Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 56

Téma: Admin/AWP - PŘIJATÝ

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Admin/AWP - PŘIJATÝ

    Zdravím,rozhodl jsem se opět požádat o práva na AWP,už jsem žádal asi před 2 měsíci,ale z některých důvodů jsem jí nechal locknout.Rád bych práva na AWP z důvodů vůlgárností,spamu a občasných cheatrů.Na kotelně hraji již více než rok,admina jsem dělal již na 3 portálech,které se ale dříve či později rozpadly.Adminů na AWP je celkem dost,ale v odpoledních hodinách,kdy navštěvuji AWP asi nejčastěji tam chodí jen 514pro(pokud i někdo jiný sorry,asi sem si nevšiml).Duska je teď více na Fy a tak bych chtěl pomoci zamezit porušování pravidel na tomto serveru(AWP).Na serveru jsem teď celkem často,což ale neznamená 24/7.Zahraji si tam 2-4 mapky,protože když jich hraji víc už to hraniči s šílenstvím.Cheatra poznám,ostatně pár jsem jich nahlásil ať už na fóru,či Bezdakovi,nebo Biovi na steam.Můj nick ve hře je:DarkAspecT,jako ostatně i na fóru či na steamu.Bany na NS byli jsou a budou.Na steamu jsem dostal zatím jen jediný za vůlgarnost,která se u mě myslím snad už zmírnila.Na csku trávím opravdu dost času,ale ne jen na kotelně,často teď hraji s přáteli gathery,mixy.Více bych toho nevypisoval,jelikož je to v této žádosti:http://csko.cz/forum/showthread.php?8594-Pr%E1va-na-AWP .Děkuji za každou odpověď.
    Naposledy upraveno DarkAspecT; 16-09-12 v 14:19.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Re: Admin/AWP

    Tak ja nemam problem... Hrame spolu obcas gathery a tam si v pohode a skill mas tiez, tak preco to neskusit :) PRO
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Amazing-Zajic
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    963

    Re: Admin/AWP

    Pro, máš dostatečnou tučnost, jinak by se nebyl v Tučném klanu :D

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Admin/AWP

    Oběma díky:-) ano,do tučného týmu je velmi těžké se dostat:-D

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Red face Re: Admin/AWP

    Mohl by se ještě někdo vyjádřit?..
    E:Poprosil bych tedy monntyho o vyjádření:-) popřípadě 514 pro.
    Naposledy upraveno DarkAspecT; 23-09-12 v 20:20.

  6. #6
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Admin/AWP

    Citovat Původně založeno DarkAspecT Zobrazit příspěvky
    Mohl by se ještě někdo vyjádřit?..
    Monty by sa mohol.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele grifin
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Kadan
    Příspěvky
    324

    Re: Admin/AWP

    darka znam je to pohodovej obcas si zahrajeme mix a nejaky to wh tam ma tak ze jsem pro:)

  8. #8

    Re: Admin/AWP

    S awp serverm toho nemám moc společného. Jinak na JB serverech s ním není žádný problém. Nevidím žádné překážky

  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Admin/AWP

    Díky moc,poprosil bych další adminy o vyjádření.

  10. #10

    Re: Admin/AWP

    Jo dark :D, no, co k němu napsat? Jo, takže znám ho ze serveru, zatím seká latinu ;-) Teď vážne, hráč na pohodu, hraje si své, zbytečně nekomentuje, nenadává, skill si už docela vypracoval, nějaké cheatery mi dříve nahlásil, teď toho moc není, ale to je možná tím, že jsem tam teď míň a spíše večer. Pokud by fungoval jako CHH a hlavně tam krotil ty vulgarnosti a demenci co někteří píší, tak jsem pro. Mohl by mě tam konečně někdo doplňovat přes den.

  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340

    Re: Admin/AWP

    nic proti, ale proč chceš práva na AWP, když píšeš, že si tam zahraješ max 2-4 mapky? :D to se pak nedá moc mluvit o pokrytí serveru, ne? :D jiank hezká žádost, nemám nic proti..ale nechám to jinejch

  12. #12
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Admin/AWP

    Citovat Původně založeno djkofi Zobrazit příspěvky
    nic proti, ale proč chceš práva na AWP, když píšeš, že si tam zahraješ max 2-4 mapky? :D to se pak nedá moc mluvit o pokrytí serveru, ne? :D jiank hezká žádost, nemám nic proti..ale nechám to jinejch
    Asi proto,že jsem zastánce map gowenna,space,infernal2004,india a spol a když pak například votnou aim_awp tak se klidim protože ji nemám rád :)No a taky proto,že mě pak většinou zavolaj na gather :)

  13. #13
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340

    Re: Admin/AWP

    díky za odpověď, ale i tak si říkám, že je ti málo :) ale chápu, hrat celej den jen AWP, asi by mi šiblo taky :D

  14. #14

    Re: Admin/AWP

    Citovat Původně založeno djkofi Zobrazit příspěvky
    díky za odpověď, ale i tak si říkám, že je ti málo :) ale chápu, hrat celej den jen AWP, asi by mi šiblo taky :D
    No, na to že to awp nehraješ dobrej koment :D

    Ještě nepřišel ostatním mapám na chuť, tak to musíme změnit ;-) Kdy se pohybuješ na serveru awp? (ať se potkáme) Rád bych tě testnul ;-)

  15. #15
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Admin/AWP

    Odpoledni hodiny?:-)Nevím okolo té 3 mám většinou čas

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •