Musím povedať, že od mojej UB žiadosti kvôli autobhopu --> TU som to nejako neriešil, sice som vedel že si mimo a že tvoj plugin nefunguje a sám nevieš aké "dieročky" tam sú, keďže som dostal ban za niečo čo nemám, ale to je jedno, prejdime k tomu hlavnému a to je toto:

fake?: nemel , ale opravdu ne:D.
fake?: byl jsem banovanej nejspise za bhop.
fake?: ale i zoid napsal,ze clear.
fake?: a ze toho maji malo.

fake?: mam jen permu na vac servery.
fake?: na zaklade anticheatu.

fake?: nemel:).
fake?: vis jak skacu busted :D.
fake?: zoid napsal,ze ten bhop je clear..odrazy,rychlost.
fake?: vse v pohode.
fake?: a ty pochop,ze zadny program jsem nemel zaply.


Zoid, úprimne, nechápem čo ty robíš na takomto portále, prosím ťa odíď a vyplň si tu formulár https://www.valvesoftware.com , lebo niekoho ako si ty, je normálne škoda nemať vo valve.
Ten tvoj skill v pawn jazyku je úžasný, že si stačí napísať do konzole bind mwheelup +jump;wait;+jump;wait;+jump;wait+jump" a hneď to napíše že má človek autobhop typu S ale pritom budeš normálne skákať kolečkom.
Aby som nezabudol, ako killermacka sám povedal, citujem "Semafór sa nemôže pomýliť ale policajt je ľudská nemotornosť", čiže ak si ty myslíš že valve sa nejak splietlo a nebolo to automaticky anticheatom, tak asi prišiel nejaký VALVE "admin" na kotelnu a spectoval ho, hej, myslím si že to bolo takto, chudák fake, však on nič nemal, ten jeho anticheat ktorý sa skladá z pawn jazyku je nemožné oklamať.


Rekapitulácia: fake?: zoid napsal,ze ten bhop je clear..odrazy,rychlost.

xddd plz, stop. #peace