Strana 5 z 11 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 61 do 75 z 151

Téma: Metin2

  1. #61
    Profesionální člen Avatar uživatele Kebabko
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    nadporucik
    Příspěvky
    330


    Odpověď: Metin2

    to odkedy ide prehadzovat si postavy na ofiku zo serveru na server?

  2. #62


    Odpověď: Metin2

    Metin jsem hrál na českém ofiku několikrát a i na jednom privatu. Vždy jsem se k němu vracel se slovy "hmm, nemám co hrát, no zkusit to zase můžu", pak jsem po pár dnech odcházel se slovy "jeblá japonská sračka" :D. Ono to na začátku možná baví. Postupem časů to je ale nuda. Expení expení expení. Pořád nic jiného než expení. Po dvou dnech takhle strávených kdy zvýšíš lv jen o 5 se naštveš a zjistíš, že jsi zbytečně promarnil svůj čas. A to je podle mě největší chyba metinu. Málo herních prvků, které tě opět povzbudí ke hraní. Jenom expíš a plníš questy. 90% expení, zbytek questy. Co mě sere ještě víc, že si hru nemůžeš skoro vůbec nijak nastavit jako v cs 1.6 nebo ve zlatém wowku. Ano porovnám-li tuto hru s wowkem, tak ta mu nepadá ani po paty. U wowka se dá vydržet. Na každém kroku quest, překvapení, nová nestvůra. Ohromně velký a rozvinutý svět, spoustu class, postav itemů, práce, nákupní systém, města hrady a jiné monumenty. A co má metin? 4 classy s pár spellama. Jeden kontinent tři říše. Do 30 lvlu máš prozkoumáno skoro všechno. Ani žádné překvapení, prostě nic. Hlavně, že se tam mohu oženit... S metinem jsem asi nadobro skončil. Odmítám tuto hru hrát sám, je to pak hodně nezáživné a spomalené. A co se stane, když dosáhneš max lvlu? Nic...

  3. #63
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855


    Re: Metin2

    Tak když budeš na maxu a máš lidi (cech, kamoši podobného levelu) tak se nějaké věci dají dělat. Já to hraju s pár kamošema a pořád mě to baví, ale asi to není pro každého :-)

  4. #64
    Nováček Avatar uživatele zENK
    Datum registrace
    May 2014
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    90


    Odpověď: Metin2

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Metin jsem hrál na českém ofiku několikrát a i na jednom privatu. Vždy jsem se k němu vracel se slovy "hmm, nemám co hrát, no zkusit to zase můžu", pak jsem po pár dnech odcházel se slovy "jeblá japonská sračka" :D. Ono to na začátku možná baví. Postupem časů to je ale nuda. Expení expení expení. Pořád nic jiného než expení. Po dvou dnech takhle strávených kdy zvýšíš lv jen o 5 se naštveš a zjistíš, že jsi zbytečně promarnil svůj čas. A to je podle mě největší chyba metinu. Málo herních prvků, které tě opět povzbudí ke hraní. Jenom expíš a plníš questy. 90% expení, zbytek questy. Co mě sere ještě víc, že si hru nemůžeš skoro vůbec nijak nastavit jako v cs 1.6 nebo ve zlatém wowku. Ano porovnám-li tuto hru s wowkem, tak ta mu nepadá ani po paty. U wowka se dá vydržet. Na každém kroku quest, překvapení, nová nestvůra. Ohromně velký a rozvinutý svět, spoustu class, postav itemů, práce, nákupní systém, města hrady a jiné monumenty. A co má metin? 4 classy s pár spellama. Jeden kontinent tři říše. Do 30 lvlu máš prozkoumáno skoro všechno. Ani žádné překvapení, prostě nic. Hlavně, že se tam mohu oženit... S metinem jsem asi nadobro skončil. Odmítám tuto hru hrát sám, je to pak hodně nezáživné a spomalené. A co se stane, když dosáhneš max lvlu? Nic...
    To co dělám já.... uděláš si nějaký dobrý pvp věci a dáš si volnýho... pak si je sundáváš ve městě a všichni brečej :D

  5. #65
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Metin2

    Hrál jsem sindicate, chvilku.. pak jsem přesedlal na quadcore, přes prázdniny, udělal ňákej ten levl a skončil. Když je s kým hrát možná to je občas zábava, jinak to je úplně o ničem. Někde jsem četl že to je nejrozšířenější evropské MMO


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  6. #66


    Odpověď: Metin2

    Citovat Původně založeno zENK Zobrazit příspěvky
    To co dělám já.... uděláš si nějaký dobrý pvp věci a dáš si volnýho... pak si je sundáváš ve městě a všichni brečej :D
    Stejně si ale na ty věci musíš vydělat expením nebo děláním questů, musíš i expit, aby jsi dosáhl většího lvlu. Teď už ani nevím jak to tam stím PvP je, dlouho jsem to nehrál.

  7. #67
    Nováček Avatar uživatele zENK
    Datum registrace
    May 2014
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    90


    Odpověď: Metin2

    Pojďte si radši zahrát TheLostIsland :D hraju na modrý, se začátkem kdyžtak pomůžu. Zenk jméno mé :D

  8. #68
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mocho
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    204


    Odpověď: Metin2

    Citovat Původně založeno zENK Zobrazit příspěvky
    Pojďte si radši zahrát TheLostIsland :D hraju na modrý, se začátkem kdyžtak pomůžu. Zenk jméno mé :D
    TLI je o ničem Od 135ky tě to expí jako na Attomeyu 140>150

  9. #69
    Nováček Avatar uživatele zENK
    Datum registrace
    May 2014
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    90


    Odpověď: Metin2

    Citovat Původně založeno ^~^Kocourek^~^ Zobrazit příspěvky
    TLI je o ničem Od 135ky tě to expí jako na Attomeyu 140>150
    hm, to už jsem taky zjistil.. moc izi
    hlavně tam jsou bugy atd..

  10. #70
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855


    Re: Metin2

    Jedna aktuální :D

  11. #71
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617


    Re: Metin2

    Magor .. :D

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  12. #72


    Odpověď: Metin2

    Ja hraju clasik. Hram ho asi už 4 roky, možno viac. Hraval som ešte aj privat serveri ako je napríklad ATTOMEY.Kto by chcel učet na attomey metinu, tak mu ho klidne dam, mam tam 150 lvl FULL PVP,100 lvl Drop a mam tam veci FULL PVM,zašť z IS atd. ak tak PM kdo by mal zaujem.

    E:Veci su už rozdane.
    Naposledy upraveno Del!k98; 25-08-15 v 21:40.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  13. #73
    Nováček
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    42


    Odpověď: Metin2

    Deliku tak prosim dej mi ich

  14. #74
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,394


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Metin2

    Vymyslete nejaky mmo, co tu udelam a kde budem hrat vsichni :D

  15. #75


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Metin2

    Jakože něco, co není moc Mainstream, rád bych byl za Cabal! I když to asi nikdo nezná :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •