Zobrazit výsledek ankety: Anonymní anketa. the bEAST: Skill / Cheater.

Hlasující
49. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Slovenskej f0rest, čistej skill.

    19 38.78%
  • Cheater. Zakrývá to dobře. Umí s tím. Ale ne dost.

    30 61.22%
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 25

Téma: the bEAST - wh - d2only

Threaded View

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Michal_haniccin
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Brno - Capital city of Morava
    Příspěvky
    115

    Arrow the bEAST - wh - d2only

    the bEAST
    http://stats.csko.cz/statsx/hlstats....player=2825053

    V reakci na http://csko.cz/forum/showthread.php?...al-Haniccin-WH

    Aby to nebyly jenom kecy, tak jsem převzal iniciativu a mrknul na to stejné demo, které posílal the bEAST. http://leteckaposta.cz/620446405 Osobně si nemyslím, že jsi byl zaplej (ne, s lockem počkejte). Pointa, kterou chci ukázat je ta, že když si uděláš dostatečně všímavý nepřátele (ve mě teď jednoho rozhodně máš), tak se dá zabanovat sebelepší čistej hráč. Stačí vypsat pár časů. Vytrhnout je z kontextu. Zapomenout, že probíhala nějaká komunikace, že jsi v tý situaci byl už 1500x, že už znáš všechny možný varianty, které mohou nastat. A pak mít taky trochu toho štěstíčka na nějakej předstřel, předmíření, díru, aby se vzbudilo podezření u míň zkušenejch adminů, kteří pak přehlasujou ty zkušený.


    28:00 Jak můžeš mít tu drzost a někomu vyčítat to, že si předmiřuje? Když pominu to, co jsi předváděl na A (podle mě nic na ban, ale podle Tebe je to celej wh koktejl z tušení enemy, díry, předmíření), tak co to má bejt na tom CT spawnu? Nejen, že checkuješ situaci přes zdi, ale ještě přes ně koukáš na CT spawn. Jak víš, že ho slyšíš střílet zrovna za tou bednou a že jich není víc? WH 75%
    30:42 Hele původně jsem si dělal srandu, ale Ty ten wh vážně máš. Po čem jsi střílel? Co jsi viděl? A já myslel, že něco umíš. Schválně si to zpomalte na 1/4. WH 100%
    31:50 Hm. A další čas. Shodou okolností si sleduješ hráče přes bednu. O tom, že bys předstřeloval a předmiřoval a hrál opatrně, jako minule, ani nápad. WH 80%

    Pár časů by se našlo, ale nic moc, umí si dávat pozor.

    36:38 Aha. Buď to tam prostě zkusil nebo wh, takovejhle postřeh většina lidí nemá WH 50%
    37:13 A všechno předtím. Tak jo. Počkám si na něj. Jenže on sakra nejde. Ok jdu jinam. Ale pro jistotu se podívám, přes stěnu, jestli přecejenom nepřijde. WH 90%
    37:30 Normálně bych to za čas nepovažoval, ale u Tebe udělám výjimku. O tom, že se promenáduješ na středu a nekreješ se (víš, že tam nikdo není) se jen zmíním, ale to, že vyjdeš a předmiřuješ si CT spawn, kde by byl jenže jak nedat vědět, že víš i o tom za vratama, uff dupnul. Toho na spawnu nechám bejt a zkusím naprasit toho za vratama. Že bych se podíval, tak jako vždycky jindy nejdřív doleva mě ani nenapadne. Nepotřebuju to checkovat, mám na to kamaráda. WH 70%
    40:43 Schválně to sledujte. Když je na midu awp, tak si dává pozor. Teď ví, že má čisto a běží si s granátem v ruce, první, úplně nekrytej, mid bez smoku. Haha WH 30%
    40:50.98 Nejhloupější wh čas, jakej jsem kdy vypsal. Opravdu musíš bejt tak línej, že si předmíříš na afk hráče? A ani tu hlavu netrefíš? Ostudo. Komentuju i perfektní přehled o situaci na midu. Rozjezd dobrej. WH 95%
    42:46.01 Na co předmiřuješ? Další wh čas. WH 95%
    42:49 Tohle je vtipný. Aha. Je vlevo. Koukejte, jak vysvětlím, že jsem o něm věděl. Nejdřív se na něj podívám a ujistím se, že se nedívá přímo na mě, že mám na všechno čas. Tak fajn. Teď vystřelim vpravo. A rovnou dám 180 doleva. A vychutnám si ho. WH 100%
    44:50 Ví, že nikdo nečeká na záchodě. WH 5%
    46:27.68 Znovu, předmíření. WH 95%
    48:37 On si pro ten frag fakt šel. Jiný pozice neexistovaly. Předmíření znovu na správné místo. (slabej čas, já vím), ale kdybys jak trubka nezoomoval, tak jsi měl jednoduchej frag. WH 15%
    50:05 Celý to smrdí. Jak říkal, předmiřuje. WH 50%
    52:58 Vyběhnul jsi střed a nepředmiřoval jsi do zdi, byli jinde. O těch dvou CT jsi věděl pořád a checkoval sis jejich pohyb, při přestřelce na CT spawn. Ale jasný wh je až to, jak se vyhejbáš granátu. I kdyby to byl flash, tak ten co vidíš (slyšíš, že to flash není) letí za Tebe a neoslepí Tě (v tenhle moment musíš koukat na výlez z vrat, nic jinýho). A stejně zůstaneš přikrčenej. Vidíš totiž letět přes texturu flash. Ten nemůžeš vidět, slyšet, nic. A stejně počkáš než bouchne WH 150% BANOVACÍ ČAS
    53:27.04 90 % WH. Není to řešit. Díváš se přes dvě krabice přímo na hlavu a vůbec Tě nepřekvapuje výstřel awp z čistýho plantu.
    56:11.20 100 % WH Zase míříš přes stěnu. I ten předstřel, jak tomu říkáš, tam je.
    56:17 moje oblíbená pasáž. Na všechny strany se rozhlíží přes stenu, nemíří v podstatě nikam, tak aby to dávalo aspoň trochu smysl.
    57:49:15 100 % WH zase míříš přes stěnu o tom, že by sis, jako každej normální člověk bral nejdřív spodní kata nechceš slyšet. Potom samozřejmě předmíření přes stěnu do spodních kat. btw: pěknej flash :)
    58:34:00 100% WH To jak si předmiřuješ zase na texturu a ne na místo, kam vyjde. Tohle je obecně moc pěkný. Pustil jsi se do přestřelky, na kterou nemáš reflexy a nezvládáš zakrývat co všechno vidíš a zároveň na to "reagovat", jako když Ti jdou po jednom.
    58:36:50 200% WH Tohle je ten malej wh tik, kterej nezakryje sebetrénovanějši slovák. Všimněte si, jak předmiřuje přes 2 textury za bednu. Pak si uvědomí. Aha, on je za bednou. Ale stejně tam ještě trošku cukne. BANOVACÍ ČAS


    Upřímně, tohle jsem nečekal. Že je někdo tak hloupej pokrytec, že vyčasuje demo na kterém sám cheatuje. Jak to tak bývá, sám jsi stvořil svého nepřítele. Mě by ani nenapadlo, že jsi zapnutej. Myslel jsem si, že jsi naskillenej robot, kterej to trochu moc prožívá. Problém je v tom, že časem dospěješ, vypadneš z tátovýho domu a máminý kuchyně a zjistíš, že tohle se nedělá. Že obelháváš ostatní i sama sebe. I když je to "jenom" počítačová hra. Žiješ ve lži. Jsem si jistej, že je tu dostatek zkušenejch adminů jako Burak1, Koprakek, Samco, Zoyer, Smoke, Nika (a další) :D, kteří už na takovýhle maj čuch. Silver lining nebo (nevím, jak tomu říct v češtině) je v tom, že ze serveru zmizí dva nadprůměrní hráči, kteří se vzájemně vybanovali. Když se dva perou, admin se směje. A pro průměrnýho hráče je to vítaný. Sranda je, že jsi dobrej hráč a čas od času by jsi byl první tak jako tak, měl bys z toho větší radost, ale nebylo by to tak často, jako teď. Je mi fakt blbě z toho, jak dobře s tím wh umíš a těžko nemyslet na to, kolik takovejch, jako Ty hraje. (eRko, em0tion a určitě jich ještě bude).

    Všem se omlouvám, za sloh, spousta toho textu bylo navíc, nedokázal jsem vynechat emoce. Ale když je někdo až takovejhle záporák, tak se trocha toho času věnovat vyplatí.
    Díky za váš čas.

    MiCHAL HANiČČIN
    Naposledy upraveno Michal_haniccin; 12-05-16 v 13:51.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •