Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: cs_ a as_ mapy

  1. #1

    Question cs_ a as_ mapy

    EDIT: Omlouvám se, toto vlákno jsem vytvořil v reakci na zrušení cs_ map, přičemž jsem přehlédl sousední vlákno pojednávající o totmtéž. Pro ty, co jej také přehlídli, cs_ mapy jsou dočasně zakázané kvůli jakémusi bugu kdyby všichni na spawnu instantně umírali. Vzhledem k tomu, že jsem nenašel možnost jak smazat již založené vlákno fóra, prosím ignorujte tento text

    Dobrý den,
    rád bych se zeptal, proč ze seznamu map k nominaci byly vypuštěny klasické mapy jako as_oilrig, cs_italy a cs_office. Tyto mapy patří k úplně *původním* CS 1.6 mapám (a tím pádem odbugovaným a všeobecně známým mapám) a patří dle mého mínění na w3ulti úplně stejně jako základní de_ mapy (dust, inferno, nuke).

    Již dříve byly zakázány oblíbené mapy fy_ski, cs_assault(_lol), taktéž jsem nechápal důvody proč, protože mapy nebyly zabugované a hrály se stejně často jako jiné mapy... Vzhledem k tomu, že už mezi nominacemi není žádná cs_ mapa (dokonce už ani cs_kotel) zůstaly už jen de_ a "nestandardní herní módy" (fy_, awp_, aim_, mini_, gg_). Já rád pokládám i defusuji, ale jsem rád i za každou změnu...

    Byly snad cs_ mapy vypuštěny, kvůli chování rukojmích? Vím, že nestíhaly dobíhat hráče s naskillovanou rychlostí, ale to podle mě nebyla chyba, ale naopak výhoda umožňující hratelnost těchto map (já osobně jsem s rukojmími střídavě walkoval a oni mě stíhali)

    Prosím proto Kotla o vyjádření nejen mě, ale i všem hráčům war3ulti jaký je pravý důvod této zásadní změny.
    Naposledy upraveno chmod a+x /bin/laden; 15-05-11 v 13:00. Důvod: nepřečetl jsem si sousední post :-/

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Proč jsou zakázány všechny cs_ mapy ?

    Já si myslim, že cs_ mapy byly dány pryč, protože bylo hodně banů za zabíjení rukojmích :)

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: cs_ a as_ mapy

    Office tam je pořád, as_oilrig je velmi oblíbená mapa na War3 Ultimate, je to divné ale je to tak.

  4. #4

    Re: cs_ a as_ mapy

    Ja som za to aby sa cs_ mapy mohli nominovať. Tak načo je ten award top hostager keď sa nemôžu nominovať cs_ mapy

  5. #5

    Re: cs_ a as_ mapy

    Citovat Původně založeno kono159 Zobrazit příspěvky
    Ja som za to aby sa cs_ mapy mohli nominovať. Tak načo je ten award top hostager keď sa nemôžu nominovať cs_ mapy
    cs_ mapám je na war3ulti zřejmě konec, bug s umíráním na začátku kola se nevyřešil (protože se neřešil) a takhle je server aspoň trochu v provozu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •