Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: behindyou

Threaded View

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele behindyou
    Datum registrace
    Dec 2015
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    104

    behindyou

    Vypis z konzole:



    Poznamka:


    Zdravim, dostal som pred casom perma ban za obchadzanie banu ktory som nedostal ja ale moj kamarat , s ktorym hrame na rovnakej ip. Neriesil som to lebo som nemal cas na hranie a ked som si chcel zahrat tak som si zapol VPN a isiel na non steam ale teraz admin fellow riesil kamrata ze obchadza permu, ktora sa ho netyka a bola udelena mne a aj to nepravom. Admin fellow argumentuje tym ze mame rovnaku ip, co bohuzial nemoze nikto ovplyvnit, proste musime hrat za takych podmienok. Ako dokaz je urcite mnozstvo chatlogov alebo inych zaznamov na backende ku ktorym maju pristup kompetentnejsi, urcite sa tam daju najst chvile kde sme boli na serveri obaja sucasne a nie len na TTT. Hravame spolu celkom casto teda hravali sme. Ako dokaz sa mozme kludne obaja znovu napojit pod rovnakou IP ale je na to potrebne zrusit bany, aby som sa mohol pripojit. Kolega moze hrat s rovnakou IP kedze mu ban na steam vyprsal, mna ta perma bez VPN nepusti.

    E: pišem to z mojho učtu lebo kamarat nema vlastny a nechce sa mu robiť, preto neriešil UB
    Naposledy upraveno behindyou; 02-02-22 v 09:25.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •