Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: Bug na mapě jb_oasis

  1. #1
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,942

    Post Bug na mapě jb_oasis

    Všiml jsem si to už dávno ... na jb_oasis když simon dá mod " Shark " tak se dá bugnout zbraň u věznu... stačí přeletet přes aim a má gunu v ruce,nešlo by to nějak zablokovat při tom modu?
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  2. #2

    Odpověď: Bug na mapě jb_oasis

    Zablokovat by se to mohlo, ale jinak tu jsou admini a spešlové, aby to hlídali. Stačí napsat přes ! nebo na steam.

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Bug na mapě jb_oasis

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zablokovat by se to mohlo, ale jinak tu jsou admini a spešlové, aby to hlídali. Stačí napsat přes ! nebo na steam.
    Neříkej že nevíš jak to chodí, už sem to někam psal. Někdo hraje dotu, nahání hodinky, ignoruje.. nebo se na tebe vysere protože kvůli takový maličkosti určitě nepřijde. Je málo chlapců kterým se dá věřit že přiběhnou, a ti hrajou tak jednou za pár dní :)


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  4. #4

    Odpověď: Bug na mapě jb_oasis

    Citovat Původně založeno Volume Zobrazit příspěvky
    Neříkej že nevíš jak to chodí, už sem to někam psal. Někdo hraje dotu, nahání hodinky, ignoruje.. nebo se na tebe vysere protože kvůli takový maličkosti určitě nepřijde. Je málo chlapců kterým se dá věřit že přiběhnou, a ti hrajou tak jednou za pár dní :)
    A ty jsi mi napsal kdy? Dopoledne jsem většinou online. A vůbec odteď plánuju, že si nechám zapnutý steam na celou dobu, kdy budu na kompu. Někdo se vždy najde.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    11

    Odpověď: Bug na mapě jb_oasis

    Nejsměšnější je že ty guny nedávaj dmg :D
    S M4 jsem napálil do dozorce celej zásobník a neubral jsme mu nic (Byl v rohu, 100% jsme se trefil)

  6. #6
    Profesionální člen Avatar uživatele Kubelas
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    312

    Odpověď: Bug na mapě jb_oasis

    To bude tim že ses netrefil asi:) úplně v pohodě se dá zabít ct s bugnutnou gunou z aimu;)



  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Bug na mapě jb_oasis

    By mě zajímalo jak to všichni víte, když je to podle pravidel zakázaný? o.O Jinak vyřešit se to pravděpodobně nedá, jelikož gun získáš jen tím, že projdeš bodem A, což by se dalo zabezpečit nějakým blockem, ale to mi příjde jako zbytečnost, protože to moc lidí nedělá a když dělá, tak stačí napsat někomu na steamu.

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Odpověď: Bug na mapě jb_oasis

    Citovat Původně založeno Volume Zobrazit příspěvky
    Neříkej že nevíš jak to chodí, už sem to někam psal. Někdo hraje dotu, nahání hodinky, ignoruje.. nebo se na tebe vysere protože kvůli takový maličkosti určitě nepřijde. Je málo chlapců kterým se dá věřit že přiběhnou, a ti hrajou tak jednou za pár dní :)
    Ono většinou než se napojíš, tak to zabere takových 10 vteřin a to už je po modu, pokud si někdo tu zbraň bugne.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Bug na mapě jb_oasis

    record název dáte popřípadě do stížnosti a je to.. čo máte stále všecí s dotu ? nemužete po nikom chtít aby hrál len jednu hru, obzvlášt při takovém kolektivu jakej na JB je ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  10. #10
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Bug na mapě jb_oasis

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    record název dáte popřípadě do stížnosti a je to.. čo máte stále všecí s dotu ? nemužete po nikom chtít aby hrál len jednu hru, obzvlášt při takovém kolektivu jakej na JB je ..
    No ono když z osmnácti jb adminů jich je online 7, 3 z toho hrajou dotu, 2 nahání hodinky na steamu a 2 gather, tak to je pak k prdu :D


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  11. #11

    Odpověď: Bug na mapě jb_oasis

    Od toho tu máš to hlášení z jb serveru, když nemůže ani jeden.

  12. #12
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Bug na mapě jb_oasis

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Od toho tu máš to hlášení z jb serveru, když nemůže ani jeden.
    Bug zbraní by se měl řešit spíš ingame než banem přes web, nemyslíš ?
    Naposledy upraveno Volume; 14-10-14 v 01:36.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  13. #13

    Odpověď: Bug na mapě jb_oasis

    Citovat Původně založeno Volume Zobrazit příspěvky
    Bug zbraní by se měl řešit spíš ingame než banem přes web, nemyslíš ?
    To už je věc taková, že admini nechcou dávat ban z webu na 3 hodiny. Ale jinak se drž pravidla, že nejdříve napiš hlášení, pak na steam (nebo opačně) a zároveň začni nahrávat demo. Pokud nikdo nepříjde, tak pak to demo můžeš dát na fórum. Pak už je to věc adminů jestli to řešit budou nebo ne.

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele S0b0ta
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    46

    Odpověď: Bug na mapě jb_oasis

    Citovat Původně založeno Kubelas Zobrazit příspěvky
    To bude tim že ses netrefil asi:) úplně v pohodě se dá zabít ct s bugnutnou gunou z aimu;)
    Patrička už to má zažitý :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •