Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 30

Téma: [AIM] faTTal* (WH) --> fnyy

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: faTTal* (WH) --> fnyy

    Když se chce obhájit, tak proč mu nějaké ty časy nevypíšete?


    Neříkám, že je clear nebo ne. Ale on se chce očistit, tak proč mu nedát šanci.
    Pak se uvidí, jestli si ty časy dokáže nějak smysluplně obhájit.

  2. #17

    Odpověď: faTTal* (WH) --> fnyy

    ja bych rekl,ze zrovna na tomto demu neni ani co casovat.Staci se jen podivat cele demo jak hraje ... Byl bych rad,kdyby se na to jeste nekdo koukl,ale ja si stojim za wallhackem.

    E:kdyz tam ma enemy,ceka az mu prijdou,dalsi kolo,kdyz tam nejsou rushuje to (ano neslysel jsi zadne kroky),ale to ani predtim v tom kanalu a stejne si na enemy cekal a hned si vedel o tom druhem enemy.Pak akce na kocce,hned vis kde enemy stoji,ano mohl si dat predstrel,to udela kazdy lepsi hrac,ale na tri hrace hned strilet tam kde stoji???pak ta posledni akce zabijes snad vsechny az na toho co kempi na ct,kouknes se na nej,ale radsi to obejdes,nemohl si o nem vedet,navic tam byli podle radaru tvy,takze si to musel brt jako cisty misto a stejne si na nej predstrelis ...
    Naposledy upraveno fnyy; 15-09-14 v 16:12.

  3. #18
    Nováček Avatar uživatele faTTal*
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    102

    Odpověď: faTTal* (WH) --> fnyy

    kanál - než jsem vešel do poslendí uličky střetu tak kroky slyšet šli a navíc tam jeden střelil broksnou... načíhnul jsem a nikdo tam nebyl, ale pak kdosi dupnul tak jsem to backnul a chvíli si počkal, ale první koho jsem zabil měl M4a1 tak jsem to vyhodnotil, že by mohli být spolu a pokračoval jsem v agresivitě a on tam byl. (předvídavost, všímavost, trpělivost) 3 faktory, které dokážou ovlivniť vaši hratelnost a jsou dle mého důležité nejen u CSka...,
    kočka- rushovali jsme všichni za "nějaký párky?" určitě víte kdo to je ... ja se díval tam kde střílel na tom není žádná věda podpořit team
    kemp ct - tak o tom jsem absolutně nevěděl, jen jsem se tam otočil kdyby tam někdo kempil. Bral jsem cestu po které si mohl dát clear teamu ze zadu a přitom si šel kratší cestou a měl si se kde covernout kdyby tam někdo kempil .. Co se týče toho co jsem zabil, jak jsem byl v tom průchodu, tak jde slyšet, že se rozběhl tak to byl celkem easy frag..

    Myslím si, že tohle je celá věda téhle hry a tohodle tématu samozřejmě...
    Naposledy upraveno faTTal*; 15-09-14 v 17:11.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: faTTal* (WH) --> fnyy

    Ta poslední akce na demu... Ty jsi o něm věděl. Až moc dobře. Jde tam vidět i preaim. Co jsem tak občas koukal na nějaký cheatmovie, tak některy wallhacky prostě ukážou hráče až od nějaké určité vzdálenosti, což mi přímo sedí na tuhle akci. Když si vyběhl na most tak se ti okamžitě neukázal, ale hned jak ti ho wh zobrazilo, tak si na něj zareagoval, ale byl ještě za zdí.
    Celkově tvůj herní projev se mi nelíbí a jako jednu banovatelnou akci bych označil tu poslední. Bohužel, z jedné akce se ban dát nedá.

    Můj verdikt tedy - podle mě zapnutý jsi, ale mně osobně by to na ban nestačilo. Ať na to mrkne někdo zkušenější.
    Naposledy upraveno Giussepe; 15-09-14 v 21:04.

  5. #20
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Sutton in Ashfield
    Příspěvky
    613

    Re: faTTal* (WH) --> fnyy

    ja mylsim, ze to na ban staci od prvni do posledni chvile

  6. #21
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: faTTal* (WH) --> fnyy

    Zdravim. WH.

  7. #22
    Nováček Avatar uživatele faTTal*
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    102

    Odpověď: Re: faTTal* (WH) --> fnyy

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Ta poslední akce na demu... Ty jsi o něm věděl. Až moc dobře. Jde tam vidět i preaim. Co jsem tak občas koukal na nějaký cheatmovie, tak některy wallhacky prostě ukážou hráče až od nějaké určité vzdálenosti, což mi přímo sedí na tuhle akci. Když si vyběhl na most tak se ti okamžitě neukázal, ale hned jak ti ho wh zobrazilo, tak si na něj zareagoval, ale byl ještě za zdí.
    Celkově tvůj herní projev se mi nelíbí a jako jednu banovatelnou akci bych označil tu poslední. Bohužel, z jedné akce se ban dát nedá.

    Můj verdikt tedy - podle mě zapnutý jsi, ale mně osobně by to na ban nestačilo. Ať na to mrkne někdo zkušenější.
    Mě se zdá že, jsi nějaký moc chytrý. Nechápu jak tak naprosto přesně víš jestli jsem o něm věděl či ne. To mi nedává smysl... -.-, tomuhle se můžu jen "pousmát"... Jak jsem psal už před pár komenty, tohle asi nemá cenu řešit s někým kdo si za názorem stojí na 110% a prostě "ví" ikdyž "neví"...

  8. #23

    Odpověď: faTTal* (WH) --> fnyy

    OKEY a co mi reknes na tohle??? http://csko.cz/dema?UPD=OH5fmT0O
    napojen od casu 07:35 cca,hlavne hru s wipem od druheho kola.

    9:50 cele kolo si zapli... uz jak si kryl ty schody,bez zoomu aby si mel prehled,to same long nabehnes,pritom na radaruí nemas ani jednoho svyho,takze na longu mohl nekdo v klidu byt s enemy
    11:25 sice prkonina,ale koukas se primo kde stoji jedinej enemy...pak nasledne das predstrel uplne jinam...(samozdrejme kde stoji enemy)
    12:20 najednou kdyz ti bezi enemy,tak schody nazoomujes :)
    12:50 predstrel
    13:15 smoke,no problemo
    14:30 cele kolo se smeju :)

    dal ani nekoukam,si dalsi haxor a lhar co si tady dokazuje nevim co
    Naposledy upraveno fnyy; 16-09-14 v 15:38.

  9. #24
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: [AIM] faTTal* (WH) --> fnyy

    Jsem si myslel, že on je pořád LeF, netušil jsem, že mu někdo zcizil steam. :D

    Ale k demům - za mě WH na obou, na té d2 je od začátku btw.

  10. #25
    Nováček Avatar uživatele faTTal*
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    102

    Odpověď: [AIM] faTTal* (WH) --> fnyy

    kdyby jsi tam měl admin wh či jak se to jmenuje, tak by ses na to díval jinak, ale co můžu napsat k časům:
    9:50 právě protože, nebyl nikdo z mých na plantu A, tak proto jsem se tam šel podívat a napsat "A clear" a začalo se střílet na "CT spawnu a B"...
    11:25 co k tomu můžu napsat tak pc volume "30", sluchadla max, Csko volume 0,3-0,4 a uslyšíš vše jak leží a běží...
    12:50 nevím jeslti si neviděl, ale první trochu vylezl pak přišla střela
    13:15 naházeli smoky a rushli to, já vystřelil na náhodu, když víš že určitě vyjdou a slyšíš rush... (to by udělal každý zkušenější hráč dle mého)
    14:30 nevím co ti příjde k smíchu... narushovali to a já si počkal a ten poslední kill (kdyby si měl k dispozici "team chat" CT v tu dobu, tak bys pochopil -.-)

  11. #26

    Odpověď: [AIM] faTTal* (WH) --> fnyy

    no jako promin,ale tomuhle rikas oduvodneni wh casu?Koukal jsi na stejne demo jako ja???Co ma spolecneho s tvoji hrou team chat?chapes,ze beru v potaz zvuky zbrani,dupani enemy?s tim wipem si jasnej,si jasnej i bez wipa.ja nevim vubec o co se tady jako pokousis,proc ze sebe delas vocase???

  12. #27
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    AIM sekce
    Příspěvky
    213

    Odpověď: [AIM] faTTal* (WH) --> fnyy

    ten vas tady pekne trolluje :D

  13. #28
    Nováček Avatar uživatele faTTal*
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    102

    Odpověď: [AIM] faTTal* (WH) --> fnyy

    Citovat Původně založeno fnyy Zobrazit příspěvky
    no jako promin,ale tomuhle rikas oduvodneni wh casu?Koukal jsi na stejne demo jako ja???Co ma spolecneho s tvoji hrou team chat?chapes,ze beru v potaz zvuky zbrani,dupani enemy?s tim wipem si jasnej,si jasnej i bez wipa.ja nevim vubec o co se tady jako pokousis,proc ze sebe delas vocase???
    Chtěl si vědět co ti na to řeknu či v naším případe napíšu... Tak se taky stalo... Když jsem tak jasný, tak proč ještě vedeme diskuzi a proč tahle téma není už locknutá. Mě už tohle nebaví... ("Nechci ti do toho kecat, ale mohl by sis zpravit gramatiku pro příště")...

  14. #29
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    AIM sekce
    Příspěvky
    213

    Odpověď: faTTal* (WH) --> fnyy

    Citovat Původně založeno faTTal* Zobrazit příspěvky
    ... Nejsem jeden z těch najivních idiotů, kteří dostanou ban a ještě si s chutí zapíšou, jak jsou neviní...
    I ty gramatiku :D :D

  15. #30
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Sutton in Ashfield
    Příspěvky
    613

    Re: [AIM] faTTal* (WH) --> fnyy

    zavira se, ban opravneny, zadost se zamita.....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •