Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 27 z 27

Téma: don Phantasma --> Samco

  1. #16

    Re: don Phantasma --> Samco

    Takže člověka, který se provinil něčím závažnějším než já, uvidíš na serveru raději ? Protože tomu ban nehrozí.

    Hmmm, já na Kotelně vyrostl, a těch zameškaných hodin na střední kvůli ní když se tento server spustil ....

  2. #17

    Odpověď: don Phantasma --> Samco

    jo a jaký rozdíl? Já v tom vidím ban, který mi brání napojit se na server. Tak co udělám, abych mohl hrát? Všem tady radí koupit si originální hru, tak to udělám a dostanu znovu ban za obcházení, protože jsem necheatoval, ale jen jsem porušil jiné, mnohem méně horší pravidlo.. Pokud tak, tak mu vrať peníze za hru, kterou si koupil, tedy nejméně 7,99€.

    E: a ještě jsem neviděl odpověd na otázku, protože původní důvod banu byl ten, že tenhle hráč zde hrál už na steamu před banem. Potom jsi si přečetl můj příspěvek a náhle byl důvod banu to, že jsi chtěl, aby byl potrestán.
    Citovat Původně založeno Zoyer Zobrazit příspěvky
    Než jsi editnul příspěvek č.5, tak tam bylo napsáno něco ve smyslu, že už na steamu hrál předtím. Pokud ano, chci aby si dodal důkaz tvého souzení.
    Naposledy upraveno Zoyer; 27-01-16 v 20:56.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  3. #18
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,428

    Odpověď: Re: don Phantasma --> Samco

    Citovat Původně založeno Phantasma Zobrazit příspěvky
    Takže člověka, který se provinil něčím závažnějším než já, uvidíš na serveru raději ? Protože tomu ban nehrozí.
    Nakoľko ty si mal ban len na pár dní, tak je myslím o inom, než zrovnávať toho, ktorý je bloknutý na rok.


    Citovat Původně založeno Phantasma Zobrazit příspěvky
    Hmmm, já na Kotelně vyrostl, a těch zameškaných hodin na střední kvůli ní když se tento server spustil ....
    Medzičasom som ti dal UB, tak hlavne to neber ako "tragédiu", ktorá ti zobrala pólku života. :) . Budem však na teba pozorne striehnuť, keď ťa uvidím na servery.
    Naposledy upraveno Samco; 27-01-16 v 20:58.

  4. #19

    Re: don Phantasma --> Samco

    Děkuju, vše zlé bylo zapomenuto.
    Ale chápu, že do úzkých tě dostali tvé vlastní argumenty. První tvrdíš, že steam jsem měl již předtím, pak zase, že jsem byl upozorněn. Nic z toho není pravda.

    Ale jedna věc je jistá - už po druhé jsem dostal neprávem ban, ale uspěl sem. Vždy se za mě ale museli postavit ostatní admini. A já jim za to děkuju.
    Je tu fajn komunita a proto tu taky hraju .....

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele rIDer
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    272

    Re: don Phantasma --> Samco

    To že si koupíš steam kvuli tomu, že si na NS cheatoval (poprvé na kotelně) se nerovná tomu, že si koupíš steam kvuli hodinovýmu banu, aby si se přišel vysmát adminovi na server. Stylem jakým tady píšeš: double posty apod. jenom vypovídá o tom, že tě nějaký pravidla at' na fórum či ve hře nezajímaj. Já osobně bych ti po tomhle výlevu ub nedal a nechal bych ti 3 dny. Jelikož si se proviníl, přiznal a potom ještě osočil admina, že ty pravidla vymáhá a to právem. Malichernost nebo ne. Nedělej hovadiny a nikdo si tě nebude všímat.

  6. #21

    Re: don Phantasma --> Samco

    Ok tak ještě jednu věc si neodpustím -
    nikomu sem se nechtěl vysmát a už vůbec sem nechtěl dělat vlny. Kdybych tušil, že dostanu ban i na steam, hraju tam s jiným nickem a nemusel bych se tu večer bavit o nesmyslu.

  7. #22
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,428

    Odpověď: Re: don Phantasma --> Samco

    Citovat Původně založeno Phantasma Zobrazit příspěvky
    Děkuju, vše zlé bylo zapomenuto.
    Ale chápu, že do úzkých tě dostali tvé vlastní argumenty. První tvrdíš, že steam jsem měl již předtím, pak zase, že jsem byl upozorněn. Nic z toho není pravda.

    Ale jedna věc je jistá - už po druhé jsem dostal neprávem ban, ale uspěl sem. Vždy se za mě ale museli postavit ostatní admini. A já jim za to děkuju.
    Je tu fajn komunita a proto tu taky hraju .....
    Do úzkych ma žiadne moje argumenty nedostali, tam som sa jedine preklepol, že si hral už na steame predtým. V skutočnosti však až hodinu po bane. I tak si ale nepripúšťam, že by som jednal pri udeľovaní banov nesprávne a bolo to adekvátne (podľa mňa - vysvetlenie o pár príspevkov vyššie). A ešte ako píšem, ak sa dopustíš čo i len jedného zničenia mostu a pod., tak po tretí krát už pri vybavovaní UB úspešný nebudeš. A bude to v dĺžke minimálne 3 dní, po tejto skúsenosti...

    Citovat Původně založeno Phantasma Zobrazit příspěvky
    Beru na vědomí. Totéž ale očekávám i od ostatních hráčů vůči mně. Protože hold jak někdo ke mně tak já k němu.
    Jako tvá slova vypadají docela jasně - hodláš mě neustále monitorovat. Připadá mi to naprosto šílené, ale budiž.
    Na toto som ale ohľad nikdy nebral a ani brať nebudem... Keď ja a aj niektorí ďalší hráči sa s tým dokázali vyrovnať a prekusnúť to, tak nevidím problém ani u teba.
    Naposledy upraveno Samco; 27-01-16 v 21:18.

  8. #23

    Re: don Phantasma --> Samco

    Beru na vědomí. Totéž ale očekávám i od ostatních hráčů vůči mně. Protože hold jak někdo ke mně tak já k němu.
    Jako tvá slova vypadají docela jasně - hodláš mě neustále monitorovat. Připadá mi to naprosto šílené, ale budiž.

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele rIDer
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    272

    Re: don Phantasma --> Samco

    Citovat Původně založeno Phantasma Zobrazit příspěvky
    Beru na vědomí. Totéž ale očekávám i od ostatních hráčů vůči mně. Protože hold jak někdo ke mně tak já k němu.
    Jako tvá slova vypadají docela jasně - hodláš mě neustále monitorovat. Připadá mi to naprosto šílené, ale budiž.
    Mě se zdá, že přeháníš ty. Prohřešek si udělal, dostal trest a posléze si dostal ub. Měl by si být rád. U mě by to tak jednoduché nebylo..

    Problém vyřešen, UB udělen, bez zbytečných průtahů by se to mělo locknout.

  10. #25
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,943

    Odpověď: don Phantasma --> Samco

    Hráč který si koupí orig. hru až po udělení banu na NS, není obcházení banu.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  11. #26
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,428

    Odpověď: don Phantasma --> Samco

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Hráč který si koupí orig. hru až po udělení banu na NS, není obcházení banu.
    O tom viem, išlo tu len o princíp.

  12. #27
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,089

    Odpověď: don Phantasma --> Samco

    už se připojíš, takže vyřešeno

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •