Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 32

Téma: Klasika A.K.A Back to Basics v modernom

  1. #16
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Příspěvky
    7

    Odpověď: Klasika A.K.A Back to Basics v modernom

    Nano vestu som zažil, pamätám si, že bola strašne malá šanca aby ti padla, ale keď ti padla tak to bol koniec s vysokým lvlom. Určite som proti tomu aby bola znova :). A k tomu čo navrhol Belik. Súhlasím s hocijakými zmenami, ktoré znova oživia hru. Teraz mam na cele COD výhrady oproti minulosti. Tak som zvedavý, čo vymyslíte a dúfam, že to bude len lepšie. PS: mal som pauzu, keď bol item špicl, ale vyzera fajn.

    Trdloo :)

  2. #17
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Klasika A.K.A Back to Basics v modernom

    Udělal jsem pár změn, dnes a zítra se otestují.

  3. #18
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    267

    Odpověď: Klasika A.K.A Back to Basics v modernom

    Tak ja to z toho forum pochopil, ale vsak sam si to vsude cetl, belik to tu sepsal, jak by to bylo dobre, souhlasim s belikem, ale nikdo sem proste nic nenapise, ty se s tim se.es skoro zbytecne... neni to tak, ze ted je to cod naprd (nebo aspon to co bylo vcera) , jen me zarazi to, jak vetsina na fórum psalo, ze to chteji tak jako to bylo drive, a ted, když ta možnost je, tak sem nikdo nic nenapise, cekal bych vice vdeku.. ale pokud uz to vsechno jede tak jak ma, tak zase je to změna, kdyby se to někomu nelibilo, tak uz to pise na forum si myslim...

  4. #19
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Klasika A.K.A Back to Basics v modernom

    Bys tu chtel sotva za tyden 5 stranek. Vyresilo se tu toho vic nez za rok.

    Upravy, co jsem udelal:

    -muzete mit naraz 2 itemy stejneho druhu krome typu use
    -2 off itemy najednou maji snizeny damage o 1/3
    -swat stit chrani proti autodestrukci
    -kapitanuv notes nechrani proti zasahu do hlavy z awp a noze a pri zasahu z awp a noze do tela je damage snizen na 1/3 a ubere 3 body
    -pridan item superhelma - odrazi 1 az 3 zasahy do hlavy (i nozem)
    -pridan spicl
    Naposledy upraveno Kotel; 26-08-15 v 22:01.

  5. #20
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    267

    Odpověď: Klasika A.K.A Back to Basics v modernom

    Parada, zni to dobře (prvni strana jsem si tam dal edit, takze uz proti kombinacím off off a deff deff nic nemam, spatne jsem si přečetl snizeni 1/3 dmg..) ted vecer jsem uz nehral a jdu spat.. uz funguje nominace map? Ono to neslo, treba italy, proste to nevzalo jako nominaci..

  6. #21
    Profesionální člen Avatar uživatele Smackk
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    jb
    Příspěvky
    215

    Odpověď: Klasika A.K.A Back to Basics v modernom

    Já jsem PRO a nebylo by také dobré dát nějakou class místo kentaura? Třeba ten Scouter kterého sem v různých příspěvcích už viděl.. Akorát nevím jak by se to udělalo s levly.. :). Jestli to jde mohli by se z toho kentaura převést na tu classu místo toho :). Možná vám to připadá jako blbý nápad ale mě kentaur přijde jen jako napodobenina sapera a moc mě nebaví.. :D

  7. #22
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Klasika A.K.A Back to Basics v modernom

    Levely jdou snadno zaměnit. Projdu nějaké návrhy a něco s tím udělám.

  8. #23
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Pod mostom
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Klasika A.K.A Back to Basics v modernom

    Ja som PROTI všetkému až na tie nové itemy a swat veste.

  9. #24
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    20

    Odpověď: Klasika A.K.A Back to Basics v modernom

    Citovat Původně založeno Sm4ckd0wn Zobrazit příspěvky
    Já jsem PRO a nebylo by také dobré dát nějakou class místo kentaura? Třeba ten Scouter kterého sem v různých příspěvcích už viděl.. Akorát nevím jak by se to udělalo s levly.. :). Jestli to jde mohli by se z toho kentaura převést na tu classu místo toho :). Možná vám to připadá jako blbý nápad ale mě kentaur přijde jen jako napodobenina sapera a moc mě nebaví.. :D
    mohlo by sa spravit hlasovanie,kde kazdi ucet na forku zalozeny aspon mesiac dozadu by mohol hlasovat,o vybere classy

    mne osobne sa paci najviac GANGSTER
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...da-za-kentaura

  10. #25

    Odpověď: Klasika A.K.A Back to Basics v modernom

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Bys tu chtel sotva za tyden 5 stranek. Vyresilo se tu toho vic nez za rok.

    Upravy, co jsem udelal:

    -muzete mit naraz 2 itemy stejneho druhu krome typu use
    -2 off itemy najednou maji snizeny damage o 1/3
    -swat stit chrani proti autodestrukci
    -kapitanuv notes nechrani proti zasahu do hlavy z awp a noze a pri zasahu z awp a noze do tela je damage snizen na 1/3 a ubere 3 body
    -pridan item superhelma - odrazi 1 az 3 zasahy do hlavy (i nozem)
    -pridan spicl
    Ahoj Kotle,

    v prvom rade by som sa chcel Ti podakovat v mene vsetkych, ze si si precital moj postreh a zaroven nejaky navrh, ze tomu obetujes svoj cas. Tesi ma, ze som ti tym ulahcil pracu, aspon nejak.

    Ospravedlnujem sa, ze reagujem az teraz, priznam sa, ani som odvtedy nehral, lebo mam pracovne a ine povinnosti a dost sa mi toho nakopilo, ale ako tak citam tie zmeny, tak sa tesim, az si to vyskusam.

    Vratim sa este spat k tvojej poznamke, ze notes nesiel prestrelit awpckom, ze to asi na inom serveri. V tej dobe tvoja Kotelna mala iba jeden COD server a to bol este v polstine. Na konkurencii som nikdy ani nehraval, takze si to nemam s cim mylit. Ale nez som ti stihol odpisat, tak si to vyriesil velmi sikovne, dovolim si povedat. Lebo notes napr odolny voci 5 ranam je dost tazke pre snipera, ale ked je povolene triafat hlavy a zaroven si vymyslel novy item, tak super.

    Ale urcite sa vyjadrim k tym kombinaciam itemov. Myslim si, ze dovolit nejaku kombinaciu off a off a nejaku kombinaciu off a off itemov (napr naboje a naboje) zakazat, a ine dovolit, mi pride trocha nefer, a mozno sa to aj tazko nastavuje. Najelpsie by bolo zakazat kombinaciu off a off, def a def, takisto ako aj off a def. Lebo Notes5 a kevlar, je dost hardcore. zaroven dobre naboje a nekonecny zasobnik je tiez tak torchu moc. (bez tak si myslim, ze by to najlepsie bolo s 1 itemom, aby to bolo aj o levli aj o skille a zaroven trocha toho stasticka v podobe itemu)

    A toto mi pripomina, ze som zabudol v tom povodnom prispevku spomenut, ze class RAMBO mal vyhodu ako classa, ze pri zabiti niekoho, dostal 20 HP plus plny zasobnik. Neskor sa ten zasobnik mu zrusil ako abilita. Co pri jeho malom zasobniku a samych vysokych a odolnych levelovh je malo, mohlo by sa mu to vratit, aby opat tuto classu niekto zacal hrat :)

  11. #26
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Klasika A.K.A Back to Basics v modernom

    Lepší hráč měl s rambem prakticky nekonečno nábojů, což bylo moc op. Možná by pomohlo snížení hp.

    Při tak velkém množství kombinací ti nějaká lepší nepadne ani za celou mapu. Zahrajou si tak i hráči s menším levelem. Já mám všechny classy max lvl 12 a nemám problém někoho zabít. Ale to se ukáže za pár dní, jestli třeba nebude brát každý awp.

  12. #27
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    267

    Odpověď: Klasika A.K.A Back to Basics v modernom

    Kdyby byl 1 item, tak je to i pomalejsi expeni, nemuzes mit treba maximalku a off nebo deff ale je mi to jedno... a dnes jsem zpozoroval, ze item SPICL pada celkem často, v nasem teamu byli asi 3 co meli spicla, ale zatim je to kladne zpestření cod :)

  13. #28
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Klasika A.K.A Back to Basics v modernom

    Hlavně je zajímavá kombinace off itemů mega zásobník a pluky co jsme měl já teď, máš zvýšený dmg a ještě nemusíš ani přebíjet ...

  14. #29
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    267

    Odpověď: Klasika A.K.A Back to Basics v modernom

    tak zatim se to testuje, takze se muze vyzkouset vice variant... ja bych zkusil 1 item jen, nebo nechal jak to bylo driv, a ne off off a deff deff, treba ted srabik(189 comm) mel notes a kevlar, skore 65:1, pak jsem se odpojil...

  15. #30
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Klasika A.K.A Back to Basics v modernom

    Protoze commando na tomhle modu je zhovadilost. Kdybych to vedel od zacatku, tak tu class nedavam.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •