Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 52

Téma: [11.12.2016] Paintball turnaj 3v3 - Diskuze

  1. #16

    Odpověď: [11.12.2016] Paintball turnaj 3v3 - Diskuze

    Citovat Původně založeno Baxo15 Zobrazit příspěvky
    To poriešim potom.. Nemôžem riešiť všetko naraz vieš? :O


    Editnuto. snad spokojný.-
    Ďakujem. :) Už áno, mohu jít v klidu spát.

  2. #17
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,472

    Odpověď: [11.12.2016] Paintball turnaj 3v3 - Diskuze

    Zaprvé bychom chtěli vědět, jaký důvod jste měli k měnění freeze timu... Máme na něho právo, 100x jsme vám to ve hře říkali.
    Zadruhé bychom chtěli vědět, kdo je tento hráč 3 Chas mro kar VALVE_0:0:229888699 178.40.221.253 SK podle rozpisu hrát nemá a nikdo se nás na hosta neptal.
    Zatřetí bychom chtěli vidět demo od hráče nonserviam.

    E: Už jsem to říkal i minulý turnaj, opět se to stalo s tím freeze timem... Potí se nám ruky (mě pořád) a ani nemáme těch 10 sekund na to si je utřít, supr.

  3. #18

    Odpověď: [11.12.2016] Paintball turnaj 3v3 - Diskuze

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Zaprvé bychom chtěli vědět, jaký důvod jste měli k měnění freeze timu... Máme na něho právo, 100x jsme vám to ve hře říkali.
    Zadruhé bychom chtěli vědět, kdo je tento hráč 3 Chas mro kar VALVE_0:0:229888699 178.40.221.253 SK podle rozpisu hrát nemá a nikdo se nás na hosta neptal.
    Zatřetí bychom chtěli vidět demo od hráče nonserviam.

    E: Už jsem to říkal i minulý turnaj, opět se to stalo s tím freeze timem... Potí se nám ruky (mě pořád) a ani nemáme těch 10 sekund na to si je utřít, supr.

  4. #19
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,472

    Odpověď: [11.12.2016] Paintball turnaj 3v3 - Diskuze

    Jako ale je to pravda :D kdybys mě znal, věděl bys :D

  5. #20
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,430

    Odpověď: [11.12.2016] Paintball turnaj 3v3 - Diskuze

    To bude ixper, len on hráva z 2 PC ak sa nemýlim a Baxo to tam zrejme zabudol pripísať. Freeze time nie je potrebný a pokiaľ druhý team sa s vami nedohodol a nechcel freeze time, tak sa musíte prispôsobiť.

  6. #21

    Odpověď: [11.12.2016] Paintball turnaj 3v3 - Diskuze

    Vzhledem k tvému výkonu, Buraku, bych řekl, že ty jsi se zrovna moc nezapotil. :) A pokud někdo chce freeze time a někdo ne, tak se máš dohodnout, žiješ v demokratické společnosti, ovšem tvoje neustálé měnění freeze timu během hry připomínalo spíše nacismus, než dohodu.

  7. #22

    Odpověď: [11.12.2016] Paintball turnaj 3v3 - Diskuze


  8. #23
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,472

    Odpověď: [11.12.2016] Paintball turnaj 3v3 - Diskuze

    Já nechápu, co je za problém ho mět zaplý. Freeze time je potřebný, pro mě určitě je. Kdyby se to řešilo podle toho, že druhý team nechce, že jsme stejně na ts, potom proč bývá freeze time na classicu? Kdybychom se domluvili na tom, že freeze time nebude, ok, ale když už jeden team řekne, že ho potřebuje, má se nechat, jak všude jinde.

  9. #24

    Odpověď: [11.12.2016] Paintball turnaj 3v3 - Diskuze

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Já nechápu, co je za problém ho mět zaplý. Freeze time je potřebný, pro mě určitě je. Kdyby se to řešilo podle toho, že druhý team nechce, že jsme stejně na ts, potom proč bývá freeze time na classicu? Kdybychom se domluvili na tom, že freeze time nebude, ok, ale když už jeden team řekne, že ho potřebuje, má se nechat, jak všude jinde.
    To bude kvůli spawnům, promýšlení kdo kam půjde, kdo chce drop, někdo nakupuje pomalu apod. Pochybuju, že toto se zrovna řeší na nějakém bačivočkovém turnaji :D

  10. #25

    Odpověď: [11.12.2016] Paintball turnaj 3v3 - Diskuze

    Prečo by sme sa mali prispôsobiť my im a nie oni nám ešte k tomu keď sme vyhrali knife.
    PRINÁŠA TRPEZLIVOSŤ RUŽE?

  11. #26
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,472

    Odpověď: [11.12.2016] Paintball turnaj 3v3 - Diskuze

    Citovat Původně založeno Mr.N0b0dy Zobrazit příspěvky
    To bude kvůli spawnům, promýšlení kdo kam půjde, kdo chce drop, někdo nakupuje pomalu apod. Pochybuju, že toto se zrovna řeší na nějakém bačivočkovém turnaji :D
    Promýšlení kdo kam půjde je i na pb.

    Mimochodem. Už jen ten knife mě přesvědčil, že se s vámi nebude dát normálně bavit. Řekl jsem, ať chvilku počká a už z toho byl problém.

    E: Jinak gratuluji k výhře.

  12. #27
    Pokročilý člen Avatar uživatele ixper
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Jeremyho spálňa
    Příspěvky
    153

    Odpověď: [11.12.2016] Paintball turnaj 3v3 - Diskuze

    Diky

  13. #28

    Odpověď: [11.12.2016] Paintball turnaj 3v3 - Diskuze

    Cele to divadlo s freezom bolo len kvoli tomu aby ste roztahali chalanov z koncepcie a pre nic ine..Neviem kto pri nakupe na pb potrebuje tolko casu..a moc to nevyzeralo, ze by ste taktizovali kto kam pojde aj tak.. Nevadi, kazdy sa snazi vyhrat inym sposobom.

  14. #29

    Odpověď: [11.12.2016] Paintball turnaj 3v3 - Diskuze

    Problém byl z toho, že si ověřuješ VALVE jak nwm kdo.. :D Že od vás z týmu se dá bavit jen s podezíravým Daronem je také známo. A že ten Freeze mají většinou týmy na nákup zbraní, vybavení, granátů atd. A rozmýšlení plantu a tak. A ty ho potřebuješ na pb, které stejně nehráváš a budeš tu plakat, že ten freeze někdo rušil. Měl jsi být jako admin moudřejší, ustoupit. Místo toho jsi tam ten time klikal znovu a znovu. A domlouvat jsi se normálně nechtěl, ty jsi jen hledal chyby na našem týmu a možnosti, jak vyhrát. Aspoň víme, na jaké to tu je úrovni. A já a problém čekat? Neměl jsem problém čekat, měl jsem problém s tím, že si jen přijdeš a kontroluješ VALVE a vše. Abys prostě mohl vyhrát ještě před začátkem. :) Typical admins here.

  15. #30

    Odpověď: [11.12.2016] Paintball turnaj 3v3 - Diskuze

    Jo a ten váš freeze, stejně jste zůstávali na spawnu s freezem i bez freezu, tak tu nezkoušej něco o taktikách atd. :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •