Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Grepolis apod.

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820


    Grepolis apod.

    Hraje tu někdo hry jako já; teda Ikariam, Grepolis, Shake and Fidget a nebo Mount and Blade? :D


  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820


    Re: Grepolis apod.

    Asi ne co :D

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242


    Re: Grepolis apod.

    Hrál jsem SF Game... server3 CZ 170 lvl.. potom mi ukradli účet, tak sem na to kašlal...
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kaktus-sama
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    123


    Re: Grepolis apod.

    SF - Svět 2 - 81 Lv

  5. #5
    The King of Limbs
    Guest


    Re: Grepolis apod.

    Blbost na bázi Travianu.

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820


    Re: Grepolis apod.

    Lvl 170? Tak to je dcl dost, já mam ted na trojce serveru lvl 140 O.O S Grepolisem budu končit, tak kdyby chtěl někdo dcl vytuněnej účet se 60i městama z top 150 v centru mapy kde probíhají boje mezi první aliancí a naší třetí + našima spojencema mi napište :D nějak tomu už nemůžu věnovat ten čas...jinak... asi teda mrtvý téma :D pokud byste někdy byly offline jako třeba já loni na horách, doporučuju tu hru mount and blade, jako hustý ze středověku- králové, turnaje, války a hlavně dost dobře vypracovaný bitvy (daj se taky lukem, oštěpem, nožem, kuší dávat headshoty :)) asi nejlepší hra spolu s Diablem co sem hrál offline. Ikariam byla taká dobrá onlinovka, ale už to nějak upadá, ne a ne hru nějak obohatit... :-)

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074


    Re: Grepolis apod.

    Mount and Blade bolo na steame teraz za par euro, ma to taku na prvy pohlad divnu grafiku a aj combat, ale da sa na to zvyknut. Kup si warband, mas tam aj multiplayer a to je uz trochu vacsia sranda 100 vs 100 ludi a utocis na hrad :) Ked si tu z nacal rec o Diable, planuje tu dakto prejst na Diablo III ?
    Naposledy upraveno bones; 19-09-11 v 10:44.

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820


    Re: Grepolis apod.

    Jo jo, už sem přešel i k warboundu, ale hrál sem to zatím jen offline, i tak je to dobré :) takže těch 100 vs 100 lidí to musí být maso! :D
    To Diablo má být JEN online...no, dohrál sem dvojku na lehký a pak na normální obtížnosti, Hell sem už ani pak nedohrával bo mě to přestalo bavit..online sem to ale taky nezkoušel. No, jakmile sem online, tak není jiný hry než csko :)) sem zvedavy jak obstoji Diablo trojka, mě teda nijak neláká..

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    16


    Odpověď: Grepolis apod.

    v grepolisu mám na Mý 50k. bodů

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Grepolis apod.

    Na co budu hrat tyhle blnosti, kdyz mam herni komp a poradny hry? :D

  11. #11
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864


    Re: Grepolis apod.

    Já sem kdysi hrál DK, to ještě nebylo ani 12 světů, pak hned jak vzniklo SF game, tak tam jsem nahrál asi 40 a taky sem skončil, gladiatus jsem vytáhl na lvl 65 :D Takový hry už mě prostě nebaví, jo a ještě jsem hrál o-game ale to jen chvíli, jde o to, že když si to přesně nenaplánuješ, jako že ti za 6 hodin vznikne jaderná elektrárna, tak když tam přesně 6 hodinu nepřijdeš, tak v podstatě přijde o mnoho času a bodů.Takže asi tak. Mount & blade sem pařil taky docela často, akorát jsem nikdy nedokázal pochopit, když král vyhlásil válku i přesto, že jsem na něj nijak neutočil. Srandovní je, že v nastavení si můžeš povolit / zakázat cheaty :D Hrál jsem na zakázané a asi jen 2x se mi podařilo vyhrát celou mapu. Je pravda že ty HS jsou někdy zajímavý.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Grepolis apod.

    Na gladiatusu mam lvl 96 srvr 18 ikariam jsem hral ale po nake dobe me prestal bavit skusim si zahrat grepolis jestli me to nechytne
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Shamino
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    437


    Odpověď: Grepolis apod.

    Grepolis svět Ný

  14. #14
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173


    Odpověď: Grepolis apod.

    hmm ja hral vsetko :-D grepolis ma skoro prestal bavit.. potom som hral DK ale tam ma znicili... neskor Travian mal som 2 dediny ale prestalo ma to bavit.. aj kingsage som hraval (ako dk) tam som mal 9 dedin ale znicili ma... na gladiatuse mam 60 ale je zabanovana za multiacc :-D celkom skill... hraval som aj the-west 64 lvl ale prestalo ma to bavit... momentalne hram sf 90 kuzelnik s7 a 78 war s13 :-)

  15. #15
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335


    Re: Grepolis apod.

    Grepolis som hraval slovensky a cesky. Na slovenskom som dosiahol asi 400-450 000b. a jeden 80 000b.
    A na ceskom 60 000b.
    prestal som to hravat kedze ma to prestavalo bavit.
    na tom 400-450 000bodovom ucte som sa dalej nemohol rozsirovat kedze nase spojenectvo spolu s mojimi spojencami sme bojovali proti spojenectvu Post Mortem, bol som jednym z najsilnejsich v nasom spojenectve preto ich utoky boli zamerane namna: cca 50 utokov na mesto. Branit by som sa vedel stale, no nebavilo ma to.
    Zistili by ste mi ci tam spojenectvo Post mortem este existuje? a ci tam hravaju este hraci: jannkav(alebo take nejake meno) a Luky11112(nvm presny pocet 1tiek)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •