Nevím, o co jde, jen přeposílám:

Jeden ucet.
Cau kotel mel bych velkou prosbu.
Dal sem Pankymu STEAM a on si koupil orig. hru.
No hral asi hodinu přišel biznis a dal mu ban, ze mi ukradl STEAM.
Jiny ucet.
Ok ja kámošovi napisu at posle a prej rikal ze si toho byznis hodne vymislel a kamos dostal od kamose dostal steam prej mu ho dal Horka Cokolada a ze si prej ze steamu koupil csko a itak dostal permanenty ban a byznis mu tam napsal kradnuti uctu přitom ho dostal od kamose a ten vypis ti poslu
Dalsi ucet.
Dobrý den,Vážený Pane Kotle chtěl jsme vás poprosit o Unban o mého syna musel jsme se zaregistrovat pres jinej nick protože dostal pernamentní ban nebo jak se to na vaší hře píše chtěl jsme se omluvit vůči jemu chování stěžoval si na nákého admina byznise že prej se pohádaly a s obou stran šly nadávky a on ho nějak zabanoval tak jestly by nebylo možné nějak to zrušit koupil jsme mu jakýsi steam nebo co to je za link a zaplatil mu originální verzy cska pred tim mu poslal nákej kamarád steam a on si s tohoh koupil counter strika a zase mu to nějak ten admin zakázal tak já sem poslal peníze jenom což mě přišlo divné myslím že se jmenoval MichalKaspar153 tak on nám dal učet a pres nej jsme si koupily countra :) děkuju za vyřízení s pozdravem Ing Hlaváč.