zacinal, ale nikto sa nenatacal a nehadzal to na web, taktiez pochybujem, ze hocikto musel dat botom do ruk len knify, aby bol schopny nieco zabit. Som prvy krat na webe, ale vidim, ze ty ocividne "normalny" nebudes, ked si schopny zavesit na web taketo hovna a este sa pri tom tvarit ako hrdina. :)

  11. #26
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    164


    1 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: St3nY Chanel ... :D INFLIRTACE GAMESHYTES

    Všetci hráči z kotelni pičuju po GS,ale keby vam davali práva tak neodmietnete ...
    Také fake krysi tu su veľa (česť vynimkám)...

  12. #27
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Re: St3nY Chanel ... :D INFLIRTACE GAMESHYTES

    Citovat Původně založeno ekt0r Zobrazit příspěvky
    Všetci hráči z kotelni pičuju po GS,ale keby vam davali práva tak neodmietnete ...
    Také fake krysi tu su veľa (česť vynimkám)...
    Dřív sem tam mohl být head admin, ale nevzal sem to z důvodu, že to je mrdka.
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: St3nY Chanel ... :D INFLIRTACE GAMESHYTES

    Steny online biceps :D ty uz na tom radsi nemaakej smaz ucet na yt nebo ho pouzivej jen k likovani gayshites videii protoze videt toto driv nez tu zacnu hrat rekl bych si ze to je na hovno server akorat ponizuji ostatni apod takze si big boss a velky trapacek
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  14. #29
    Nováček Avatar uživatele St3ny
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Czech Republic , Most
    Příspěvky
    75


    Re: St3nY Chanel ... :D INFLIRTACE GAMESHYTES

    Slunicko dekuji za názor , Ektore nad tvým názorem bych se trochu pozastavil né všichni kdyby mi nabýdli admina tak to přímou , třeba , já ! "Jsem nezávislí hráč, a GS prostě nesnáším " nic jiného v tom není :)

  15. #30
    Expert člen Avatar uživatele koNan
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Matrix
    Příspěvky
    534


    Re: St3nY Chanel ... :D INFLIRTACE GAMESHYTES

    Tak to video je největší sračka co sem kdy v životě viděl...Kotelně ste udělali akorát ostudu...a je tam asi 20 sekund videa a zbytek sračky typu: Režie atd...chlapče tobě by měli dát ban za tupost

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •