Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 39 z 39

Téma: Wow

  1. #31


    Odpověď: Wow

    Ok mám to díky moc za to žě jsi mi celou dobu pomáhal a můžu se zeptat jestli taky hraješ wowko? :)

  2. #32
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,388


    Odpověď: Wow

    ano

  3. #33
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529


    Re: Wow

    Chapu to spravne, ze je to WOTLK server? Jestli jo, muzu se zeptat proc? Novejsi datadisky nejdou?
    Jako dostal sem ban pri sem ho obešel ,ale ja sem si jen naistaloval na nove pc cs 1.6 od gamesite kde mam aj micraft a moqq mi dal ban ze obchazim! osobne zaplatím za to ze tychle servri padnu!

  4. #34


    Re: Wow

    Odpověd je schovana v tomto threadu ttak si ho přečti http://csko.cz/forum/showthread.php?30820-Ot%E1zka
    zkracene nejsou na to lidi


    Knife Just Idea -_ Nejaky osamely atmyn ktory popise o zivote,laske a tak? :*
    Knife Just Idea -_ som 17 rocna pekna blondina ktoru pritahuju admini napiste mi :*

    :DD

  5. #35
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,388


    Odpověď: Wow

    Novejsi datadisk neni v soucasny dobe hratelnej.

  6. #36
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529


    Re: Wow

    Chapu, ale prijde mi to dost prekvapivy, vzhledem k tomu, ze wotlk jsem jeste na origu hral a to je dost let zpet.
    Kazdopadne drzim palce at to slape a jsou lidi.
    Jako dostal sem ban pri sem ho obešel ,ale ja sem si jen naistaloval na nove pc cs 1.6 od gamesite kde mam aj micraft a moqq mi dal ban ze obchazim! osobne zaplatím za to ze tychle servri padnu!

  7. #37


    Odpověď: Wow

    maximalne som videl tak 8 ludi ale to sa rozroste

  8. #38
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,388


    Odpověď: Wow

    Bylo i 20 lidi. Dost jich ma 80, tak cekaji na ostatni. Pres 100 uctu ma postavu nad lvl 10.

    Ono nejakou dobu trva, nez nekdo dobrovolne nakoduje tak rozsahlou hru. Treba pro CATA se uz aktivne nic nevyviji. Na WotLK se porad delaji opravy a je stabilni. na WoD ted dost pracuji, ale nejakou dobu to jeste bude trvat. MoP je ve fazi, kdy funguje polovina veci.
    Blizz ma rozpocet na 1 datac pres 100m dolaru a maji desitky programatoru. Problem WoW emulatoru je ten, ze se nadsene da dohromady nejaka parta lidi a pak si kazdej udela svuj emulator, protoze se mu neco nelibilo. Navic nemaji zadnej system financovani. V pozdejsi fazi jim chybi financni motivace, kterou maji na pay2win privatech, ktery vydelavaj i 10000 dolar mesicne. Jenze ty uz nijak neprispejou. Tim padem to skonci v nedohlednu. Treba amxmod/sourcemod ma urcitej system donatu, diky kterymu to porad jede.

  9. #39
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    524


    Re: Wow

    Jo kotliku nechces dat na profky aspon dvakrat :)(surky a skill)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •