Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Lakaj AB

  1. #1

    Lakaj AB

    Chcem požiadať aby dostal hráč Lakaj BAN pretože už dlhŠí čas poúživa AB. a WH. dneska som natočil aj video a prosím Adminov aby mu dali Ban čo najrýchlejšie. Ďakujem

  2. #2

  3. #3

    Re: Lakaj AB

    Pokud je sto hráč na steamu lakaj, tak věřím, že si myslíš, že má wh, nebo ab. Dodej demo, ale věřím, že tento hráč nemá potřebu používat nějaké haxy, protože umí hrát a při hře přemýšlí.
    Tvá žádost nemá náležitosti potřebné pro řešení podezření z cheatování. To že ty chceš, aby jsme mu dali ban, protože tě dává, není důkaz cheatování. Pokud nemáš demo, lock

  4. #4
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: Lakaj AB

    přiklánim se k montymu.Taky sem s nim hrál na pubu a vůbec mi nepřišlo,že by něco měl.Na to nehraje až moc dobře,abych si ho všimnul a zkontroloval.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Lakaj AB

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    přiklánim se k montymu.Taky sem s nim hrál na pubu a vůbec mi nepřišlo,že by něco měl.Na to nehraje až moc dobře,abych si ho všimnul a zkontroloval.
    Heh, Lakaj tu hraje už nějakej ten rok a to, že nehraje moc dobře, tak to s tebou nesouhlasím, právě naopak, hraje hodně dobře.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  6. #6
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: Lakaj AB

    zombie,věř mi.Vim,o čem mluvim.

  7. #7

    Re: Lakaj AB

    Je pravdou, že má své dny ;-) Někdy mě dává nechutně a někdy ho dávám jo :O ( ale opravdu jen někdy ) Většinou ale valí slušně...

  8. #8
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Žilina,Slovensko
    Příspěvky
    218

    Odpověď: Lakaj AB

    Z Lakajom som hral,je to skilla :) Wh,ab určite nemá..

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele tyger103
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Vrchlabí
    Příspěvky
    1,019

    Re: Lakaj AB

    Když má dle jeho slov "video" at ho sem hodí.Pravděpodobně možná myslí Lakaj jak ho všichni známe,ale může to být i někdo jiný.
    Náš svět jde do sraček,ale to neznamená,že to vzdáš i TY!

    Když prach a špína pokrývá, tvojí rodnou zem,
    nic jiného ti nezbývá, tak zbraň do rukou vem.
    A bojuj z hlavou vztyčenou než ti dojde dech,
    braň svojí zemi zničenou, buď hrdej že seš Čech.


    V případě mě se týkající žádosti o unban mi prosím zašlete zprávu.Z důvodu slabé aktivity nestíhám všechno číst,díky.
    http://gifun.net/?p=4535

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Dlouhis
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Lomnice nad Popelkou
    Příspěvky
    100

    Re: Lakaj AB

    Lakaje si tu pamatuju od doby co jsem začínal snad takže podle mě je tohle uplně zbytečné :) a nesouhlasím s paradoxem že ví zrovna o čem mluví...

  11. #11

    Re: Lakaj AB

    nepredpokladam ze natacal, kedze sa ani nehodil do spectu... mozno ma akurat svoje in-eye
    myslim ze to bolo tu co ma odlhalil http://csko.cz/hltv/27033/27033-1301101711-de_dust.zip

  12. #12

    Re: Lakaj AB

    Citovat Původně založeno Lakaj Zobrazit příspěvky
    nepredpokladam ze natacal, kedze sa ani nehodil do spectu... mozno ma akurat svoje in-eye
    myslim ze to bolo tu co ma odlhalil http://csko.cz/hltv/27033/27033-1301101711-de_dust.zip
    Ty aby jsi se nepřidal :D Hned na to mrknu a ban máš do 5 minut :D

  13. #13
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: Lakaj AB

    S Lakajom som tiez par krat hral, tipek co na DM only HS chodi s scautom a zabija kazdeho co mu pride do cesty, poznam ho :D :D aj s Oldschoolu a inych servrou

  14. #14
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Lakaj AB

    No jasne. Spomen lakaja a hneď sa príde pochváliť s nejakým HLTV :D
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  15. #15

    Re: Lakaj AB

    jasně že je to on, score 14:0 během pár minut... Jo miso, ten má.... ale skill a mozek a nebojí se ho použít.
    Samozřejmě clear.... Jo Zavo, s tím scoutem mě někdy pěkně se...e :D
    Můžete lock :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •