Citovat Původně založeno MarcelloR Zobrazit příspěvky
Normálne mi je až smiešne ako to prežívate všetci :D Nestačí vám, že je toho plný internet ? Musíte to aj tu vopchať ? Denno denne umierajú ľudia(je to súčasť života). Umrie nejaká celebrita, tak sa ide celý svet posrať, ako keby neviem kto umrel, pritom to bol taký človek ako sme aj my... Ja sa nemienim na nič hrať a kľudne poviem, že je mi to absolútne jedno. Prečo som tu nevidel žiadnu tému, keď umreli nejakí ľudia tuto na Slovensku pri autonehode? Prečo nevytvoríte aj im témy a nepíšete to vaše trápne a falošné R.I.P ??? Jedine čo o ňom viete je, že hral v rýchlo a zbesilo a tvárite sa, ako keby vám umrel niekto z blízkych...
Samozrejme, že nejaké RIP je totalna pičovina, ak to človek nemyslí vážne. Ale prečo by som si takto nemohol uctiť pamiatku niekoho na koho som čumel do bedne a videl som ho vo filmoch, o ktorých ostatní ľudia zrejme ani nevedia, že vyšli, pretože ho poznajú len z F&F. Je to rovnaké ako s hokejistami, ktorí umreli pri páde lietadla. To, že sa niekto s nimi nestretával osobne znamená, že je trápne uctiť si ich pamiatku ?
To, že toľko ľudí nanho spomína asi niečo znamená .. z vyjadrení jeho priateľov a hercov, čo s ním pracovali je vidno aký to bol človek. Logicky, že by som držal hubu a nerozpisoval ti to tu ak by som o nom nič nevedel a poznal ho max ako nejakého Briana Oconnera.
Vieš, ľudia nepíšu tieto RIP a podobne obyčajným ľudom, pretože ich nepoznajú a skade by aj ? Paul je slávna osobnosť, ktorú videli nespočetnekrát .. a prišlo im to zrejme ľuto. Rovnaké prípady ako Heath Ledger, Andy Withfield. Ja natom nevidím nič zlé, ak to človek myslí vážne a nepíše to len tak na parádu, aby bol frajer.