Mám tu pár nápadu , jsem si na 99.99% jistej že to nebude přidané ale proč to nezkusit , že ? ;)

Rank
------

Rank byl resetovaný , když jsem to hrál.. nevím na co ho necháváte furt same , pořádně nikdo z oldschool hráčů to nehraje , proč nedáte šanci ostatním ? Vidím tam plno hráčů co to tryhardí a furt mají furien rádi, proč ne?
Jo ted si asi říkáte ale old school hráči tam mají právo zůstat hm , tak navrhuju udělat topku zvlášt pro ně , něco jako /thebest , nebo něco takového , pojdte dát šanci i ostatním...
a restartujte normální top 11....

Pak si určitě někdo říká , ale vole .. já to hraju dlouho a mám tam třeba 70k ... no to je pěkný , tak to už máš nějakej ten skill na to všem ukázat že se tam udržíš od 0ly jako ostatní ne ? ;)


Furien "spešl"
------------------

Co tím myslím ? Bojíte se dát admina lidem jako je fake , kteří dělali svoji práci dobře...
protože dostali VAC nebo někdy na kotelně zaply , hm... Tak jim dejte jen spešla a zkušte je jako to je na jailbreaku ne? Nevidím problém... Na F není nikdo aktivní max troppe tam občas zajde něco jako spešl by si tam hodilo , vidím tam spoustu zapnutejch lidí co si tam hrajou s abhopem abčkem a tak ale admin v nedohledu a já jsem lazy to jsem postovat a ostatní určitě taky.. ;)



just think bout it



/T